توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  چگونه می توان ضمن استفاده از منابع طبیعی آنها را برای نسل آینده نیز نگه داشت

  دسته بندی :
  1. نکس 98
  2. مطالب سایت
  11بازدید

  چگونه می توان ضمن استفاده از منابع طبیعی آنها را برای نسل آینده نیز نگه داشت را از سایت نکس 98 دریافت کنید.

  منابع‌ طبیعی‌، میراثی‌ که‌ باید برای‌ نسل‌ آینده‌ باقی‌ بماند

  قدس آنلاین

  قدس آنلاین

  به گزارش قدس آنلاین، رضا احمدی در جلسه بررسی راهکارهای همکاری آموزش و پرورش استان برای توسعه و ترویج فرهنگ منابع طبیعی اظهار داشت: همکاری در زمینه ترویج فرهنگ، حفظ و احیای منابع طبیعی با بهره‌گیری از توان فرهنگیان و دانش‌آموزان، یکی از اولویت ‌ها و برنامه‌ های اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام است.

  وی به ترویج فرهنگ درختکاری و حفاظت از عرصه ‌های منابع طبیعی اشاره کرد و افزود: دانش‌آموزان می‌توانند زمینه ‌ساز توسعه و حفاظت بهینه از منابع طبیعی و افزایش توجه به طبیعت خدادادی در سطح استان باشد.

  مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام نیز در این جلسه با بیان اینکه نقش منابع طبیعی در جوامع بشری از اهمیت ویژه ای برخوردار است، گفت: یکی از شاخص‌ های مهم پیشرفت و توسعه هرکشور، اهمیت و توجه مردم آن منطقه نسبت به حفظ منابع ملی و طبیعی می باشد.

  علی بیرانوند به نقش موثر طبیعت در زندگی امروزه اشاره کرد و اظهار داشت: باید در برخورد با طبیعت، بهره‌ برداری و توان اکولوژیکی آن توجه جدی داشت و از تخریب اکوسیستم به بهانه‌ های مختلف خودداری کرد.

  منبع مطلب : qudsonline.ir

  مدیر محترم سایت qudsonline.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید