در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).
  تبلیغات دانشگاه آزاد

  نوبت دهی آنلاین بیمارستان آتیه همدان

  1 بازدید

  نوبت دهی آنلاین بیمارستان آتیه همدان را از سایت نکس 98 دریافت کنید.

  راه اندازی نوبت دهی اینترنتی و USSD بیمارستان آتیه

  غلام‌عباس جابری در گفت‌وگو با روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان  همدان، از راه‌اندازی نوبت‌دهی اینترنتی در بیمارستان آتیه خبر داد و اظهار کرد: قبلاً  16 خط نوبت‌دهی تلفنی فعال بود که اکنون امکان نوبت دهی اینترنتی و USSD را نیز فراهم کرده ایم که از ساعت 15 لغایت 23:59 هر روز میتوان نسبت به اخذ نوبت جهت روز بعد(ایام غیر تعطیل) اقدام نمود.

  وی با اشاره به اینکه  از طریق سایت نوبت دهی متمرکز مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان همدان به آدرس www.nobat.dhamedan.tamin.ir و تکمیل کردن مشخصات اولیه که راهنمای گام به گام آن در سایت مذکور موجود است میتوان  نسبت به ثبت‌نام و اخذ نوبت اقدام نمود.

  مدیر بیمارستان آتیه همدان با بیان اینکه میتوان با مراجعه به سایت فوق نسبت به دریافت و نصب اپلیکیشن نوبت دهی بر روی گوشی موبایل اقدام نموده و مراحل دریافت نوبت را انجام داد .

  وی با اشاره به اینکه نوبت دهی از طریق کد دستوری  USSD نیز فراهم شده است است که با هر نوع موبایل امکان‌پذیر خواهد بود و با ارسال کددستوری #81*142* می‌توان نسبت به اخذ نوبت اقدام کرد.

  مدیر بیمارستان آتیه همدان با بیان اینکه هدف ما انجام نوبت‌دهی به هر سه روش ذکر شده است گفت: در اخذ نوبت تلفنی نارضایتی هایی  وجود داشت اما با راه اندازی روشهای جدید اخذ نوبت مشکلات حل خواهد شد.

  وی با تاکید بر اینکه ممکن است مشکلاتی در روشهای جدید اخذ نوبت برای افراد کم سواد بوجود آید و این افراد نتوانند موفق به اخذ نوبت شوند افزود: برای رفع این مشکل نوبت‌هایی را بصورت حضوری تعیین کرده‌ایم.

  جابری با اشاره به اینکه سرور نوبت‌گیری استانی و در مدیریت درمان است، گفت: با بازخورد مشکلاتی که در نوبت‌دهی تلفنی بود تصمیم بر این گرفته شد که به صورت استانی نوبت‌دهی به روش سیستم اینترنتی انجام شود.

  وی با بیان اینکه نه تنها در بیمارستان آتیه بلکه در کلینیک‌ها، پلی‌کلینیک و... تامین اجتماعی استان نوبت‌دهی به روش جدید فراهم است، افزود: مردم می‌توانند از طریق این روش مرکز درمانی مورد نظر را برای نوبت دهی انتخاب کنند.

  منبع مطلب : tamin.ir

  مدیر محترم سایت tamin.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  سایت نوبت دهی پزشکان بیمارستان آتیه همدان | پذیرش۲۴

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید