توجه : تمامی مطالب این سایت توسط ربات از طریق نتایج گوگل جمع آوری شده و تمامی مطالب عکس ها و لینک های دانلود برای سایت های دیگر است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  چگونه با دختری که دوستش داریم ارتباط برقرار کنیم

  دسته بندی :
  1. نکس 98
  2. مطالب سایت
  30بازدید

  چگونه با دختری که دوستش داریم ارتباط برقرار کنیم را از سایت نکس 98 دریافت کنید.

  چگونه کسی که دوستش داریم را جذب خودمان کنیم؟

  چگونه کسی که دوستش داریم را جذب خودمان کنیم؟

  تکنیک هایی برای جذاب تر شدن

  زنان و مردان زيادي هستند که هزینه و وقت زيادي صرف ظاهر خود ميکنند، ولی براي بهبود شخصیت شان کاری انجام نمی دهند. یک کتاب امکان دارد جلد بسیار زيبايي داشته باشد، ولی اگر تنها جلد آن زیبا باشد چه کسی دوست دارد که آن را مطالعه کند؟ همان طور که خودتان می گویید دیگران شما را دوست دارند بخاطر چیزی که هستید، حرف هایی که می زنید و کارهایی که انجام می دهید. شاید من آدم خوش قیافه  ای نباشم، ولی چیزی که در این جا می خواهم در مورد آن صحبت کنم زيبايي نیست، من تصمیم دارم در مورد جذابیت حرف بزنم. اکنون بیایید ببینیم چطور کسی را که دوست داریم جذب خود کنیم.

  چند تکنیک برای جذاب تر شدن

  برای جذاب تر شدن حرف‌ پیش پا افتاده نزنید 

  در تحقیقاتی افرادی که در مورد مسایل سطحی و پیش پا افتاده حرف ميزنند را با افرادی که درباره مسائل عمیق تری صحبت ميکنند ، مقایسه شده اند. این تحقيقات نشان ميدهد که آنهایی که درمورد خودشان، اعتقادات و علایقشان حرف ميزنند عقیده دارند که همسرانشان جذاب تر از آنهایی هستند تا آن هایی که در خصوص آب وهوا یا موضوعات پیش پا افتاده ديگر حرف ميزنند.

  به کسی که قصد مجذوب کردنش را دارید توجه ویژه‌ داشته باشید

  توجه ویژه ی مستقیم اندکی چاپلوسانه است. بنابراین در حالی که فوق العاده است که افرادديگر را بخندانید، برای این که در نظر فرد خاصی جذاب تر به نظر بیایید شما باید بطور ویژه ای به وی توجه داشته باشید. از وی سؤال بپرسید و در مورد وی حرف بزنید . ميزان توجه ما به اشخاص( نه خيلي کم و نه خيلي زیاد) نشانه ی ميزان علاقه ی ما به کسی است که تا قبل از این وی را ملاقات نکرده ایم.

  برای جذاب تر شدن خوب لباس بپوشید

  شاید این که بینی تان چه شکلی باشد دست خودتان نبوده است ولی این خودتان هستید که میتوانید تصمیم بگیرید چه لباسی تنتان کنید. باور کنید لباسی که براي پوشیدن انتخاب می کنید تأثير بسیار زيادي روی سطح جذابیت شما دارد. در واقع، حتی اگر دختر زيبايي باشید، چنانچه خوب لباس بپوشید به نظر همه جذاب تر خواهید رسید.

  برای جذاب تر شدن ارتباط چشمی داشته باشید

  هنگامی که با فرد جدیدی اشنا می شوید، نخست ببینید چشمانش چه رنگی است. کمی بیش تر از حالت معمولی به چشم هایش نگاه کنید. این رابطه چشمی شما را براي آن فرد جذاب تر خواهد کرد.

  برای جذاب ترشدن بهداشت فردی را رعایت کنید

  در مورد تاثیری که یک حمام خوب میتواند بر جذابیت شما بگذارد هیچ تردیدی نیست. با اینکار بوی بهتری خواهید داد، موهایتان زیباتر به نظر خواهد رسید و همچنين نشان خواهد داد که براي خودتان ارزش قائل هستید. همچنين مسواک کردن دندان هایتان، اصلاح صورت و استفاده از دئودورانت را فراموش نکنید.

  روش جذب کردن افراد

  برای جذاب تر شدن از حرکت دست‌ها استفاده کنید

  آنهایی که موقع حرف زدن از دست هایشان استفاده ميکنند به نظر با اعتماد به نفس تر و فعال تر به نظر می رسند و این از جمله خصوصیات شخصیتی با ارزشی است که بر جذابیت شما اضافه ميکند.

  برای جذاب تر شدن لبخند بزنید 

  افرادی که لبخند ميزنند به نظر همه جذاب تر می رسند تا آنهایی که لبخند نمی زنند. بنابراین اگر می خواهید ظاهرتان را بهتر کنید، کافی است لبخند روی لب هایتان بنشانید.

  برای جذاب تر شدن دوستان قبلی را تخریب نکنید

  اگر می خواهید جذاب تر باشید، موقع ارتباط برقرار کردن خيلي منفی نباشید. بدگویی سبب بیماریافسردگی ميشود و خيلي خوب نیست که دوست یا شریک قبلی خود را خراب کنید( دست کم این کار را خيلي زود آغاز نکنید!)

  ساعت هایی که براي خالی کردن خود، بیان ناراحتی و غم و ابراز خشم از افرادی که به شما ازار رسانده اند صرف می کنید میتواند هر رابطه جدیدی را به سرعت سرد و فرد جدید را براي روابط با شما بی میل کند. همچنين ممکن است از رابطه ی تازه ای که قرار است با شما برقرار کنند، برداشت بد داشته باشند.

  برای جذاب تر شدن مرموز به نظر برسید

  این روش حداقل در خصوص آقایان بسیار مؤثر است. تحقيقات نشان ميدهد که خانم‌ها بیش تر جذب مردهایی میشوند که از ظاهر آن ها نمی توانند بفهمند چه احساسی نسبت به آن ها دارند. ممکن است علت آن این باشد که زن ها خيلي به آن مرد و این که دوستشان دارد یا نه فکر ميکنند. و ازآنجا که خيلي به آن مرد فکر ميکنند ، به این نتيجه می رسند که دوستش دارند.

  سلامتی همیشه جذاب است

  یکی دیگر از راههای جذب دیگران توجه به سلامتی خویش است. سلامت بودن جذاب است. بنابراین ممکن است شما بطور طبيعي متوازن ترین و زیبا ترین زن یا خوش تیپ ترین مرد نباشید، ولی هر کس با خواب کافی و ورزش( هر دوی اینها بطور طبيعي شما را زیبا ميکنند )، خوردن غذاهای سالم و خودداری از مصرف الکل، میتواند جذاب به نظر بیاید.

  برای جذاب تر شدن بوی خوب بدهید 

  این که بوی خوبی بدهید مغز آدم ها رانسبت به جذابیت شما تحریک ميکند . اندکی عطر یا ادوکلن سبب ميشود در نظر دیگران جذاب تر به نظر برسید.

  گردآوری: بخش روانشناسی بیتوته

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  دانلود کنید
  مهدی 3 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید