در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).
  تبلیغات دانشگاه آزاد

  سوالات درس مطالعات سوم ابتدایی

  1 بازدید

  سوالات درس مطالعات سوم ابتدایی را از سایت نکس 98 دریافت کنید.

  سوالات درس به درس مطالعات سوم ابتدایی

  نمونه سوالات مطالعات اجتماعی سوم ابتدایی

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  دانلود نمونه سوالات امتحان مطالعات اجتماعی سوم ابتدایی نوبت اول ( دی ماه )

  امتحانات نوبت دوم دی ماه همراه برای دانش آموزان پایه سوم ابتدایی و حتی والدین آن ها نگران کننده بوده است . دلیل این نگرانی و اضطراب این است که دانش آموزان برای اولین بار با سوالات امتحانی نیمی از کتاب مطالعات اجتماعی پایه سوم مواجه می شوند و آشنایی قبلی از نوع سوالات این درس و میزان سختی آن ها ندارند .

  با توجه به این موضوع بهتر است برای رفع این اضطراب و نگرانی ، دانش آموزان پایه سوم ابتدایی ، نمونه سوالات امتحانی نوبت اول مطالعات اجتماعی سال های قبل را مطالعه نمایند تا با نوع سوالات و راه حل های آن ها بهتر آشنا شوند .

  به همین دلیل در این قسمت چند سری از نمونه سوالات امتحانی نوبت اول مطالعات اجتماعی سوم دبستان برای دانلود رایگان دانش آموزان قرار گرفته است . 

      

  چند سری از سوالات عنوان شده در نمونه سوالات نوبت اول مطالعات اجتماعی سوم ابتدایی عبارتند از :

    درخت خانوادگی یا ------- نشان می دهد که افراد یک خانواده چه نسبتی باهم دارند .

   اهمیت نفت در زندگی ما چیست ؟

   منابع طبیعی چیست ؟

   زنان شهری در اداره – کارخانه ------- و -------- کار می کنند .

   با تقسیم کردن کار ها – آن ها -------- انجام می شوند .

   تفاوت شغل خدماتی و تولیدی در چیست ؟

   در صورتی که مایل به دریافت نمونه سوالات نوبت اول بیشتری باشید می توانید به مقاله قرار گرفته شده در انتهای این قسمت مراجعه نمایید .

  دانلود نمونه سوالات امتحان مطالعات اجتماعی سوم ابتدایی نوبت دوم ( خرداد ماه )

  امتحانات نوبت دوم یا خرداد ماه پایه سوم ابتدایی با توجه به این که امتحانات پایانی سوم ابتدایی محسوب شده و تمامی مطالب کتاب های درسی را شامل می شود ، علاوه بر اهمیت بسیار بالایی که دارند باعث نگرانی و استرس دانش آموزان نیز می شوند .

  با توجه به این که امتحان نوبت دوم درس مطالعات اجتماعی پایه سوم ابتدایی تمام مباحث آموزش داده شده در این کتاب درسی را شامل می شود ، لذا نیاز به مطالعه سوالات بیشتر و متنوع تری نیز دارد ، بنابراین برای آشنایی بیشتر دانش آموزان سوم دبستانی با نوع سوالات امتحانی نوبت دوم مطالعات اجتماعی سوم ابتدایی و رفع نگرانی والدین و دانش آموزان از بابت تنوع سوالات این درس ، در این قسمت چند سری از نمونه سوالات نوبت دوم مطالعات اجتماعی سوم ابتدایی قرار گرفته است .

      

  چند سری از سوالات عنوان شده در نمونه سوالات نوبت دوم مطالعات اجتماعی سوم ابتدایی عبارتند از :

    نوزاد تا چند ماهگی درست نمی بیند ؟

   کامل کنید .

   نامه زیر را کامل کنید ؟

   چند مورد از نکات ایمنی که در خانه و مدرسه باید رعایت کنیم را بنویسید .

   مهارت یعنی چه ؟

   چرا شکل خانه ها با هم فرق دارند ؟

    در صورت نیاز به دریافت و مطالعه سوالات بیشتر خرداد ماه مطالعات اجتماعی سوم ابتدایی می توانید به مقاله مربوطه در این بخش مراجعه فرمایید . 

  دانلود کتاب درس مطالعات اجتماعی سوم ابتدایی

  برای یادگیری بهتر مطالب درس مطالعات اجتماعی دوم ابتدایی بهتر است بیشتر مواقع کتاب این درس را به همراه داشته باشید تا در صورت ایجاد سوال و یا هر گونه اشکال در یادگیری مطالب درسی مطالعات اجتماعی دوم ، به کتاب درسی آن مراجعه کرده و ایرادات خود را برطرف سازید .

  اما در بسیاری از مواقع نمی توان کتاب درسی را همراه خود داشت و یا به راحتی به آن دسترسی پیدا کرد . راه حل در نظر گرفته شده برای این مشکل ارائه نسخه الکترونیکی کتاب درس مطالعات اجتماعی سوم ابتدایی می باشد . 

  دانش آموزان با دریافت نسخه الکترونیکی کتاب مطالعات اجتماعی سوم ابتدایی از طریق مراجعه به مقاله زیر ، می توانند بدون پرداخت هیچ هزینه ای ، کتاب درسی خود را ذخیره کرده و همواره به آن دسترسی داشته باشند .

  سوالات متداول

  ✔️ بله . در این مقاله می توانید نمونه سوالات امتحان مطالعات اجتماعی سوم ابتدایی با پاسخ تشریحی با درجه سختی متفاوت را مشاهده کرده و نمونه سوالات متناسب را دانلود نمایید .

  ✔️ شما می توانید با مراجعه به مقاله نمونه سوالات امتحان مطالعات اجتماعی سوم ابتدایی با پاسخ تشریحی در نوبت اول و دوم را مشاهده و دانلود نمایید .

  ✔️ حل کردن نمونه سوالات مدارس مختلف و آشنایی با انواع سوالات امتحانی یکی از مهم ترین راه های آمادگی برای امتحانات می باشد که در این مقاله می توانید نمونه سوالات امتحان مطالعات اجتماعی سوم ابتدایی با پاسخ تشریحی را دریافت کنید .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید