توجه : تمامی مطالب این سایت توسط ربات از طریق نتایج گوگل جمع آوری شده و تمامی مطالب عکس ها و لینک های دانلود برای سایت های دیگر است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  صفحه امتیازگیری باشگاه فیروزه ای همراه اول

  دسته بندی :
  1. نکس 98
  2. مطالب سایت
  812بازدید

  صفحه امتیازگیری باشگاه فیروزه ای همراه اول را از سایت نکس 98 دریافت کنید.

  همراه اول - باشگاه فیروزه ای(باشگاه مشتریان)

  باشگاه مشتریان همراه اول با نام باشگاه فیروزه‌ای در راستای قدردانی از اعتماد مشتریان همراه اول و با هدف ارائه خدمات ویژه به اعضای باشگاه، تقویت ارتباط تعاملی بین همراه اول و مشترکین و افزایش رضایتمندی ایجاد شده است.
  مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری همراه اول با عضویت رایگان در باشگاه فیروزه‌ای، می‌توانند با هر بار پرداخت قبض یا خرید شارژ و همچنین شرکت در برخی فعالیت‌ها نظیر دعوت از دوستان، شتاب در پرداخت و ... امتیاز کسب کرده و از مزایای مختلف باشگاه مشتريان بهره‌مند گردند.

  مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری همراه اول می‌توانند با طی مراحل ذیل در باشگاه مشتریان همراه اول عضو شوند:

  مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول که عضو باشگاه فیروزه‌ای هستند، می‌توانند به ازای موارد ذیل امتیاز کسب نمایند:

  برای دریافت امتیاز مربوط به پرداخت قبض و خرید شارژ، باید به یکی از دو روش زیر اقدام نمایید:

  سایر امتیازات به صورت خودکار به امتیازات باشگاه فیروزه‌ای شما افزوده می‌شود. لازم به ذکر است امتیاز باشگاه فیروزه‌ای تنها تا ۳۰ روز پس از پرداخت قبض یا خرید شارژ قابل دریافت می‌باشد و پس از آن منقضی می‌گردد.
  سیم‌کارت‌های جدید دائمی و اعتباری در صورتی از امتیاز ثبت نام برخوردار می‌گردند، که تا قبل از سه ماه از تاریخ فعالسازی سیم‌کارت، عضو باشگاه شوند.
  در بخش امتیاز فعلی شما، مجموع امتیازاتی که مشترک تا کنون بدست آورده نمایش داده می‌شود. میزان امتیاز نمایش داده شده در این قسمت، امتیاز خام ضرب در ضریب همراهی به شرح زیر است:

  اعضای باشگاه فیروزه‌ای می‌توانند امتیازات خود را به جوایز زیر تبدیل نمایند:

  اطلاع رسانی در خصوص تخفیفات، سرویس های جدید، خبرها و وقایع باشگاه، از طریق پیامک برای اعضا ارسال می‌گردد. همچنین لازم است برای دریافت جوایز به دو مورد زیر توجه شود:

  باشگاه مشتریان همراه اول با برند باشگاه فیروزه‌ای با هدف ارائه خدمات ویژه به مشترکین همراه اول ایجاد گردیده است. قوانین و مقررات ذیل، مجموعه قوانین حاکم بر باشگاه فیروزه‌ای می‌باشد و عضویت در باشگاه به معنی آگاهی و پذیرش این قوانین خواهد بود. بنابراین توصیه می‌گردد قبل از ثبت نام، اقدام به مطالعه این مجموعه قوانین نمایید. هرگونه تغییر در قوانین و مقررات باشگاه فیروزه‌ای در اختیار شرکت همراه اول بوده و پس از اعلام قوانین جدید و یا تغییر قوانین قبلی، قابل اجرا خواهد بود. بر اين اساس تنها مرجع اطلاع‌رساني رسمي تغييرات ياد شده، بخش قوانین باشگاه فیروزه‌ای در اپلیکیشن و پرتال همراه من می‌باشد.

  همین حالا با مراجعه به اپلیکیشن یا پرتال همراه من و ورود به بخش باشگاه فیروزه ای، از جوایز متنوع باشگاه بهره مند شوید.

  همراه اول - درباره باشگاه فیروزه ای

  باشگاه مشتریان همراه اول با نام باشگاه فیروزه ای در راستای قدردانی از اعتماد مشتریان همراه اول و با هدف ارائه خدمات ویژه به اعضای باشگاه، تقویت ارتباط تعاملی بین همراه اول و مشترکین جهت ارائه خدمات بهتر و افزایش رضایتمندی ایجاد شده است.
  مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول با عضویت رایگان در باشگاه فیروزه ای، می توانند در ازای هربار پرداخت قبض یا خرید شارژ و همچنین شرکت در برخی فعالیت ها نظیر دعوت از دوستان و ... امتیاز کسب نموده و از مزایای مختلف باشگاه مشتريان بهره مند گردند.

  همراه اول - ماکروسایت باشگاه فیروزه ای

  موارد امتیاز آور در باشگاه فیروزه ای عبارتند از:

  - ثبت نام در باشگاه فیروزه ای، 20 امتیاز

  - هر 1000 تومان پرداخت قبض یا شارژ سیم کارت، 1 امتیاز

  - دعوت از دوستان، 20 امتیاز

  - ثبت نام سیم کارت های دائمی تا سه ماه از تاریخ فعال سازی، 50 امتیاز

  - ثبت نام سیم کارت های اعتباری تا سه ماه بعد از فعال سازی، 10 امتیاز

  تا 48 ساعت پس از پرداخت قبض یا خرید شارژ، امتیاز مربوط به آن در بخش امتیازگیری لحاظ میگردد و اعضای باشگاه تا یک ماه فرصت دارند جهت دریافت امتیاز خود به این بخش مراجعه و با انتخاب دکمه "دریافت امتیازات"، امتیاز خود را دریافت نمایند. 

  پس از گذشت یک ماه، امتیاز مربوط به پرداخت قبض یا خرید شارژ قابل دریافت نیست.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  دانلود کنید
  kh 4 روز قبل
  0

  تا به حال نیومدم ازباشگاه فیروزه ای امتیاز هامو بگیرم الان هم بلد نیستم

  زهره شهیکی زرندموسی 11 روز قبل
  0

  120 امتیاز مناسبتی سالروز تولد رفتم مشخص نیست ازباشگاه فیروزه ای همراه اول و31 امتیاز بابت تراکنش وشارژ لطفا مجموع امتیازات را ارسال کنید

  0
  زهره شهیکی فرزندموسی 10 روز قبل

  قبلی

  علیرضا 14 روز قبل
  0

  با سلام پیشنهاد بنده این است که اگر هر سه ماه یک بار قرعه کشی می شد تعداد طرفدارهایتان خیلی بیشتر می شد با تشکر

  علیرضا 14 روز قبل
  0

  با سلام راجب به قرعه کشیها یه پیشنهاد دارم اگر هر سه ماه قرعه کشی می شد تمام کسایی که همراه اول دارند و آنهایی که ندارند حرف شما بود با تشکر

  سعیدنجابت قمصری 16 روز قبل
  0

  امتیازبنده چقدرمیباشد؟

  عطا 17 روز قبل
  2

  امتیازمنچقدرهست

  یوسف عنبری بیک کندی 17 روز قبل
  -1

  من هیچ نوع مزایایی دریافت نکردم میخواهم امتیاز باشگاه فیروزه ای ام را دریافت کنم

  یوسف عنبری بیک کندی 17 روز قبل
  -1

  در طی ۶ سال که همراه اول استفاده میکنم هیچ مزایایی دریافت نکردم

  من دارای ثبت ثبت شده در باشگاه فیروزهای عضو بودم واصلا هیچ گونه امتیاز یا هدیه یا جوایز دریافت نکردم وقتی که مالیات افزوده را نگاه کردم 200هزار تومان بابت بابت هرچی از من در یافت شده من اصلا راضی نیستم و می‌خوام از این باشگاه بیرون بیام لطفاً اگه اشتباه میکنم توضیح دهید 2 ماه قبل
  0

  باسلام من دارای شما ره ثبت شده در باشگاه فیروزه ای همراه اول عضو هستم همیشه هم برام برای امتیاز گیری پیام میاد ولی من هنوز نه امتیاز گرفتم نه هدیه نه جوایزی وقتی مالیات افزده را نگاه کردم قید کرده بود بابت پیام باشگاه نزدیک 200هزار تومان آزمن دریافت کرده آیا امتیازهای نگرفتم چی میشه و چگونه دریافت کنم از این ببعد چطور امتیاز دریافت کنم

  0
  قربانعلی بخشی ایرج 2 ماه قبل

  برای من پیام میاد امتیاز میده چطوری میتونم امتیازهامو بگیرم

  مهدی 3 ماه قبل
  -1

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید