در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).
  تبلیغات دانشگاه آزاد

  سازمان نظام مهندسی کشاورزی فارس

  1 بازدید

  سازمان نظام مهندسی کشاورزی فارس را از سایت نکس 98 دریافت کنید.

  سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان فارس

  آدرس سازمان: شیراز- خیابان انقلاب(نادر) ابتدای خیابان شمس. ساختمان جهاد کشاورزی شیراز- طبقه دوم- نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان فارس-

  تلفن:38313543-38312732

  فاکس:38201869

  منبع مطلب : www.anreofars.com

  مدیر محترم سایت www.anreofars.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  فارس - سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور

  بازدید رییس نظام مهندسی کشاورزی و تیم اقتصادی استانداری فارس از روستای شهدادی حاجی آباد هرمزگان

  در راستای توسعه کشت های گلخانه‌ای منطقه لارستان انجام شد:

  بازدید رییس نظام مهندسی کشاورزی و تیم اقتصادی استانداری فارس از روستای شهدادی حاجی آباد هرمزگان

  در راستای توسعه کشت های گلخانه‌ای منطقه لارستان، رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی فارس و تیم اقتصادی استانداری فارس به سرپرستی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری از روستای شهدادی حاجی آباد بندرعباس قطب کشت گلخانه ای جنوب کشور بازدید کردند.

  به گزارش روابط عمومی سنم فارس، در این بازدید که معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس، معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس، مدیرکل محیط زیست استان، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان، معاونت بهره برداری و حفاظت از منابع آب سازمان منطقه‌ای استان، معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه لارستان و بخشدار مرکزی حضور داشتند، محمد جواد احمدی گفت: با توجه به سیاست وزارت جهاد کشاورزی مبنی بر استفاده بهینه از منابع آب و خاک، افزایش راندمان و اقتصادی نمودن تولید محصولات کشاورزی، اشتغالزایی در مناطق روستایی و اجرای دقیق راهبرد اصلاح الگوی کشت، توسعه کشت‌های گلخانه‌ای در اولویت برنامه‌های سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان قرار گرفته‌است.

  وی افزود: در همین راستا، سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی فارس برای توسعه کشت‌های متراکم و گلخانه ای در استان برنامه ویژه‌ای را دنبال می‌کند و در این زمینه از ابتدای سال‌جاری تا کنون ۱۰۷ هکتار در خواست صدور پروانه ثبت شده‌است.

  رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی فارس اظهار داشت: در صورت ثبت درخواست تاسیس کلخانه ای در این منطقه فرایند تسریع و در سریع ترین زمان اقدامات لازم انجام خواهد شد.

  بخشدار مرکزی در این بازدید ضمن اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته برای حمایت و توسعه کشت گلخانه ای در درز و سایبان گفت: حمایت از بخش کشاورزی بخصوص کشت های گلخانه ای تحقق عینی و عملی اقتصاد مقاومتی و جهش تولید است.

  وی افزود: ترویج و گسترش کشت گلخانه ای، یکی از گام های اساسی در راستای ایجاد اشتغال پایدار روستایی، به شمار میرود که بایستی در گسترش فرهنگ احداث آن در میان روستاییان کوشا باشیم‌.

  فرماندار لارستان نیز در این بازید گفت: ۵۰ هکتار زمین برای ایجاد کشت گلخانه ای لارستان در دست اقدام است که در صورت بهره برداری این طرح ها، برای بیش از ۱۵۰۰ نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم شغل ایجاد می شود.

  منبع مطلب : agrieng.org

  مدیر محترم سایت agrieng.org لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 9 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید