توجه : تمامی مطالب این سایت توسط ربات از طریق نتایج گوگل جمع آوری شده و تمامی مطالب عکس ها و لینک های دانلود برای سایت های دیگر است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  مدارک لازم برای ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

  دسته بندی :
  1. نکس 98
  2. مطالب سایت
  13بازدید

  مدارک لازم برای ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی را از سایت نکس 98 دریافت کنید.

  مدارک لازم برای ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

  مدارک لازم برای ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

  مدارک لازم برای ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

   همانطور که پیش از این اشاره شده است ، مجری ثبت نام آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی سال 99 نیز مانند دوره های پیشین ، سازمان سنجش و آموزش کشور می باشد . داوطلبان در زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۹۹ باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند .

   داوطلبان متقاضی ثبت نام آزمون استخدامی سال جاری باید مدارک و اطلاعات خود را آماده کرده و به صورت دقیق تمامی اطلاعات را در فرم ثبت نام وارد کرده و یا مدارک خواسته شده را در سامانه بارگذاری کنند . این دسته از داوطلبان مانند تمام دوره های قبلی باید سریال ثبت نام را با پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ، دریافت کنند .

   متقاضیان پس از دریافت شماره سریال می توانند وارد صفحه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۹۹ شده و تک تک بند های فرم نام نویسی را تکمیل کنند . در ادامه مهم ترین مدارک و اطلاعات لازم برای ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 ارائه شده است .

  1 - فایل عکس 3*4 داوطلب

  2 - اطلاعات فردی مانند نام ، نام خانوادگی ، نام پدر

  3 - اطلاعات شناسایی مانند کد ملی ، شماره شناسنامه و جنسیت

  4 - اطلاعات مربوط به نظام وظیفه ( داوطلبان آقا )

  5 - اطلاعات مربوط به سهمیه ایثارگران ( در صورت تقاضا برای استفاده از سهمیه )

  6 - اطلاعات شغلی مانند نوع سازمان ، سابقه ، نوع قرارداد و ...

  7 - اطلاعات تحصیلی مانند رشته ، مقطع ، تاریخ فارغ التحصیلی

  8 - اطلاعات محل سکونت مانند استان ، شهر ، آدرس دقیق و ...

   داوطلبان متقاضی ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۹۹ ، می بایست نخست رشته های تحصیلی مورد پذیرش ( مدارک تحصیلی ) و رشته های شغلی ارائه شده در آزمون را بررسی کرده و سپس برای این آزمون نام نویسی کنند . در ادامه لیست رشته های آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 ارائه شده است .

   اگر پس از مطالعه مقاله مدارک لازم برای ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۹۹​ ، سوالی در این خصوص دارید ، جواب آن را از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست .

   هم چنین به داوطلبان متقاضی ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 و علاقه مند به اشتغال در ارگان های دولتی ، توصیه می شود علاوه بر آزمون استخدامی سازمان های دولتی سال ۹۹ ، برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 99 نیز نام نویسی کنند .

   علاقه مندان به شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش دقت داشته باشند که آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و آزمون استخدامی آموزش و پرورش به صورت همزمان برگزار می شوند . متقاضیان با مطالعه مقاله زیر می توانند از جزئیات ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 99 مطلع شوند .

  سوالات متداول

  ✔️ خیر . همانطور که در این مقاله اشاره شده است برخی مدارک باید در سایت آپلود شده و اطلاعات برخی مدارک را باید به صورت دستی وارد کرد .

  ✔️ داوطلبان برای نام نویسی این آزمون به برخی مدارک شناسایی ، تحصیلی ، شغلی و ... نیاز دارند که لیست کامل مدارک و اطلاعات مورد نیاز در این مقاله ارائه شده است .

  ✔️ همانطور که در این مقاله اشاره شده است ، داوطلبان با پرداخت هزینه ثبت نام می توانند کارت اعتباری حاوی شماره سریال را خریداری کنند .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

  ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

  زمان و نحوه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

  با اعلام سازمان سنجش و بر خلاف روال سال های اخیر ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در بیستم شهریور ماه انجام خواهد شد . با استناد به اظهارات برخی از مسئولین در خصوص مهلت ثبت نام آزمون دستگاه های اجرایی 99 دفترچه ثبت نام این آزمون نیز در تاریخ 20 شهریور منتشر خواهد شد .

  ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۹۹ آغاز شده و تا 29 شهریور ادامه دارد .

  لازم به ذکر است که به محض مشخص شدن زمان دقیق ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۹۹ ، این مقاله بروزرسانی شده و در کانال تلگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد .

  نحوه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 :

  متقاضیان می بایست با آماده نمودن  مدارک لازم برای ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در زمان اعلام شده به سایت سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه کرده و پس از پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایینسبت به تکمیل فرم ثبت نام خود اقدام نمایند .

  برای جلوگیری از بروز خطای احتمالی در زمان ثبت نام به داوطلبان توصیه می شود مدارک لازم برای ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی  و فرم پیش نویس ثبت نام را که در انتهای دفترچه ثبت نام آمده است تکمیل نمایید تا بتوانید ثبت نام خود را به بهترین نحو ، بدون فوت وقت و با دقت بالا انجام دهید .

   فرم پیش نویس ثبت نام دقیقا همانند فرم ثبت نام است که پس از مراجعه به سایت مشاهده می کنید و اطلاعاتی همچون اطلاعاتی فردی و شناسنامه ای ، اطلاعات تحصیلی ، اطلاعات محل سکونت و اطلاعات شغل محل انتخابی را از شما درخواست می کند .

  +++ لینک ورود به سایت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی +++

  هم چنین به داوطلبان توصیه می شود علاوه بر آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در صورت علاقه ، شرایط و رشته های آزمون استخدامی وزارت بهداشت را نیز بررسی کرده و در صورت علاقه برای این ازمون نام نویسی کنند .

  شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

  همان طور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم آزمون دستگاه های اجرایی ۹۹برای تامین نیروی انسانی چند سازمان و نهاد به صورت یکپارچه برگزار می شود لذا بدیهی است که شرایط عمومی ثبت نام این آزمون برای همه عنوانین شغلی یکسان باشد اما شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی با توجه به هر سمت و عنوان شغلی متفاوت می باشد از این رو مطالعه شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مندرج در دفترچه ثبت نام را برای هر داوطلب حایز اهمیت می باشد . 

  از مهم ترین شرایط عمومی ذکر شده در دفترچه ثبت نام سال های اخیر به موارد زیر می توان اشاره کرد :

  1 - تابعیت ایرانی

  2 - تدین به دین اسلام

  3 - التزام به قانون اساسی ایران

  4 - عدم منع نظام وظیفه برای آقایان

  5 - عدم اعتیاد به مواد مخدر

  6 - عدم سابقه محکومیت

  7 - برخورداری از سلامت جسمانی و روانی و توانایی متناسب با کار

  8 - دارا بودن گواهی " پایان طرح " و یا " اشتغال به طرح " برای مشمولین قانون پزشکان و پیراپزشکان

  9 - ارائه گواهی " انصراف از طرح " برای مشمولین قانون پزشکان و پیراپزشکان در رشته های اختیاری

  توجه داشته باشید مقطع و عنوان مدرک تحصیلی معین شده برای هر سمت شغلی از مهم ترین موارد شرایط اختصاصی می باشد . شرط سنی در هر سمت نکته دیگری است که داوطلبان پیش از ثبت نام می بایست مورد بررسی قرار دهند . مصاحبه و ارائه تاییدیه پزشکی بعد از قبولی در ازمون موضوعی است باید در نظر گرفته شود .

  دستگاه های متقاضی جذب نیرو در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

  در این قسمت به برخی از مهم ترین ارگان ها و سازمان هایی که در آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی سال های گذشته جذب نیرو داشته اند اشاره می کنیم :

   آموزش و پرورش : یکی از پرمتقاضی ترین دستگاه های دولتی برای استخدام ، وزارت آموزش و پرورش است که به دلیل بازنشسته شدن نیروهای در حال کار ، آمار بالای نیروی انسانی از این وزارتخانه خارج شده و این کمبود نیرو در هر سال باعث شده است که آموزش و پرورش در سال های اخیر به صورت پیاپی در سمت های آموزگار و دبیری دروس مختلف در پایه های تحصیلی متفاوت جذب نیرو داشته باشد .

   سازمان امور عشاير ايران : داوطلبان پذيرفته شده در این ارگان باید توانايی جسمانی انجام ماموريت در مناطق دور دست عشايری و صعب العبور را داشته باشند .

   سازمان پزشكی قانونی كشور : تمامی پذيرفته شدگان در شغل های سازمان پزشكي قانوني كشور ، می بایست توانايی انجام كار جهت مشاغل پذيرفته شده را بهتشخيص كميسيون پزشكی اين دستگاه ، دارا باشند . هم چنین در شغل كارشناس آزمايشگاه تشخيص طبی 2 ، دارندگان مدرک رشته ژنتيک انسانی به شرط داشتن كارشناسی علوم آزمايشگاهی ، مي توانند در آزمون سال جاری ثبت نام کنند .

   سازمان هواشناسی كشور: گذراندن دوره های آموزش تخصصی هواشناسی به مدت شش ماه درمركز آموزش هواشناسـی و علـوم جـو برای فارغ التحصیلان غير از رشته تحصيلي هواشناسی که متقاضی مشاغل اختصاصی هواشناسی هستند ، الزامی اسـت . هم چنین پذیرفته شدگان مشاغل این سازمان می بایست تعهد خدمت نوبتكار ( شيفتی ) درمشاغل پيش بين هواشناسی ، كارشناس زيرساخت ارتباطات هواشناسی و كارشناس هواشناسـی همديدی الزامی است .

  مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا همواره آماده راهنمایی و کمک به داوطلبان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۹۹و پاسخگویی به پرسش های کاربران در این خصوص از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هستند و برای اطلاع از آخرین اخبار  آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی عضو کانال تلگرام آزمون های استخدامی هیوا باشید .

  هم چنین داوطلبان در صورت علاقه می توانند علاوه بر آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ، لیست رشته های آزمون استخدامی وزارت بهداشت را نیز بررسی و در صورت علاقه برای این آزمون نام نویسی کنند .

  سوالات متداول

  سایت ثبت نام برای شرکت در آزمون برای همه دستگاه های ذکر شده در دفترچه ثبت نام سایت سازمان سنجش می باشد .

  زمان دقیق ثبت نام هنوز اعلام نشده است و مطابق اطلاعیه سازمان سنجش زمان حدودی ثبت نام اواخر شهریور 98 می باشد .

  خیر . ثبت نام استخدامی نیروی انتظامی به صورت مجزا از دستگاه های اجرایی برگزار می شود .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مدارک ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

  مدارک ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

  بسیاری از افراد برای راه یابی به عرصه اشتغال به دنبال استخدام در مشاغل ارگان های عضو دستگاه های اجرایی می باشند. متقاضیان برای شرکت در این آزمون استخدامی نیز مانند تمام آزمون ها، علاوه بر این که باید دارای شرایط ثبت نام استخدامی دستگاه های اجرایی 99 باشند، لازم است یک سری از مدارکی که سازمان برگزار کننده آزمون تعیین کرده است را ارائه نمایند تا صحت اطلاعات شخصی آن ها اثبات گردد. این مدارک همواره در دفترچه ثبت نام آزمون دستگاه های اجرایی ذکر می شوند که معمولا شامل موارد قابل دسترس است. با توجه به اینترنتی بودن فرآیندثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 ، داوطلبان می بایست فایل اسکن شده مدارک لازم را تهیه کرده و در سامانه مربوطه بارگذاری کنند. توجه داشته باشید درصورت عدم تکمیل قسمت های مربوط به بارگذاری فایل مدارک، ثبت نام انجام نمی پذیرد.

  مدارک لازم برای ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

  برای ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99، لازم است داوطلبان به کسب اطلاعات در زمینه مدارک مورد نیاز پرداخته و آن ها را از قبل آماده کنند تا هنگام ارائه این مدارک و انجام فرآیند نام نویسی با مشکل مواجه نشوند چرا که بدون ارائه مدارک مشخص شدن صدق ادعای داوطلبان در دارا بودن شرایط ثبت نام آزمون استخدامی 99 امکان پذیر نمی باشد. به عنوان مثال اگر شرکت کنندگان دارای سهمیه های آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99، باشند باید مدارک مربوطه مورد بررسی و تایید ارگان های پذیرنده واقع شود. مدارک مورد نیاز برای ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی عبارتند از:

  توجه: عکس ارسالی باید دارای ویژگی های زیر باشد.

  – عکس، رنگی و دارای پس زمینه سفید باشد.

  – تمام رخ و با فرمت JPG باشد.

  –  حداقل اندازه عکس 200×300 و حداکثر آن 300×400 پیکسل باشد.

  – حجم فایل اسکن شده باید بین 15 تا 70 کیلوبایت باشد.

  – حاشیه های اضافه عکس باید حذف شده و فاقد هر گونه اثر منگنه، مهر و … باشد.

  – عکس بانوان باید با حجاب بوده و صورت کامل آن ها، مشخص باشد.

  لازم به ذکر است که به غیر از پرداخت هزینه و ارسال فایل اسکن شده عکس، ارائه یا بارگذاری تمام مدارک فوق در ثبت نام اولیه اجباری نیست اما درصورت راه یافتن به مرحله مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99، همراه داشتن آن ها الزامی می باشد.

  نکات قابل توجه پیرامون مدارک موردنیاز ثبت نام آزمون استخدامی اجرایی 99

  توصیه می شود پیش از شروع زمان ثبت نام آزمون دستگاه های اجرایی 99، دفترچه راهنمای مربوط به آن را پس از اعلام زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 به طور کامل مطالعه کرده و به بررسی و آماده کردن مدارک مورد نیاز بپردازید تا از ایجاد مشکلات احتمالی به هنگام ثبت نام جلوگیری به عمل آورده شود. پس از تکمیل کردن ثبت نام آزمون استخدامی، لازم است داوطلبان رشته های آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی را بررسی نموده و با توجه به آن به تهیه منابع آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مناسب اقدام کنند. چنانچه تمایل دارید بیشتر در جریان مسائل مربوط به این آزمون استخدامی قرار بگیرید، بر روی لینک های مربوطه کلیک نمایید.

  سوالات متداول

  برای نام نویسی در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی لازم است عکس داوطلب با ویژگی های بیان شده در متن مقاله به صورت فایل اسکن شده در آمده و بارگذاری شود. سایر مدارک نیز به هنگام مصاحبه به ارگان های پذیرنده تحویل داده می شود.

  فایل اسکن شده عکس با ویژگی های تعیین شده، مدارک تحصیلی، مدارک مربوط به سهمیه ها، گواهی پایان خدمت یا معافیت شرکت کنندگان آقا و ...

  خیر. در صورت وجود هرگونه کاستی در ارائه مدارک، ثبت نام داوطلب باطل می باشد.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  منبع مطلب : iranmoshavere.com

  مدیر محترم سایت iranmoshavere.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  دانلود کنید
  مهدی 13 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید