توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  یارانه ۱۰۰ تومانی کی واریز میشود

  دسته بندی :
  1. نکس 98
  2. مطالب سایت
  62بازدید

  یارانه ۱۰۰ تومانی کی واریز میشود را از سایت نکس 98 دریافت کنید.

  واکنش مردمی به یارانه 100 هزار تومانی / با این پول چه دردی درمان می‌شود؟

  واکنش مردمی به یارانه 100 هزار تومانی / با این پول چه دردی درمان می‌شود؟

  به گزارش تجارت‌نیوز، رئیس جمهور در جلسه هیات دولت در هفته‌ای که گذشت اعلام کرد که به یک سوم جامعه برای چهار ماه یک بسته کمک معیشتی اعطا خواهد شد. به گفته او، افرادی که مشمول این کمک خواهند شد در ماه آذر، دی، بهمن و اسفند ماهانه به ازای هر نفر ۱۰۰ هزار تومان دریافت خواهند کرد.

  اما مردم از دریافت این یارانه خوشحال نیستند چرا که این پول نمی‌تواند حتی بخشی از هزینه‌های معیشتی آنها را پوشش دهد. تورم در مهر ماه به بیش از 41 درصد رسیده و قیمت کالاهای خوراکی هر روز گران می‌شود.

  اظهارات برخی از مخاطبان تجارت‌نیوز را در ادامه می‌خوانید:

  «یه موقع فشار نیاد به جیب دولت ما راضی نیستیم کمر دولت و آقای روحانی زیر این فشار خم شه فقط آقایان وزارت رفاه و دولت لطف کنن این پول رو نقدی بدن به مردم چون دوباره مردم هجوم نبرن به فروشگاه ها و آمار کرونا رکورد جدیدی رو ثبت کنه ..»

  «صد قرون بده آش به همون خیال باش….آخه صد تومن چی میشه با این جنسهای گرون»

  «من از همین الان دارم یک لیست آماده میکنم که با این ۱۰۰ تومان که باهاش چکار کنم فکر میکنم اگر یک خونه و یک ماشین شاسی بلند و یک ویلا تو شمال بگیرم بازم اضافه میارم. علی برکت اله»

  «آخ جون ۱۰۰ تومان را بگیرم سریع برم زن بگیرم. واقعا که»

  به چه کسانی می‌رسد؟

  سوال گروهی از مردم نیز این است که مشمولان این یارانه چه کسانی هستند؟

  «آقای روحانی لطفا میگفتین به چه کسانی میرسه؟ما همه مشکل داریم؟مثل معیشتی نشه که به ماها نرسید»

  «کارگران تامین اجتماعی هم میگیرن؟»

  «اون دفعه که به ما نرسید این بسته خدا کنه به ما برسه این دفعه ک بیکار هستم‌ وهیچ نهادی زیرپوشش نیستم»

  منبع مطلب : tejaratnews.com

  مدیر محترم سایت tejaratnews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  زمان واریز یارانه ۱۰۰ هزار تومانی

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  به گزارش راهبرد معاصر؛ رئیس جمهور صبح امروز از آغاز واریز یارانه 100 هزارتومانی به صورت ماهانه به حدود یک سم ایرانی ها خبر داد. یارانه 100 هزار تومانی به واجدین شرایطی پرداخت می شود که حقوق و درآمد ثابت ندارند. زمان واریز یارانه 100 هزارتومانی را به همراه جرئیات واریز یارانه 100 هزارتومانی در ادامه بخوانید.

   از اول آذر ماه مبازره با ویروس کرونا وارد فاز جدیدی می‎‌شود. بر این اساس محدودیت‌های سخت گیرانه‌تری برای ترددهای بین استانی و داخل شهری و همچنین فعالیت‌های کسب‌وکارهای مختلف تعیین شده است.

  تعطیلی شهرهایی که در وضعیت قرمز شیوع ویروس کرونا قرار دارند موجب نگرانی بسیاری از افراد شده است چرا که نگران تامین معیشت خود در این دوره هستند. تعطیلی و کسادی بازار در روزهای پیش رو سبب شده است تا دولت بسته کمک معیشتی را برای برخی از افراد در نظر بگیرد.

  صبح امروز (چهارشنبه) حسن روحانی رئیس جمهور در جلسه هیئت دولت گفت: همزمان با اجرای تعطیلات از اول آبان ماه، فشار اقتصادی به مردم زیاد می‌شود، در این بین افرادی که حقوق ثابت نمی‌گیرند دچار مشکل می‌شوند. بر این اساس به یک سوم جامعه برای چهار ماه یک بسته کمک معیشتی اعطا خواهد شد.

  زمان واریز یارانه 100 هزارتومانی

  یارانه 100 هزارتومانی به چه کسانی تعلق می گیرد؟

  به گفته رئیس جمهور  بسته کمک معیشتی دولت به یک سوم جامعه اعطا می‌شود. همچنین افرادی که مشمول این کمک خواهند شد در ماه آذر، دی، بهمن و اسفند ماهانه به ازای هر نفر، ۱۰۰ هزار تومان دریافت خواهند کرد.

  اعطای یارانه 100 هزارتومانی از آذرماه

  بر این اساس اگر جامعه هدف این بسته معیشتی یارانه بگیران باشند، حدود ۸ میلیون نفر مشمول آن خواهند شد و اگر کل ایرانیان در این طرح در نظر گرفته شوند، ۲۶ میلیون نفر از ایرانیان این بسته کمک معیشتی را دریافت خواهند کرد.

  ویدئو/ نفری ۱۰۰ هزار تومان به مدت چهار ماه برای یک سوم ایرانیان

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  یارانه ۱۰۰ هزار تومانی شامل چه کسانی می‌شود؟

  پیش بینی می شود با توجه به اینکه دهک های پایینی جامعه از این یارانه خاص بهره من می شوند، کارگران فصلی، زنان سرپرست خانوار، کسانی که حقوق و دریافتی ثابت ندارند و افرادی که تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی هستند، در اولویت دریافت این اعتبار باشند.

  یارانه نقدی

  رییس جمهوری دوره پرداخت این یارانه را چهار ماه اعلام کرد است. وی در توضیح شرایط پرداخت این تسهیلات گفته است: طبق برآورد باید به یک سوم جامعه برای ۴ ماه آینده بسته کمک معیشتی ارائه کنیم. روز شنبه در ستاد کرونا این موضوع را تصویب می‌کنیم و افرادی که مشمول این کمک می‌شوند در ماه‌های آذر، دی، بهمن و اسفند ماهانه به ازای هر نفر صد هزار تومان کمک بلاعوض دریافت می‌کنند. برای همین خانواده‌ها که حدود ۱۰ میلیون خانواده می‌شوند وام یک میلیونی هم در نظر گرفته‌ایم که مثل وام قبلی پرداخت می‌شود. البته این وام برای همه دریافت کنندگان نیست.

  منبع مطلب : donya-e-eqtesad.com

  مدیر محترم سایت donya-e-eqtesad.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید