توجه : تمامی مطالب این سایت توسط ربات از طریق نتایج گوگل جمع آوری شده و تمامی مطالب عکس ها و لینک های دانلود برای سایت های دیگر است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  مهلت ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه ازاد

  دسته بندی :
  1. نکس 98
  2. مطالب سایت
  15بازدید

  مهلت ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه ازاد را از سایت نکس 98 دریافت کنید.

  ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد (پاسخ سوالات داوطلبان)

  ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد (پاسخ سوالات داوطلبان)

  با شروع ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد، ابهاماتی برای داوطلبان این دانشگاه ایجاد شده است.

  به گزارشپی اچ دی تست، داوطلبان آزمون دکتری 99 دانشگاه آزاد لازم است جهت حضور در مصاحبه نسبت به ثبت نام اقدام کنند. در این مطلب به جزئیات نحوه ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 99 پرداخته شده و به سوالات متداول داوطلبان پاسخ داده شده است.

  مراحل ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

  1- جهت ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد؛ به سایت مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.iau.ac.ir مراجعه کنید.

  2- سپس کد ملی و کد دسترسی انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد (که در زیر کارنامه اعلام نتایج اولیه دکتری 99 در سایت سنجش درج شده) را وارد کنید.

  3- سپس نسبت به آپلود کلیه مدارک و سوابق تحصیلی اقدام کنید.

  4- مکان مصاحبه خود را انتخاب کنید.

  5- رشته خود جهت حضور در مصاحبه دکتری آزاد را انتخاب کنید.

  6- سپس نسبت به پرداخت هزینه مصاحبه دکتری آزاد و دریافت رسید ثبت نام اقدام کنید.

  مهلت ثبت نام مصاحبه دکتری آزاد 99

  با اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد، داوطلبان دعوت شده به مصاحبه لازم است با ثبت نام در سامانه مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org آمادگی خود را جهت حضور درمصاحبه دکتری دانشگاه آزاد اعلام کنند.

  داوطلبان می توانند تا ساعت 24 چهارشنبه 26 شهریور نسبت ثبت نام مصاحبه اقدام نمایند.

  برای اطلاع از جزئیات برگزاری مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 99کلیک کنید.

  هزینه ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد چقدر است؟

  هزینه مصاحبه دکتری آزاد 99 که به صورت انلاین در سامانه ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه ازاد پرداخت می شود، 106هزار تومان است.

  آیا برای هر دانشگاهی که دعوت به مصاحبه شده ایم، باید محل مصاحبه تعیین کنیم؟

  خیر، مصاحبه کلیه رشته/گرایش های ثبت نامی فرد تنها در یک واحد دانشگاهی که توسط داوطلب انتخاب شده انجام خواهد شد.

  آیا باید واحدی که به عنوان محل مصاحبه دکتری آزاد 99 تعیین می شود، رشته امتحانی داوطلب در آزمون دکتری 99 را داشته باشد؟

  خیر، داوطلبان بدون توجه به محل هایی که شرایط دعوت به مصاحبه را کسب  نموده اند، می توانند بر اساس محل اقامت خود یکی از واحدهای دانشگاهی که در سامانه ارائه شده  است را به عنوان حوزه برگزاری مصاحبه علمی انتخاب کنند.

  فرمی که در سامانه ثبت نام مصاحبه دکتری آزاد قرار گرفته، باید دستی تکمیل شود یا تایپ شود؟

  بر اساس اعلام مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد، کافی است فرم مصاحبه دکتری آزاد را به صورت دستی پر کنید.

  آیا لازم است سوابق آموزشی و پژوهشی نیز به همراه فرم در سامانه ارسال شود؟

  بله، لازم است کلیه مستندات علمی و پژوهشی خود به صورت یک فایلPDF  در سامانه بارگذاری نمایید.

  بر اساس اعلام مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد، چنانچه حجم مستدات علمی تان شامل کتاب صفحه اول کتاب، مقاله (صفحه مقاله یا صفحات اول مقالات، پایان نامه و کل مدارک کمتر از 10 مگ شود، لازم است کل پایان نامه و در صورتی که بیشتر از 10 مگ شود، چکیده پایان نامه را تهیه کرده و همراه فرم مندرج در سامانه که تکمیل کردید به صورت یک pdf ارسال نمایید.

  منبع مطلب : phdtest.ir

  مدیر محترم سایت phdtest.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نحوه مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد مجازی 99 (جزئیات)

  نحوه مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد مجازی 99 (جزئیات)

  اطلاعیه مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد درخصوص مصاحبه دکتری ۹۹ آزاد منتشر شد.

  به گزارش پی اچ دی تست، بنا بر اعلام روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، شیوه و چگونگی اجرای مصاحبه علمی داوطلبان آزمون دکتری تخصصی سال 99 که در دانشگاه آزاد اسلامی به مرحله مصاحبه علمی راه یافته اند به شرح ذیل اعلام می شود:

  برگزاری مجازی مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 99

  با توجه به شرایط خاص شیوع ویروس کرونا و نظر به مصوبه شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی مصاحبه سال جاری این دوره به صورت مجازی برگزار می شود.

  انتخاب محل مصاحبه دکتری 99 آزاد

  از آنجایی که واحدهای دانشگاهی منتخب در سطح کشور میزبان داوطلبان به منظور مصاحبه مجازی می باشند لازم است داوطلبان بر اساس محل اقامت خود یکی از واحدهای دانشگاهی را به عنوان حوزه برگزاری مصاحبه علمی مجازی در سامانه انتخاب و ثبت نمایند.  مصاحبه کلیه رشته/گرایش های ثبت نامی فرد تنها در یک واحد دانشگاهی که توسط داوطلب انتخاب شده انجام خواهد شد و امکان ویرایش محل مصاحبه تا آخرین مهلت ثبت نام وجود دارد.

  واحدهای دانشگاهی محل مصاحبه داوطلبانی که شهر تهران را انتخاب نموده اند در زمان اعلام تاریخ و زمان مصاحبه توسط مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی تعیین و اعلام خواهد شد.

  مهلت ثبت نام مصاحبه دکتری آزاد 99

  داوطلبانی که بر اساس نتایج اولیه انتخاب رشته واجد شرایط دعوت به مصاحبه شده و تمایل به شرکت در این مرحله از ارزیابی علمی و تخصصی را دارند لازم است از ساعت 11 امروز یک شنبه 23 شهریور ماه لغایت ساعت 24 روز چهار شنبه مورخ  26 شهریور ماه با مراجعه به سامانه این مرکز به آدرس   www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته (یا رشته های) مورد نظر خود جهت ثبت نام و حضور در مصاحبه علمی اقدام نمایند.

  عدم ثبت نام در سامانه فوق در موعد مقرر به منزله انصراف از پذیرش خواهد بود.

  زمان برگزاری مصاحبه دکتری آزاد 99

  تاریخ و زمان مصاحبه در موعد مقرر توسط مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی اعلام خواهد شد.

  حضور داوطلبان در واحد دانشگاهی منتخب به منظور شرکت مصاحبه علمی (به صورت مجازی) در تاریخ و زمان اعلام شده الزامی بوده و عدم حضور داوطلب در موعد مقرر به منزله انصراف از پذیرش خواهد بود.

  نحوه ثبت نام مصاحبه دکتری آزاد 99

  1- جهت ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد؛ به سایت مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.iau.ac.ir مراجعه کنید.

  2- سپس کد ملی و کد دسترسی انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد (که در زیر کارنامه اعلام نتایج اولیه دکتری 99 در سایت سنجش درج شده) را وارد کنید.

  3- سپس نسبت به آپلود کلیه مدارک و سوابق تحصیلی اقدام کنید.

  4- مکان مصاحبه خود را انتخاب کنید.

  5- رشته خود جهت حضور در مصاحبه دکتری آزاد را انتخاب کنید.

  6- سپس نسبت به پرداخت هزینه مصاحبه دکتری آزاد و دریافت رسید ثبت نام اقدام کنید.

  نکات مهم ثبت نام مصاحبه دکتری 99 دانشگاه آزاد

  داوطلبان در زمان ثبت نام جهت مصاحبه لازم است نسخه ای از سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی خود را بر اساس فرمی که از طریق سامانه فوق قابل دریافت است، تهیه و در قالب فایل pdf  در زمان ثبت نام در سامانه بارگذاری نمایند.

  آن دسته از مربیان شاغل در دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی و دستگاههای اجرایی که متقاضی استفاده از این سهمیه در دانشگاه آزاد اسلامی می باشند لازم است موافقت نامه محل خدمت خود را به همراه نسخه ای ازآخرین حکم کارگزینی در قالب فایل pdf در محل در نظر گرفته شده در سامانه بارگذاری نمایند. مربیان شاغل در واحدهای تابعه دانشگاه آزاد اسلامی نیازی به بارگذاری مدارک در این مرحله ندارند و سوابق آنها رأساً از مرکز جذب هیأت علمی سازمان مرکزی دانشگاه استعلام خواهد شد.

  ✔️ برای مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد چند مقاله لازم است؟

  هیچ عدد مشخصی برای انواع رزومه پژوهشی داوطلبان جهت شرکت در مصاحبه دکترا دانشگاه آزاد اسلامی اعلام نشده است. کما این که داشتن مقاله به عنوان یک مؤلفه امتیازآور در مصاحبه دکتری آزاد مطرح است و نه به عنوان یک اجبار و شرط لازم جهت پذیرش. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله مصاحبه دکتری و نیز مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد را مطالعه کنید.

  ✔️ در مصاحبه دکتری آزاد چه سوالاتی پرسیده می‌شود؟

  سوالاتی که در مصاحبه دکتری از داوطلبان پرسیده می‌شود، طیف گسترده‌ای دارد که شامل سوالات عمومی، تخصصی، پایان نامه ارشد، رساله دکترا و سنجش زبان عمومی است. اطلاعات بیشتر در متن همین مقاله و نیز مقاله سوالات مصاحبه دکتری درج شده است.

  ✔️ آیا بدون شرکت در مصاحبه می‌توان در مقطع دکتری دانشگاه آزاد پذیرش شد؟

  خیر، شرکت در مصاحبه دکتری جهت پذیرش در دانشگاه آزاد نیز همانند دیگر دانشگاه‌ها ضروری است. در صورت عدم شرکت در مصاحبه نیمی از نمره آزمون به داوطلب تعلق نخواهد گرفت.

  منبع مطلب : phdtest.ir

  مدیر محترم سایت phdtest.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  شروع ثبت نام برای حضور در مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد ۹۹ از امروز

  شروع ثبت نام برای حضور در مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد ۹۹ از امروز

  پایگاه خبری اختبار- جزییات انجام مصاحبه علمی آزمون دکتری تخصصی سال ۱۳۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد. بر این اساس، مصاحبه متقاضیان تحصیل در این دانشگاه به صورت مجازی است و داوطلبان می‌بایست از امروز تا پایان روز ۲۶ شهریور در سایت این دانشگاه ثبت‌نام کنند تا امکان شرکت در مصاحبه را داشته باشند.

  متن کامل اطلاعیه روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به شرح زیر است:

  ضمن تبریک به داوطلبان آزمون دکتری تخصصی سال۹۹ که در دانشگاه آزاد اسلامی به مرحله مصاحبه علمی راه یافته اند بدینوسیله شیوه  و چگونگی اجرای مصاحبه علمی این دوره به شرح ذیل اعلام می شود:

  ۱- با توجه به شرایط خاص شیوع ویروس کرونا و نظر به مصوبه شورای سنجش و پذیرش دانشـجو در دوره های تحصیلات تکمیلی مصاحبه سال جاری این دوره به صورت مجازی برگزار می شود.

  ۲- داوطلبانی که بر اساس نتایج اولیه انتخاب رشته واجد شرایط دعوت به مصاحبه شده و تمایل به شرکت در این مرحله از ارزیابی علمی و تخصصی را دارند لازم است از ساعت ۱۱ امروز یک شنبه ۲۳ شهریور ماه لغایت ساعت ۲۴ روز چهار شنبه مورخ  ۲۶ شهریور ماه با مراجعه به سامانه این مرکز به آدرسwww.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته (یا رشته های) مورد نظر خود جهت ثبت نام و حضور در مصاحبه علـمی اقدام نمایند. عدم ثبت نام در سـامانه فوق در موعد مقرر به منزله انصراف از پذیرش خواهد بود.

  ۳- داوطلبان در زمان ثبت نام جهت مصاحبه لازم است نسخه ای از سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی خود را بر اساس فرمی که از از طریق سامانه فوق قابل دریافت است، تهیه ودر قالب فایل pdf  در زمان ثبت نام در سامانه بارگذاری نمایند.

  ۴- آن دسته از مربیان شاغل در دانشـگاهها و مؤسـسات آموزش عالی و دستگاههای اجرایی که متـقاضی اسـتفاده از این سهـمیه در دانشگاه آزاد اسـلامی می باشند لازم است موافقت نامه محل خدمت خود را به همراه نسـخه ای ازآخرین حکم کارگزینی در قالب فایل pdf در مـحل در نظر گرفته شده در سـامـانه بارگذاری نمایند. مربیان شـاغل در واحـدهای تابعه دانشگاه آزاد اسلامی نیازی به بارگذاری مدارک در این مرحله ندارند و سوابق آنها رأساً از مرکز جذب هیأت علمی سـازمان مرکزی دانشگاه استعلام خواهد شد.

  ۵- از آنجایی که واحدهای دانشگاهی منتخب در سـطح کشور میزبان داوطلبان به منظور مصاحبه مجازی می باشند لازم است داوطلبان بر اساس محل اقامت خود یکی ازواحدهای دانشگاهی را به عنوان حوزه برگزاری مصاحبه علمی مجازی در سامانه انتخاب و ثبت نمایند.  مصاحبه کلیه رشته/گرایش های ثبت نامی فرد تنها در یک واحد دانشگاهی که توسط داوطلب انتخاب شده انجام خواهد شد و امکان ویرایش محل مصاحبه تا آخرین مهلت ثبت نام وجود دارد. واحدهای دانـشگاهی محل مصاحبه داوطلبانی که شـهر تهران را انتخاب نموده اند در زمان اعلام تاریخ و زمان مصاحبه توسط مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی تعیین و اعلام خواهد شد.

  ۶- تاریخ و زمان مصـاحبه در موعد مقرر توسـط مرکز سـنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی اعلام خواهد شد.

  ۷- حضور داوطلبان در واحد دانشگاهی منتخب به منظور شرکت مصاحبه علمی (به صورت مجازی) در تاریخ و زمان اعلام شده الزامی بوده و عدم حضور داوطلب در موعد مقرر به منزله انصراف از پذیرش خواهد بود.

  منبع مطلب : www.ekhtebar.com

  مدیر محترم سایت www.ekhtebar.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  دانلود کنید
  مهدی 13 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید