در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).
  تبلیغات دانشگاه آزاد

  oly.medu.ir – سامانه ثبت نام المپیاد دانش آموزی 97 – 98

  1 بازدید

  oly.medu.ir – سامانه ثبت نام المپیاد دانش آموزی 97 – 98 را از سایت نکس 98 دریافت کنید.

  سامانه المپیاد دانش آموزی 99 - 1400 oly.medu.ir - ثبت نام و اعلام نتایج

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  سایت ثبت نام آزمون المپیاد علمی دانش آموزی oly.medu.ir

  دانش آموزان واجد شرایط شرکت در المپیاد علمی دانش آموزی صرفا به صورت اینترنتی از طریق سامانه ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی  ۹۹ - ۱۴۰۰​ به نشانی oly.medu.ir با استفاده از کدملی و رمز ورود همگام انجام می شود .

  پس از انجام پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی از طریق پایگاه الکترونیکی سامانه ثبت نام و دریافت رسید و کد پیگیری ، ثبت نام داوطلب نهایی می شود . هزینه ثبت نام سال گذشته 30000 تومان می باشد که برای سال تحصیلی 99 - 1400 نیز با اندکی افزایش مواجه باشد . 

  در حال حاضر زمان دقیقی برایثبت نام آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی ۹۹ - ۱۴۰۰​ در نظر گرفته نشده است . به محض اعلام زمان دقیق ، در این قسمت اطلاع رسانی خواهد شد .

  سایت اعلام نتایج آزمون المپیاد علمی دانش آموزی oly.medu.ir

  دانش آموزانی که در هر کدام از رشته های آزمون المپیاد دانش آموزی 99 - 1400 شرکت کرده اند ، می توانند نتایج خود را در سایت oly.medu.ir دریافت کنند . برای ورود به این سایت کد ملی  و رمز همگام دانش آموز باید در دسترس باشد .

  در حال حاضر زمان دقیقی برای اعلام نتایج آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی ۹۹ - ۱۴۰۰​ در نظر گرفته نشده است . به محض اعلام زمان دقیق ، در این قسمت اطلاع رسانی خواهد شد .

   برای رفع سوالات و ابهامات خود در مورد المپیادهای علمی دانش آموزی 99 - 1400 می توانید از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا در تماس باشید . همچنین با عضویت در کانال تلگرام تیزهوشان هیوا از آخرین اخبار المپیادهای علمی دانش آموزی با خبر شوید .

  سوالات متداول

  ✔️  ثبت نام آزمون المپیاد علمی دانش آموزی 99 - 1400 به صورت الکترونیکی انجام می شود که در این مقاله لینک ثبت نام آزمون المپیاد علمی دانش آموزی بارگزاری شده است . 

  ✔️ ثبت نام در آزمون المپیاد علمی دانش آموزی 99 - 1400 برای دانش اموزان در سطح متوسطه دوم انجام می شود که هدف شرکت این دانش آموزان در متن این مقاله توضیح داده شده است . 

  ✔️ ثبت نام آزمون المپیاد علمی دانش آموزی ، در صورت پرداخت هزینه ثبت نام و دریافت کد پیگیری و رسید ثبت نام نهایی می شود که هزینه ثبت نام آزمون المپیاد علمی دانش آموزی 99 - 1400 در متن این مقاله ارائه شده است .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  oly.medu.ir | سایت ثبت نام المپیاد علمی دانش آموزی 99 - 1400

  oly.medu.ir | سایت ثبت نام المپیاد علمی دانش آموزی 99 - 1400

  المپیادهای علمی دانش آموزی با هدف رشد علمی و آشنایی دانش آموزان با علوم روز جهان برگزار می شوند. این آزمون ها که یک رقابت سخت برای دانش آموزان پایه های دهم و یازدهم محسوب می شوند، دارای چندین مرحله تا رسیدن به مرحله ی جهانی می باشند. دانش آموزانی که شرایط ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی را دارا می باشند، می بایست در موعد مقرر ثبت نام خود را در سایت مربوطه انجام دهند.

  سایت ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی

  المپیادهای علمی دانش آموزی توسط باشگاه دانش پژوهان جوان که زیر نظر وزارت آموزش و پرورش فعالیت می کند، برگزار می گردد. آن دسته از دانش آموزانی که شرایط لازم را دارا می باشند، می توانند با مراجعه به سایت ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی به نشانی oly.medu.ir اقدامات مربوط به نام نویسی خود را به انجام برسانند. در اولین مرحله این فرآیند پرداخت هزینه ثبت نام المپیاد های علمی دانش آموزی انجام می شود که لازم است دانش آزمون در زمان ثبت نام آزمون المپیادهای دانش آموزی مبلغ تعیین شده را به صورت اینترنتی و از طریق همین سایت واریز نمایند.

  سایر امور مربوط به این المپیاد از قبیل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی و اعلام نتایج آزمون نیز در سامانه مذکور انجام می شود. اما همان طور که گفتیم، ثبت نام آزمون علوم و فناوری نانو در سایت باشگاه نانو به نشانی nanoclub.ir انجام می گیرد که در بخش بعد راهنمای نام نویسی در هر یک از المپیادهای ذکر شده را ارائه نموده ایم.

  نحوه نام نویسی در سایت ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی

  فرآیند ثبت نام اینترنتی المپیادهای علمی مانند هر آزمون دیگری از چندین مرحله شامل دریافت دفترچه ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی، پرداخت هزینه، بارگذاری مدارک ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی و تکمیل فرم تقاضانامه مربوطه تشکیل شده است. جهت انجام هر یک از فرآیندهای فوق باید به سامانه ثبت نام مربوطه مراجعه کرده و مطابق مراحل زیر عمل نمایید.

  ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی

  ثبت نام المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو 

  دفترچه ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی به طور همزمان با آغاز مهلت نام نویسی این رقابت از طریق سامانه ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی منتشر شده و در دسترس دانش آموزان قرار می گیرد. در این دفترچه شرایط و ضوابط ثبت نام در آزمون المپیاد تمامی رشته ها به تفکیک بیان شده و تسهیلات و امتیازات برگزیدگان هر مرحله تعیین شده است. جهت دریافت این دفترچه و بررسی مندرجات آن می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

  سوالات متداول

  نام نویسی آزمون المپیاد این رشته از طریق سامانه ثبت نام المپیادهای دانش آموزی به نشانی oly.medu.ir صورت می گیرد.

  نام نویسی آزمون این المپیاد به صورت اینترنتی و در سایت باشگاه نانو به نشانی nanoclub.ir صورت می گیرد.

  با وارد کردن رمز همگام در کادر مربوط به نام کاربری و کد ملی در بخش رمز عبور، می توانید به پروفایل کاربری خود منتقل شوید.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  منبع مطلب : iranmoshavere.com

  مدیر محترم سایت iranmoshavere.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  oly.medu.ir - سامانه ثبت نام المپیاد دانش آموزی 98 - 99

  oly.medu.ir - سامانه ثبت نام المپیاد دانش آموزی 98 - 99

  ضمن عرض تبریک به تمامی پذیرفته‌شدگان آزمون‌های مرحله اول المپیادهای علمی کشور در سال تحصیلی 98 – 99، بدین وسیله به اطلاع می‌رساند نتایج پذیرفته‌شدگان در این المپیادها، قابل مشاهده و دریافت شد.

  شرکت‌کنندگان گرامی پس ازوارد نمودن کدملی و رمزعبور (رمز همگام)، می توانند از نتایج خود مطلع شوند. ضمناً کارنامه دانش آموزان پذیرفته نشده، بر اساس وضعیت پاسخگویی تعداد (صحیح * غلط * نزده) از تاریخ 1398/12/26  ازطریق همین سامانه فعال و قابل دریافت است.

  دانش آموزان پذیرفته شده می‌توانند در آزمون مرحله دوم که نیمه اول اردیبهشت ماه سال آینده به صورت نیمه متمرکز در مراکز استانها برگزار می شود شرکت کنند.

  چنانچه هریک از دانش آموزانی که نامشان به عنوان پذیرفته شده اعلام نشده است خواستار بررسی مجدد باشند، می توانند درخواست خود را از طریق بخش مربوط به ثبت درخواست تجدیدنظر تا تاریخ 1399/01/04 ثبت نمایند.

  از داوطلبان و اولیای آنان درخواست می شود از مراجعه حضوری به مرکزملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان خودداری فرمایند.

  زمان برگزاری آزمون‌های مرحله دوم المپیادهای علمی 98 – 99

  منبع مطلب : moshavergroup.com

  مدیر محترم سایت moshavergroup.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید