در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).
  تبلیغات دانشگاه آزاد

  عکس ریما رامین فر و خانواده اش

  1 بازدید

  عکس ریما رامین فر و خانواده اش را از سایت نکس 98 دریافت کنید.

  ریما رامین فر در کنار همسرش امیر جعفری و پسرشان آیین + عکس

  ریما رامین فر در کنار همسرش امیر جعفری و پسرشان آیین + عکس

  ریما رامین فر در کنار همسرش و پسرشان

  ریما رامین فر و همسرش امیر جعفری یکی از زوج های محبوب سینما و تلویزیون هستند که سالهای سال است زندگی مشترکشان را آغاز کرده اند و پسری به نام آیین دارند.

  ریما رامین فر همای محبوب سریال پایتخت است که از سال 76 بازی در تئاتر را آغاز کرد و سال 79 با بازی در فیلم نان عشق موتور 1000 وارد دنیای سینما شد و با بازی در نقش هما در سریال پایتخت به عنوان یکی از محبوب ترین چهره های تلویزیونی شناخته شد.

  امیر جعفری همسر ریما رامین فر است که حضور در سینما را با بازی در فیلم نان عشق موتور 1000 آغاز کرد و در نقش های طنز و جدی قابلیت های بازیگری خود را در معرض دید همه اهالی هنر قرار داد.

  آیین پسر ریما رامین فر و امیر جعفری است و این زوج یکی از محبوب ترین زوج های هنری هستند که هر دو در تلویزیون و سینما جزو پرکارترین ها هستند. در ادامه عکس هایی از ریما رامین فر در کنار همسرش و پسرشان را برایتان گردآوری کرده ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

  عکس هایی از ریما رامین فر در کنار همسر و پسرش آیین

  ریما رامین فر

  ریما رامین فر

  امیر جعفری و پسرش

  ریما رامین فر

  ریما رامین فر

  ریما رامین فر

  امیر جعفری

  امیر جعفری و پسرش آیین

  خانواده امیر جعفری

  ریما رامین فر و همسرش

  ریما رامین فر

  ریما رامین فر در کنار همسرش

  منبع مطلب : namnak.com

  مدیر محترم سایت namnak.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  بیوگرافی کامل و عکس های دیدنی ریما رامین فر همای سریال پایتخت

  بیوگرافی کامل و عکس های دیدنی ریما رامین فر همای سریال پایتخت

  بیوگرافی ریما رامین فر و عکس های او با همسرش

  از تولد تا زندگی شخصی ریما رامین فر

  ریما رامین فر در سال 1349 در تهران متولد شد. او فارغ التحصیل مقطع کارشناسی نمایش و کارشناسی ارشد کارگردانی میباشد. از ابتدای جوانی دوست داشت در یک رشته هنری مثل تئاتر یا تلویزیون یا دانشکده صدا و سیما فعالیت کند.

  ریما رامین فر

  ریما رامین فر بازیگر سینما وتلویزیون

  ریما رامین فر با امیر جعفری بازیگر ازدواج کرده و یک پسر به نام آیین دارد.

  ریما رامین فر و همسر و پسرش

  ریما رامین فر به همراه همسرش امیرجعفری و فرزندش

  امیر جعفری متولد10 شهریور 1353 در تهران متولد شد. او بازی در سینما را در سال 1380 و با بازی در فیلم نان، عشق و موتور 1000 آغاز کرد و با بازی در قارچ سمی ادامه داد.

  ریما رامین فر و پسرش

  ریما رامین فر و فرزندش آیین

  تحصیلات و آغاز بازیگری ریما رامین فر

  ریما رامین فر سال 67 دیپلم گرفت و در همان سال در رشته گرافیک قبول شد و بعد از یک سال تصمیم گرفت که به اروپا برود و آنجا ادامه تحصیل بدهد. سه الی چهار سال در آلمان بود حتی وارد دانشگاه شد ولی بعد به دلایلی برگشت و در رشته نمایش وارد دانشگاه شد.

  ریما رامین فر

  عکس خانم رامین فر

  اولین نمایشنامه که نوشت نمایشنامه پس تا فردا بود که این نمایش در جشنواره تئاتر فجر اجرا شد و جایزه سوم نمایشنامه نویسی را گرفت البته در این نمایشنامه خودش هم بازی می کرد. در سال 80 در یک دقیقه سکوت بازی کرد و جایزه دوم بازیگری جشنواره تئاتر فجر را گرفت و در نمایش زمزمه مردگان هم جایزه اول بازیگری جشنواره تئاتر فجر را کسب کرد.

  ریما رامین فر

  ریما رامین فر در برنامه رضا رشیدپور

  او در سریال بدون شرح نویسنده بود و در سریال من یک مستاجرم در کنار همسرش به بازیگری پرداخت. همچنین در قسمتهایی از مجموعه کمربندها را ببندیم هم بازی کرد.

  ریما رامین فر و همسرش

  ریما رامین فر در کنار امیر جعفری 

  ریما رامین فر از سال 1371 در رشته تئاتر وارد دانشگاه شد. اولین کار حرفه ای اش نمایش شب به خیر مادر نوشته مارشا نورمن و به کارگردانی حامد محمدطاهر بود که در سال 75 در تئاتر شهر به روی صحنه آمد. و از همان سال به بعد به صورت پیاپی یا در تئاتر بازی کرد یا کارگردانی کرد یا نمایشنامه نویسی. از جمله کارهایش از زمستان، 66 رقص کاغذ پاره ها، پس تا فردا، دل سگ، یک دقیقه سکوت، همان همیشگی و زمزمه مردگان را می توان نام برد.

  ریما رامین فر

  ریما رامین فر ، حمید جبلی و ایرج طهماسب 

  شاید بتوان گفت عاملی که باعث جلوه و درخشش کار رامین فر شد حضور وی در جلو دوربین سیروس مقدم و همکاری با عوامل سریال پایتخت است. هم بازی شدن وی با محسن تنابنده بسیار در ذهن ها ماندگار شد.

  ریما رامین فر و محسن تنابنده

  ریما رامین فر و محسن تنابنده بازیگران پایتخت

  بازی در نقشی به نام هما که همسر یک فرد گچ کار است و حوادث پیش روی آنها یک سیر دراماتیک در بیننده اغوا کرد که این اوج هنر ایشان را در ارائه حس بازیگری می رساند.

  فیلم شناسی ریما رامین فر

  سینمایی های ریما رامین فر

  مجموعه های تلویزیونی های ریما رامین فر

  ریما رامین فر

  ریما رامین فر در پایتخت 6

  تئاترهای ریما رامین فر

  صحبت های ریما رامین فر درباره پایتخت و خانواده اش
  ریما رامین فر، ایفاگر نقش هما با تاکید بر اینکه هیچ پروژه ای جز «پایتخت» نمی توانست او را 50 روز دور از خانواده اش نگه دارد، گفت:50 روز دوری از خانواده به ویژه برای یک مادر کابوس است، به همین خاطر امیدوارم رنجی که ما کشیدیم تبدیل به شادی و خنده مردم شود.

  ریما رامین فر

  عکس ریما رامین فر در سریال پایتخت 

  این بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون با اشاره به سختی های همکاری با پروژه پایتخت ، خاطرنشان کرد:50 روز دوری از خانواده بی نهایت سخت است. زمانی که یک بازیگر مجرد است دور بودن از خانواده برایش آسان تر است و وقتی هم که ازدواج می کند باز هم قابل تحمل است، اما وقتی مادر می شوی دوری از خانواده در مدت زمان زیاد واقعا کابوس است و من این را واقعا حس کردم؛ حتی از زمانی هم که وارد تهران شدیم باز هم خیلی کم خانواده هایمان را می بینیم.
  وی افزود:هر کاری برای خودش سختی دارد، اما باید بگویم پایتخت واقعا طاقت فرسا بود، اما با تمام این سختی ها همه عوامل چه آنهایی که پشت دوربین بودند و چه ما بازیگرانی که مقابل دوربین هستیم عاشقانه کار می کنیم، چرا که «پایتخت» واقعا برایمان عزیز است، فقط آرزو می کنم رنج و سختی همه ما در نهایت به خوشی و خنده مردم عزیزمان تبدیل شود تا خستگی مان در بیاید.

  ریما رامین فر

  خانم ریما رامین فر همسر امیر جعفری

  رامین فر که همسرش امیر جعفری هم در یکی از سکانس های پایتخت2 به عنوان بازیگر افتخاری مقابل دوربین سیروس مقدم رفت، اظهار کرد:پایتخت واقعا برایم عزیز است و به اندازه خانواده ام دوستش دارم و به غیر از آن هیچ پروژه دیگری نمی توانست مرا دور از تهران نگه دارد؛ فقط پایتخت می توانست این کار را با من بکند.
  بازیگر نقش هما در سریال پایتخت در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه فکر می کنید پایتخت2 همچون سری اول بتواند میان مردم محبوب شود؟ خاطرنشان کرد:به نظرم نمی توان پیش بینی کرد که مخاطب به همان اندازه، پایتخت2 را هم دوست داشته باشد. اما همه ی ما خیلی خوش بین هستیم چرا که هیچ یک از عوامل کوتاهی نکردند و همه با هم سعی خواهیم کرد تا این مجموعه را به بهترین شکل ممکن ارائه دهیم. امیدوارم که سری دوم پایتخت به اندازه ی سری اول پذیرای خانواده ها باشد و سطح کیفی آن نسبت به گذشته رشد کند.

  ریما رامین فر در نقشهای متفاوت

  ریما رامین و نسرین نصرتی و محسن تنابنده

  ریما رامین فر و احمد مهرانفر و محسن تنابنده و نسرین نصرتی در پایتخت  

  ریما رامین فر و نگار جواهریان

  ریما رامین فر و نگار جواهریان در  یه حبه قند 

  ریما رامین فر ، امیر جعفری و بهاره رهنما

  بهاره رهنما و گوهر خیراندیش و ریما رامین فر در نان و عشق و موتور 1000 

  ریما رامین فر

  امیرجعفری و ریما رامین فر و هومن برق نورد در چک برگشتی 

  ریما رامین فر

  ریما رامین فر و الناز حبیبی درفیلم زاپاس 

  بیوگرافی ریما رامین فر

  پانته آ بهرام در آغوش ریما رامین فر

  داریوش فرضیایی و ریما رامین فر

  داریوش فرضیایی و ریما رامین فر بازیگر پایتخت

  ریما رامین فر و مهران مدیری

  ریما رامین فر و مهران مدیری در برنامه دورهمی

  بازیگران پایتخت 6

  ریما رامین فر و بازیگران پایتخت 6

  ریما رامین فر و نسرین نصرتی

  ریما رامین فر و نسرین نصرتی در پایتخت 6

  منبع مطلب : namnak.com

  مدیر محترم سایت namnak.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  عکس های ریما رامین فر ، همسر و پسرش + ماجرای عاشقی و زندگی در آلمان

  عکس های ریما رامین فر ، همسر و پسرش + ماجرای عاشقی و زندگی در آلمان

  عکس ریما رامین فر و همسرش + بیوگرافی ریما رامین فر و پسرش

  نمکستان : ریما رامین فر در ۵ فروردین ماه ۱۳۴۹ شهر تهران متولد شد. وی فارغ التحصیل لیسانس نمایش و کارشناسی ارشد رشته کارگردانی تئاتر می‌باشد. این بازیگر فعالیت در عرصه بازیگری را با تئاتر از سال ۱۳۷۶ آغاز نمود. در سال ۱۳۷۹ با بازی در فیلم سینمایی «نان و عشق و موتور ۱۰۰۰» پا به عرصه سینما نهاد و با سریال های پایتخت به اوج شهرت خود رسید.

  همسر ریما رامین فر :

  ریما رامین فر در سال ۱۳۸۰ ازدواج کرد و متاهل است. همسرش امیر جعفری بازیگر برجسته ایرانیست . آنها قبل از ازدواج به دلیل مشکلات مالی ۸ سال با هم نامزد بودند و اکنون یک پسر به نام آئین دارند. امیر جعفری در تئاتری خانم ریما رامین فر را دید و از آنجا عاشقش شد. خانم رامین فر حدود ۴ سال از همسر خود بزرگتر است.

  به دلیل علاقه اش به هنر و بازیگری همیشه دوست داشت در یک رشته ای مانند تئاتر یا تلویزیون ادامه تحصیل دهد. پس از گرفتن دیپلم در رشته گرافیک قبول شد بعد از گذشت یک سال تصمیم گرفت به اروپا مهاجرت کند و در آنجا به تحصیل خود ادامه دهد. وی به مدت ۴ سال در آلمان زندگی کرد و سپس به دلایلی تصمیم گرفت به ایران برگردد. پس از بازگشت به ایران مجدد در ایران کنکور داد و در رشته نمایش قبول شد از همانجا فعالیتش در تئاتر را آغاز نمود و تصمیم گرفت علاوه بر بازیگری نمایشنامه بنویسد. نمایشنامه “پس فردا” اولین نمایشنامه ایست که خانم رامین فر نوشت و در  جشنواره تئاتر فجر اجرا بر روی صحنه برد. وی با اولین نمایشنامه توانست جایزه سوم را در جشنواره کسب نماید.

  ریما رامین فر در سال ۱۳۸۱ اولین نمایشنامه مجموعه تلویزیونی خود را نوشت. نویسندگی سریال “بدون شرح” به کارگردانی مهدی مظلومی، چارخونه و کمربندها را ببندیم توسط خانم ریما رامین فر بنوشته شد که هر سه از سریال های پر مخاطب زمان خود بودند.

  عکس خانوادگی ریما رامین فر و همسر و فرزندش

  امیر جعفری و ریما رامین فر

  امیر جعفری و ریما رامین فر

  بیوکرافی و عکس های ریما رامین فر

  عکس های ریما رامین فر به همراه همسر و پسرش

  زندگینامه و عکس های ریما رامین فر

  عکس ریما رامین فر و زندگینامه

  محسن تنابنده و ریما رامین فر

  ریما رامین فر و نسرین نصرتی و سارا و نیکا

  عکس های ریما رامین فر

  عکس های دیده نشده و بیوگرافی کامل ریما رامین فر بازیگر سینما و تلویزیون

  عکس های دیده نشده و بیوگرافی کامل ریما رامین فر بازیگر سینما و تلویزیون

  عکس های دیده نشده ریما رامین فر

  عکس های دیده نشده و بیوگرافی کامل ریما رامین فر بازیگر سینما و تلویزیون

  عکس های دیده نشده و بیوگرافی کامل ریما رامین فر بازیگر سینما و تلویزیون

  عکس ریما رامین فر و همسرش امیر جعفری و پسرش آئین + بیوگرافی رامین فر

  منبع : نمکستان

  منبع مطلب : namakstan.net

  مدیر محترم سایت namakstan.net لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید