توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  کد اینترنت رایگان برای دانش آموزان

  دسته بندی :
  1. نکس 98
  2. مطالب سایت
  2774بازدید

  کد اینترنت رایگان برای دانش آموزان را از سایت نکس 98 دریافت کنید.

  بسته اینترنت رایگان برای دانش آموزان و معلمان از شهریور 99 فعال شد

  بسته اینترنت رایگان برای دانش آموزان و معلمان از شهریور 99 فعال شد

  بسته اینترنت رایگان برای دانش آموزان و معلمان از شهریور 99 فعال شد. در این مقاله از نحوه دریافت و فعال شدن بسته اینترنت رایگان برای دانش آموزان و معلمان مطلع می شوید.  مشترکان ایرانسل از تاریخ 18 شهریور 99 می‌توانند بدون نیاز به تهیه بسته دیتا، به سامانه شاد دسترسی داشته باشند. کاربران لازم است هنگام استفاده از این سامانه، وی‌پی‌ان خود را قطع کنند.

  آذری جهرمی” وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: اوپراتورها برای مشترکانی که طی ماه گذشته در خرید بسته اینترنتی متضرر شده بودند برنامه جبرانی دارند.

  نحوه دریافت بسته اینترنت رایگان برای دانش آموزان و معلمان 99-1400

  بسته اینترنت رایگان برای دانش آموزان و معلمان از 17 شهریور فعال شد. تعداد 600 هزار معلم هم اکنون بسته اینترنتی رایگان دارند. اختصاص اینترنت رایگان برای 600 هزار معلم انجام شده است. محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات اعلام کرد امسال بسته 20 گیگ اینترنت رایگان برای معلم‌ها تعریف کردیم. این بسته برای ۶۰۰ هزار معلم دوباره تمدید و فعال شد. دانش آموزان می توانند از بسته ماهانه اینترنت ماهانه رایگان استفاده کنند.

  ** تخصیص بسته اینترنت رایگان برای آموزش مجازی دانش‌آموزان از 16شهریور آغاز شده است. برای اطلاع از نحوه دریافت بسته اینترنت رایگان شرکت ایرانسل با شماره تلفن های همین صفحه تماس بگیرید.

  ** برای دانش ‌آموزان بسته ماهانه‌ای تعریف می‌شود که در آن بسته، دانش ‌آموزان می ‌توانند از ظرفیت آموزش مجازی به صورت رایگان استفاده کنند.

  استفاده از شاد برای مشترکان ایرانسل رایگان شد

  ** مشترکان ایرانسل از تاریخ 18 شهریور 99 می‌توانند بدون نیاز به تهیه بسته دیتا، به سامانه شاد دسترسی داشته باشند. کاربران لازم است هنگام استفاده از این سامانه، وی‌پی‌ان خود را قطع کنند.

  ** آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد، اپراتورها برای مشترکانی که طی ماه گذشته در خرید بسته اینترنتی متضرر شده بودند برنامه جبرانی دارند

  ** هدف از اعطای بسته های اینترنت رایگان ، دسترسی دانش آموزان و معلمان به اینترنت برای استفاده از برنامه شاد است. برای دانلود نسخه جدید برنامه شاد لینک زیر را انتخاب کنید:

  دانلود نسخه جدید برنامه شاد

  تماس با سامانه صدای مشاور برای فعال کردن بسته اینترنت رایگان

  اگر برای فعال کردن بسته های اینترنت رایگان دانش آموزان و معلمان و برای استفاده از نرم افزار شاد با مشکل روبرو شده اید برای کسب راهنمایی و مشاوره تلفنی می توانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید:

  تماس از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071611

  تماس از تلفن ثابت تهران و بدون شماره گیری کد با شماره 9092301612

  منبع مطلب : www.khabarino.com

  مدیر محترم سایت www.khabarino.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اختصاص اینترنت رایگان برای دانش آموزان و معلمان

  اختصاص اینترنت رایگان برای دانش آموزان و معلمان

  به گزارش اقتصادآنلاین، محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری با اشاره به اینکه فضای آموزش مجازی ایجاد شده است، اظهار کرد: با همه شرکت‌هایی که آماده ارائه خدمات هستند رایزنی شده است البته ۸۵ درصد مدارس با ما در ارتباط هستند همچنین ۷۳ درصد از طریق آموزش مجازی جریان آموزشی داشتند.

  او ادامه داد: در آموزش و پرورش نمی توانیم حرف گزاف بزنیم چون در معرض دید دانش آموزان و خانواده‌های آنها هستیم.

  وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه ازآموزش های تلویزیونی استقبال شده است، بیان کرد: در مواردی درس ریاضی بیش از ۱۰۰ هزار بار دانلود شده است همچنین تمام استان ها را در ارتباط روزانه با مناطق و مدارس مورد توجه قرار دادیم.

  حاجی میرزائی با اشاره به اینکه هیچ موردی جایگزین آموزش چهره به چهره نمی شود، گفت: از طریق بستر مجازی سعی داریم به جریان آموزش کمک کنیم، همان طور که خانم معلمی با ۴۷ سال سابقه کار در جستجوی راهی برای رساندن پیام و تدریس خود به دانش آموزان بود.

  او با اشاره به اینکه هرچه ارتباط خانواده و مدرسه بیشتر باشد، موفق تر خواهیم بود گفت: آموزش های آنلاین در این شرایط به عنوان ابزاری برای جبران زمان های از دست رفته و همچنین عاملی برای عدالت آموزشی است.

  وزیر آموزش و پرورش با اشاره به آموزش برای دانش آموزان عشایر بیان کرد: از طریق ۳ هزار راهبر آموزشی فرآیند تعلیم و تربیت را مورد توجه قرار دادیم.

  او درباره بازگشایی مدارس با اشاره به اینکه چندین سناریو برای این موضوع داریم، گفت: با فرض بازگشایی مدارس از ۱۶ فروردین با توحه به اینکه یک ماه فرصت آموزشی در اسفند را از دست دادیم و با اختیاراتی که ستاد ملی مبارزه با کرونا دارد و امروز به ما اجازه داد تقویم آموزشی متغیر شود و چون نمی خواهیم زمان تحصیلی سال بعد آسیب ببیند، حدود یک ماه به سال تحصیلی اضافه می‌شود و از ظرفیت پنج شنبه و جمعه استفاده می‌شود.

  او ادامه داد: در غیر این صورت که بازگشایی بعد از ۱۶ فروردین باشد تا ۶ هفته آموزش در نظر می گیریم البته تا ۷۰ درصد آموزش ها داده شده است اما برای ۳۰ درصد باقیمانده با اختیارات شورای آموزش و پرورش استان‌ها تغییراتی در افزایش ساعات روزانه یا روزهای هفته داریم.

  وزیر آموزش و پرورش گفت: کنکور هم قطعا ۲۰ روز بعد از برگزاری امتحانات نهایی خواهد بود، در نتیجه زمان کنکور تابعی از زمان برگزاری امتحانات نهایی است. همچنین به خانواده‌ها اطمینان می دهم نیاز به معلم و کلاس خصوصی نیست و تلاش خود را داریم تا دانش آموزان آسیب نبینند.

  حاجی میرزائی درباره اختصاص شبکه رایگان اینترنت کفت: در شبکه‌ای که در نظر گرفتیم اینترنت رایگان در اختیار معلمان و دانش آموزان از طریق پیام‌رسان‌ها و شبکه ملی اطلاعات قرار خواهد گرفت و بخشی از این شبکه جزء اطلاعات حاکمیتی است که در اختیار وزارتخانه است و از آنها مراقبت می‌کنیم. همچنین گفت‌وگوها و رایزنی‌هایی با پیام‌رسان‌های داخلی داشتیم و عملیات تعاملی آغاز خواهد شد.

  حاجی میرزائی درباره دریافت بازخوردها و ارزیابی کار، گفت: با راه‌اندازی شبکه مجازی امکان بازخوردگیری و اعتقاد داریم این حادثه با همه تلخی‌ها اتفاقی بزرگ در آموزش الکترونیک در نظام تعلیم و تربیت داشته است.

  او درباره آمادگی مدارس بعد از نیمه فروردین، بیان کرد: با توجه به اینکه بزرگترین شبکه فراگیر را داریم، از همان روزهای اول دستورالعمل‌های بهداشتی را با وزارت بهداشت برای سطوح مختلف دست‌اندرکاران آموزش و پرورش داشتیم؛ از نظر تجهیزات هم سرانه بهداشتی دریافت کردیم و اگر بنا بر حضور دانش آموزان باشد آمادگی لازم و کامل را داریم.

  کمبود ۱۰ هزار مربی بهداشت در مدارس

  وزیر آموزش و پرورش با اشاره به کمبود مربی بهداشت در مدارس تصریح کرد: زمانی دانش آموزان اجازه ورود به مدرسه دارند که خطر جدی آنها را تهدید نکند و به ازای هر ۷۵۰ دانش آموز یک مراقب سلامت داریم و در شرایط فعلی ۱۰ هزار مربی بهداشت کم است. البته ایده سفیران سلامت را از سال‌ها پیش در آموزش و پرورش داشتیم و ۱/۵ میلیون نفر مشمول آن هستند.

  او درباره بهبود بهداشت روان دانش‌آموزان گفت: هفته‌های مشاوره در شرایط کنونی هم فعال هستند، قطعاً مربیان پرورشی هم تدابیری برای دانش آموزان دارند، علاوه بر آن در آموزش‌های تلویزیونی حوزه تربیت بدنی و مشاوره برنامه خواهند داشت.

  وزیر آموزش و پرورش با اشاره به شهریه مدارس غیردولتی گفت: در آیین نامه مصوب هیئت وزیران شرایط اخذ شهریه و عوامل موثر بر آن وجود دارد که چگونه باید این مبلغ هزینه شود. همچنین درباره سرویس مدارس هم کارگروه در شهرداری‌ها وجود دارد و بنا بر شرایط مناطق تصمیم‌گیری می‌شود.

  حاجی میرزائی از تدارک برنامه‌هایی در صبح و بعدازظهر برای تحرک دانش آموزان از اول فروردین خبر داد و اظهار کرد: مشکلی بابت افزایش ساعات آموزش تلویزیونی با صداوسیما نداریم، البته هرچند که در هر شرایطی محدودیت هایی داریم.

  وزیر آموزش و پرورش درباره سازوکار آموزش و پرورش برای مراقبت‌ فرهنگیان در برابر کرونا گفت: در حال رصد شرایط فرهنگیان هستیم البته فرهنگیانی که با این بیماری درگیر هستند در قرنطینه به سر می برند و پیگیری وضعیت آنها دشوار است. همچنین ۱۲۰ مرکز درمانی داریم و به وزارت بهداشت اعلام آمادگی کردیم که در صورت لزوم در اختیار قرار گیرد. علاوه بر آن برخی اردوگاه‌ها و سالن های ورزشی را برای دوران نقاهت بیماری داریم که امکان خدمات رسانی دارند.

  راه اندازی شبکه آموزش مجازی برای دانش آموزان با نیازهای ویژه

  او با بیان اینکه یک دانش آموز با نیازهای ویژه بر اثر کرونا و بیماری‌های زمینه‌ای که داشت فوت کرد، اظهار کرد: شبکه‌ای برای آموزش دانش‌آموزان با نیازهای ویژه راه‌اندازی شد و تعلیم و تربیت برای آنها هم جریان دارد.

  پیگیری خدمات‌رسانی بیمه تکمیلی فرهنگیان

  وزیر آموزس و پرورش درباره وضعیت بیمه تکمیلی فرهنگیان گفت: بر اساس تفاهم‌نامه با بیمه آتیه سازان تعداد مراکز درمانی، نوع و سرعت پرداخت هزینه‌ها را افزایش دادیم و اگر خلاف این باشد پیگیری می‌کنیم و عکس‌العمل نشان می‌دهیم.

  او تاکید کرد: در شرایط فعلی فرهنگیان بار دیگر نشان دادند در صحنه‌های سخت کنار مردم هستند و معلمانی که از روی تخت بیمارستان، از طریق آموزش روی یخچال و مواردی از این قبیل به دنبال تدریس دانش آموزان هستتد، گواه این ادعاست.

  منبع مطلب : www.eghtesadonline.com

  مدیر محترم سایت www.eghtesadonline.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جزئیات دریافت اینترنت رایگان دانش آموزان - تیتربرتر

  جزئیات دریافت اینترنت رایگان دانش آموزان - تیتربرتر

  به گزارش تیتربرتر؛ محسن حاجی میرزایی بااشاره به شرایط کنونی درخصوص وضعیت آموزشی کشور اظهار کرد: جامعه ما مانند بسیاری از کشورهای دنیا  با مشکلات ناشی از وجود یک ویروس مزاحم و مهاجم روبه‌رو است لذا این موضوع جریان زندگی، سلامت، کسب و کار، آموزش و اقتصاد را تحت تأثیر قرار داده و متاسفانه همه این بخش‌ها را دچار آسیب و اخلال کرده است.

  وی تصریح کرد: در شرایط فعلی مهمترین مسئولیت جامعه کاهش آثار این بیماری است و باید برای محافظت از سلامت مردم بیش از پیش تلاش کنیم.

  وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: امروز کادر پزشکی و پرستاری در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند و تلاش می‌کنند با آگاهی بخشی‌های لازم، از جان مردم در برابر این ویروس محافظت کنند لذا برای بهبودی افراد بیمار، تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند.

  وی اضافه کرد: البته در این راستا عده‌ای هم که وظیفه تأمین مایحتاج مردم را دارند تلاش می‌کنند خللی در این امر پیش نیاید.

  جزئیات اینترنت رایگان شاد در مهر 99

  سیدحسن الحسینی در مراسم رونمایی از نسخه جدید شبکه آموزشی دانش آموزی (شاد) گفت: ما اصولا در شرایطی هستیم که حدود ۹۰ درصد دانش آموزان در دنیا وضعیت تحصیلی شان دگرگون شده و در شرایطی هستیم که تحول بزرگی در نظامهای آموزشی در حال وقوع است. کشور ما توانست از همان ابتدا به گونه ای مدیریت کند که آموزش تداوم داشته باشد؛ الان فقط بحث تدوام آموزش نیست و بحث کیفیت آموزش هم برای ما اهمیت دارد.

  وی افزود: نسخه جدید شاد تعاملی تر شده است. امکانات نرم افزاری قدرتمندتری نصب و محتوای آموزشی استاندارد تعبیه شده است و معلمان و دانش آموزان می توانند صفحه شخصی خود را داشته باشند. تعامل مناسب و لایو چه صوتی و تصویری برقرار می شود و تمام مناسبات کلاس فیزیکال را در شاد قرار داده ایم.

  وی تاکید کرد: به صورت عمومی خدمات پایه شاد تعریف شده است. این خدمات رایگان، همگانی و باکیفیت و قابل استفاده است. انتظار ما این است که همین خدمات را در مدارس غیردولتی هم داشته باشیم.

  الحسینی افزود: فضای کاملا امنی هم برای کلیت شبکه شاد از جهت زیرساختی و هم محل امنی برای تدریس و تعلیم و ارتباط دانش آموزان فراهم شده است و هیچ ورود کاربر غیر معتبر در سیستم نداریم. همه با هویت مشخصی ورود می کنند و به همین جهت خیال خانواده ها راحت باشد.

  وی ادامه داد: پازل آموزش طوری چیده شده که همه دانش آموزان استفاده کنند و هیچ دانش آموز بازمانده از تحصیل نداشته باشیم. بستر فراهم است و امیدواریم سال پرباری داشته باشیم. همچنین فوق برنامه ها در این فضا تعریف شده است.

  مسئول شبکه شاد با بیان اینکه در تابستان شاهد بودیم که فوق برنامه های قدرتمندی اجرا شد، گفت: هم تعلیم و هم تربیت در شاد جریان خواهد داشت و امید می رود سال خوبی داشته باشیم، به خصوص که پیش بینی شده است برای تمام سطوح مدیریت پی ای بالا بیاید.

  به گفته الحسینی، سیستم پشتیبانی که برای اینکار تعریف شده است سیستم مطمئن است و راهنمای خوبی برای دسترسی آسان فراهم شده است.

  حاجی میرزایی خاطرنشان کرد: یکی از حوزه‌هایی که با ورود این ویروس به کشور دچار آسیب شده، بحث آموزش است، لذا خانواده بزرگ آموزش و پرورش تمام تلاش خود را در جهت به حداقل رساندن این آسیب‌ها انجام می‌دهد.

  مدارس تعطیل نیست، مدل آموزشی تغییر کرده است

  وی اضافه کرد: از آنجا که برگزاری کلاس‌های درس به شیوه معمول احتمال شیوع ویروس کرونا را افزایش می‌دهد لذا بر اساس مصوبه ستاد ملی پیشگیری از بیماری کرونا مدارس تعطیل شد،اما این به این معنا نیست که مسئولیت مدیران، معلمان و کادر آموزشی تعطیل می‌شود بلکه تنها مدل آموزش تغییر کرده است بنابراین ما در این مدت تلاش کردیم تمهیداتی را بیندیشیم تا نتیجه آن استمرار آموزش‌ها باشد.

  عضو کابینه تدبیر و امید اظهار کرد: در روزهای اخیر در فضای مجازی تصاویری از معلمان را مشاهده کردیم که نشان از تلاش‌های گسترده معلمان برای ادامه آموزش‌هاست  به طور مثال معلمی که به تخته (وایت برد) دسترسی نداشت و از یخچال خانه خود برای آموزش استفاده می‌کرد و یا معلمانی که هر کدام به روش خود در فضای مجازی با دانش آموزان خود ارتباط برقرار می‌کنند.

  افزایش آموزش‌های تلویزیونی به ۲۸ نوبت

  وی ادامه داد: در این راستا تمهیداتی اندیشیده‌ایم که هر دانش آموز بتواند از طریق رسانه ملی آموزش لازمه را فراگیرد، بنابراین در ابتدا تدریس دروس را با۱۰نوبت آغاز کردیم و اما هم اکنون آموزش‌ها ۲۸نوبت در سطح ملی ارایه می‌شود.

  وزیر آموزش و پرورش از پوشش ۹۸ درصدی شبکه‌های ارائه دهنده آموزش‌ها خبر داد و افزود: این روزها شبکه‌های استانی نیز به میدان آمده و به ما کمک می‌کنند چنانچه دانش آموزانی در ساعت مقرر نتوانند پای درس بنشینند می‌توانند از طریق تلویزیون آن استان آموزش‌ها را ببینند.

  ایجاد شبکه امن اینترنت برای دانش‌آموزان و کادر آموزشی

  وی افزود: در راستای تسهیل امر آموزش و اجرای عدالت آموزشی، شبکه‌ای را هم بر بستر امن اینترنت ایجاد کرده‌ایم که درآن معلمان، دانش آموزان، مدیران و دیگر اعضای کادر آموزشی عضو هستند و دروس نیز همچون برنامه درسی مدرسه از ساعت ۸صبح ارایه می‌شود به طوری که ارزیابی‌ها، حضور و غیاب‌ها، پرسش و پاسخ انجام و آزمون نیزگرفته می‌شود.

   حاجی میرزایی گفت: خانواده‌ها به ما کمک کنند تا دانش آموزان از ۸صبح فعال باشند، حدود یک ماه است که برنامه تحصیلی را از دست داده‌ایم و برای اینکه ناگزیر نباشیم پایان دوره تحصیلی را افزایش دهیم باید با ما همکاری شود.

  وی از اعلام حضور ۸۰  هزار مدرسه در سامانه خبر داد و اظهار کرد: این مدارس اطلاعات مورد نیاز را به ما داده‌اند امیدواریم این امکان فراهم شود که همه به کمک هم اتفاق خوبی را رقم بزنیم و شایستگی‌هایمان را به نمایش بگذاریم.

  عضو کابینه تدبیر و امید ادامه داد: ویروس کرونا اگرچه اتفاقات تلخی را رقم زد و مشکلات بسیاری را به وجود آورده است، اما فرصتی را برای ارائه خلاقیت‌های ما فراهم کرده است، امیدواریم با استفاده از این نرم افزار و همکاری خانواده‌ها اختلالی در بحث آموزش به وجود نیاید، الان فرصتی است که ما از نوع دیگری از آموزش استفاده کنیم.

  پیش بینی اینترنت رایگان برای دانش‌آموزان

  وی در خصوص جزییات این نرم افزار گفت: این نرم افزار که تا پایان هفته کاربردی می‌شود به گونه‌ای است که معلمان می‌توانند محتواهای آموزشی خود را برای دانش آموزان ارایه دهند و محتواهایی هم از طریق آموزش و پرورش به آن‌ها داده می‌شود.

  حاجی میرزایی درباره رایگان بودن اینترنت برای استفاده از این شیوه تدریس، گفت: دسترسی به اینترنت برای دانش آموزان رایگان پیش بینی شده است و امیدواریم خانواده‌ها از این فرصتی که در خانه هستند برای ارتقای آموزش دانش آموزان استفاده کنند.

  بر اساس گزارش روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، وزیرآموزش و پرورش در پایان تاکید کرد که با لطف الهی و همکاری خانواده‌ها، ویروس کرونا نمی‌تواند آموزش دانش آموزان کشورمان را تعطیل کند.

  نحوه فعال سازی اینترنت 100 گیگ ثابت

  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حالی از ارائه ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان خبر داد که این بسته‌ها تنها برای خطوط ثابت ارائه شده و اینترنت همراه را شامل نمی‌شود، اما افراد همین حالا هم می‌توانند نسبت به دریافت اینترنت از هر یک از ارائه‌دهندگان خدمات اینترنت ثابت اقدام کنند.

  شیوع کرونا در کشور، افراد را به قرنطینه اختیاری در خانه تشویق کرده است. از همان روزهای ابتدایی که اعلام شد برای جلوگیری از گسترش کووید ۱۹، بهتر است از هر رفت‌وآمد غیرضروری جلوگیری شود. افرادی که این امکان برایشان فراهم بود، ماندن در خانه را ترجیح دادند. با تجمیع دانش‌آموزان، دانشجویان و کارکنانی که ناچار به انجام فعالیت‌های خود از منزل هستند، در استفاده از اینترنت، مصرف افزایش یافت.

  افزایش ۴۰ درصدی مصرف دیتای کشور در مدت یک هفته، اتفاقی که اپراتورها خود را برای آن آماده نکرده بودند، منجربه کاهش کیفیت اینترنت شد تا جایی که زیرساخت اعلام کرد ظرفیت شبکه‌ ارتباطی اپراتورها را حدود ۳۰۰ گیگابیت‌ بر ثانیه افزایش داده است. اما با توجه به اینکه کرونا در کشور مهار نشده و تعداد مبتلایان به این ویروس روزبه‌روز افزایش می‌یابد، بسیاری از کاربران خواستار امکاناتی از جمله اینترنت رایگان برای گذراندن این اوقات در منازل بودند؛ موضوعی که وزیر ارتباطات با آن موافقت کرد و از ارائه ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان ثابتخبر داد.

  20 گیگ اینترنت هدیه به معلمان

  سجاد بنابی نایب رئیس شرکت ارتباطات زیرساخت درباره پیش‌بینی‌های لازم برای ثبات کیفیت اینترنت با توجه به ارائه ۱۰۰ گیگابایت اینترنت ثابت رایگان گفت: اپراتورها از هفته گذشته که بحث دورکاری شرکت‌ها و سازمان‌ها و تعطیلی مدارس مطرح شد، به افزایش ظرفیت شبکه لایه دسترسی خود اقدام کردند. زیرساخت هم در این مدت ظرفیت اپراتورها در لایه دسترسی و ظرفیت بین اپراتورها و زیرساخت را حدود ۵۰۰ گیگابیت‌بر ثانیه افزایش داده است. در لایه گیت‌وی بین‌الملل هم مشکل ظرفیت نداریم و امکان افزایش ظرفیت وجود دارد.

  وی با اشاره به تعداد ۹ میلیونی مشترک اینترنت پهن‌باند در مقایسه با ۶۰ میلیون مشترک همراه، اظهار کرد: معمولا در هر خانه یک اینترنت ثابت وجود دارد و اگر میانگین هر خانوار را چهار نفر در نظر بگیریم، انگار ۳۶ میلیون نفر اینترنت ثابت دارند. البته فلسفه این بسته اینترنتی رایگان، تشویق به خانه‌نشینی مردم بوده است و اگر قرار بود بسته‌ای برای موبایل ارائه شود، ضمانتی وجود نداشت که مردم در خانه بمانند.

  نایب‌رئیس شرکت ارتباطات زیرساخت در پاسخ به اینکه آیا ارائه ۱۰۰ گیگابایت اینترنت ثابت به‌مدت دو هفته عددی معقول است، توضیح داد: اینترنت ثابت شامل ADSL، VDSL، تانوما، یا TD-LTE مبین‌نت و ایرانسل می‌شود. در این زمان دو هفته‌ای با توجه به اینکه مصرف اینترنت بیشتر صرف تماشای فیلم و ویدیو و گوش دادن به محتوای صوتی می‌شود، این عدد منطقی به نظر می‌رسد.

  رایتل ۲۵ گیگابایت اینترنت به معلمان هدیه داد

  در جهت قدردانی از تلاش معلمان برای تدریس غیر حضوری در شرایط فعلی، رایتل ۲۵ گیگابایت اینترنت به آن‌ها هدیه داد.

  به گزارش روابط عمومی رایتل، با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس و همچنین لزوم تدریس غیر حضوری، این اپراتور در جهت ارج نهادن به تلاش کادر آموزشی، نسبت به فعال‌سازی بسته اینترنتی با حجم ۲۵ گیگابایت و امکان استفاده در بازه زمانی سه ماه اقدام کرده است.

  رایتل به عنوان ارایه کننده خدمات نوین اعتباری بیشترین حجم اینترنت را در اختیار معلمین قرار داده است.

  لازم به ذکر است پیش از این نیز شرکت خدمات ارتباطی رایتل هزار سیم‌کارت اعتباری رایگان، با اعتبار ۱۵ گیگابایت اینترنت به مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هدیه داده بود.

  بنابی با بیان اینکه همین حالا هم افراد می‌توانند نسبت به دریافت اینترنت ثابت اقدام کنند، افزود: شرکت مخابرات تقریبا در تمامی مراکز ظرفیت اضافه کرده است تا اگر کسی بخواهد اینترنت ثابت را از خود مخابرات یا بقیه FCP‌ها بگیرد، امکان واگذاری وجود داشته باشد.

  نویسنده: علی اکبررضایی

  منبع مطلب : www.titrebartar.com

  مدیر محترم سایت www.titrebartar.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  Mnksgs 3 روز قبل
  0

  پس کد ۴۰ گیت اینترنت

  Mnksgs 3 روز قبل
  0

  پس کو

  مصطفی 5 روز قبل
  1

  کد فعال کردن چیست🤔🤔🤔

  متین 12 روز قبل
  4

  کدفعالسازی اینترنت رایگان دانش آموزی

  0
  تتت 5 روز قبل

  ستاره۱۰۰ستاره۱۳۱ مربع همراه اول

  1
  داود جعفری 8 روز قبل

  کد فعال سازی اینترنت دانش آموزی

  حسین 25 روز قبل
  4

  اینترنت‌من‌دربرنامه‌شاد‌رایگان‌نیست‌من‌چه‌کار‌باید‌بکنم‌لطفن‌رسیدگی‌کنید‌واطلا‌ع‌رسانی‌کنید

  حسین 25 روز قبل
  1

  چراشادمن‌رایگان‌نیست

  حسین 25 روز قبل
  2

  چرا‌شاد‌من‌رایگان‌نیست

  اشرفی 26 روز قبل
  2

  پس این اینترنت رایگان شاد کجاست که من استفاده نمی کنم؟

  اسماعیل 28 روز قبل
  1

  از من شاد اینترنت زیادی مصرف میکند نمیدانم این رایگانی که میگن کجاست از مسولین خواهش میکنم پیگیر باشند

  مهدی 3 ماه قبل
  1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید