توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰

  دسته بندی :
  1. نکس 98
  2. مطالب سایت
  11بازدید

  زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ را از سایت نکس 98 دریافت کنید.

  زمان ثبت نام کنکور ارشد 1400

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400

  سازمان سنجش با انتشار جدول زمان بندی کنکور کارشناسی ارشد 1400 ، زمان ثبت نام و برگزاری این آزمون را اعلام کرده و در اختیار داوطلبان قرار می دهد . متقاضیان می بایست ضمن بررسی این اطلاعیه در موعد مقرر به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و اطلاعات فردی و تحصیلی خود را وارد نمایند . 

  سال گذشته مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد از 16 لغایت 25 آذر ماه بود که تا 28 آذر تمدید شد . داوطلبان به مدت 10 روز فرصت داشتند به تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام بپردازند اما در خصوص زمان ثبت نام کنکور ارشد ۱۴۰۰ هنوز خبر یا اطلاعیه جدیدی منتشرنشده که به متقاضیان توصیه می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد و صفحه اینستاگرام کارشناسی ارشد از زمان دقیق این فرایند مطلع شوند . 

  زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 از 16 الی 23 آذر ماه می باشد .

  البته گاها با داوطلبانی مواجه هستیم که به دلایل مختلف از ثبت نام جا مانده و درست زمانی متوجه می شوند که مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد به اتمام رسیده است . سازمان سنجش به منظور رفاه حال این دسته از داوطلبان زمان ثبت نام را چند روزی تمدید کرده و فرصت دیگری تحت عنوان مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 نیز در نظر می گیرد .

  لینک مهلت مجدد ثبت نام این آزمون معمولا در اوایل اسفند ماه فعال شده و آخرین زمان برای اعلام علاقه مندی جاماندگان از ثبت نام خواهد بود .  

  مراحل اجرایی در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400

  متقاضیان به محض اطلاع از تاریخ ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد می بایست به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده تا ازنحوه برگزاری کنکور کارشناسی ارشد و ثبت نام آن آگاه شده و سپس مراحل زیر را پشت سر گذارند .

  دانلود دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد ۱۴۰۰و مطالعه بخش های مختلف آن

  بررسی شرایط و ضوابط ثبت نام کارشناسی ارشد

  پرداخت هزینه ثبت نام و دریافت سریال اعتباری

  ورود به سامانه ثبت نام آزمون

  درج اطلاعات فردی و تحصیلی در فرم اینترنتی ثبت نام

  دریافت کد رهگیری

  با توجه به اینترنتی بودن ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد به متقاضیان توصیه می کنیم نهایت دقت خود را به کار گرفته و اطلاعات خود را به دور از خطا و اشتباه درج نمایند . با دریافت کد رهگیری ، ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 به اتمام رسیده و داوطلب می تواند به برنامه ریزی و مطالعه منابع مفید بپردازد .

  کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا نیز در طول فرایند ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ همراه داوطلبان بوده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا تجربیات خود را در اختیار آن ها قرار می دهند .

  سوالات متداول

  سازمان سنجش جدول زمان بندی این آزمون را در سایت خود منتشر می کند که به محض اعلام زمان دقیق مقاله بروزرسانی خواهد شد . 

  متقاضیان شرکت در این آزمون باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند که مراحل اجرایی این فرایند در متن مقاله قرار داده شده است . 

  علاوه بر تمدید مهلت ثبت نام بازه زمانی جداگانه ای تحت عنوان مهلت مجدد ثبت نام کارشناسی ارشد نیز در نظر گرفته می شود که در متن مقاله شرح داده شده است . 

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ثبت نام ارشد ۱۴۰۰ | زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400

  ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 در بازه زمانی مشخصی صورت گرفته و سازمان سنجش با انتشار اطلاعیه ای داوطلبان را از مهلت در نظر گرفته شده آگاه می کند . متقاضیان می بایست در این بازه زمانی به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و مراحل ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد را پشت سر گذارند .

  سال گذشته فرایند ثبت نام این آزمون از 16 آذر ماه آغاز و تا 25 آذر ماه ادامه داشت که پیش بینی می کنیم امسال هم شاهد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ در نیمه دوم آذر ماه باشیم .

  هر چند این بازه زمانی فرصت کافی برای تکمیل مراحل ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 را در اختیار داوطلبان قرار می دهد اما گاها با متقاضیانی مواجه هستیم که به دلایل مختلف از این مرحله جا مانده و به دنبال راهی برای اعلام علاقه مندی خود می باشند .

  سازمان سنجش برای حل مشکل این دسته از داوطلبان ، زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 را چند روزی تمدید کرده و از طریق سایت خود اطلاع رسانی می کند . لازم به ذکر است با توجه به افزایش روزافزون متقاضیان ، احتمالا شاهد مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ هم خواهیم بود که معمولا در اسفند ماه صورت گرفته و آخرین فرصت برای ثبت نام جاماندگان می باشد .

  البته به دلیل تغییرات احتمالی در برنامه های سازمان سنجش به داوطلبان توصیه می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد و صفحه اینستاگرام کارشناسی ارشد از تمامی بازه های زمانی مذکور مطلع شوند .  

  زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 از 16 الی 23 آذر ماه می باشد .

  شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400

  ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 تابع شرایط و ضوابط خاصی است که متقاضیان می بایست به بررسی آن پرداخته و در صورت واجد شرایط بودن نسبت به تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام اقدام نمایند . از مهم ترین شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 می توان به موارد زیر اشاره کرد :
   

  نکته : مدارک مذکور می بایست مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی یا وزارت علوم و یا وزارت بهداشت باشد . 
   

  نکته 1 : این داوطلبان در صورت ارسال درخواست به سازمان سنجش و تایید رفع محرومیت از ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد می توانند در این آزمون شرکت کنند . 

  نکته 2 : پذیرفته شدگان نهایی دوره های نوبت دوم ( شبانه ) ، مجازی ، پردیس خودگردان ، پیام نور ، غیرانتفاعی و دانشگاه آزاد کنکور کارشناسی ارشد 99 در صورت عدم ثبت نام در رشته قبولی و یا انصراف قطعی تا پایان مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 با رعایت شرایط و ضوابط می توانند در این آزمون شرکت نمایند . 


  موارد مذکور تنها بخشی از شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 بود که داوطلبان برای مطالعه سایر بندهای آن می بایست دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ را دانلود و مطالعه نمایند .

  نحوه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400

  ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 طبق روال سالیان گذشته به صورت اینترنتی انجام شده و داوطلبان برای اعلام علاقه مندی خود باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند .

  هم زمان با آغاز این فرایند دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد نیز منتشر شده و بر روی سایت sanjesh.org قرار می گیرد تا داوطلبان با مطالعه بخش های مختلف آن از شرایط و ضوابط ثبت نام مطلع شوند .

  با توجه به اینترنتی بودن ثبت نام این آزمون فرم پیش نویسی در انتهای دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد 1400 قرار داده شده تا هر گونه خطا و اشتباه را به حداقل برساند . از این رو به داوطلبان توصیه می کنیم اطلاعات فردی و تحصیلی خود را ابتدا در این فرم وارد کرده و سپس با اطمینان خاطر بیش تری به تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام بپردازند . 

  لازم به ذکر است داوطلبان به منظور دسترسی به سامانه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ ملزم به پرداخت هزینه ای می باشند که از طریق سایت سازمان سنجش و با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب قابل پرداخت است . حال در ادامه به بررسی مراحل ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 می پردازیم .

  1 - مراجعه به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org

  2 - دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 و مطالعه بخش های مختلف آن

  3 - تکمیل فرم پیش نویس ثبت نام 

  4 - پرداخت هزینه ثبت نام و دریافت سریال اعتباری

  5 - مراجعه به سامانه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400

  6 - تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام

  7 - دریافت کد رهگیری

  راهنمای تصویری مراحل ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400

  به سایت sanjesh.org مراجعه کرده و بر روی لینک " ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 1400 " کلیک کنید . 


  در صفحه باز شده گزینه " ثبت نام جدید " را انتخاب کنید . 


  در این قسمت سریال ثبت نام کارت اعتباری خریداری شده را وارد کرده و بر روی دکمه " ورود به سیستم " کلیک کنید .


  در ادامه عکس خود را طبق توضیحات آپلود نمایید . 


  پس از آن فرم اینترنتی ثبت نام به نمایش در می آید که باید به تکمیل بخش های مختلف آن بپردازید . 


  حال کافی است بر روی گزینه " تایید و ادامه " کلیک کنید تا اطلاعات ثبت نامی شما به همراه کد رهگیری ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد به نمایش در آید . 

  نکات قابل توجه در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400

  داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 1400 به منظور تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام باید به برخی نکات توجه ویژه داشته و بر اساس آن اطلاعات فردی و تحصیلی خود را درج نمایند که در ادامه به برخی از این نکات می پردازیم . 
   

  - در آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ شرط تجانس رشته وجود نداشته و داوطلبان بدون توجه به مدرک کارشناسی می توانند متقاضی ثبت نام در رشته امتحانی مورد علاقه خود شوند . 
   

  - هر داوطلب بر اساس علاقه می تواند حداکثر دو کد رشته امتحانی ( اصلی و شناور ) انتخاب کرده و خود را برای شرکت در آزمون این دو رشته آماده نماید .
   

  نکته 1 : رشته های کنکور کارشناسی ارشد به دو دسته اصلی و شناور تقسیم می شوند که داوطلبان می بایست رشته امتحانی اول خود را از لیست رشته های اصلی و رشته امتحانی دوم را از لیست رشته های شناور انتخاب کنند . 

  نکته 2 : سازمان سنجش رشته های شناور کنکور کارشناسی ارشد را با علامت * مشخص کرده و لیست این رشته ها را نیز در قالب جدولی در اختیار داوطلبان قرار می دهد . 

   

  - متقاضیان شرکت در دو کد رشته امتحانی باید هزینه ثبت نام هر رشته را به صورت جداگانه پرداخت کرده و دو سریال اعتباری دریافت کنند . 
   

  - علاقه مندان به ادامه تحصیل در رشته محل های کارشناسی ارشد پیام نور و غیرانتفاعی باید علاوه بر پرداخت هزینه ثبت نام ، کارت اعتباری علاقه مندی خریداری نمایند .     
   

  - متقاضیان شرکت در دو کد رشته امتحانی باید ثبت نام خود را در یک نوبت انجام داده و در پایان ثبت نام نیز یک شماوره پرونده 7 رقمی و یک کد رهگیری 16 رقمی دریافت کنند . 

  - متقاضیان تحصیل در رشته محل های کارشناسی ارشد علوم پزشکی برای اعلام علاقه مندی خود باید به سایت sanjeshp.ir مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت اقدام نمایند . 

  در پایان به متقاضیان توصیه می کنیم حتما تمامی بندهای دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد را مطالعه نموده و تذکرات آن را مورد توجه قرار دهند . کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا نیز در طول فرایند ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 همراه داوطلبان بوده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پاسخگوی سوالات آن ها خواهند بود 

  سوالات متداول

  این داوطلبان با شرکت در کنکور کارشناسی ارشد شانس خود را برای قبولی در رشته محل های مختلف می آزمایند که نحوه ثبت نام این آزمون در متن مقاله شرح داده شده است . 

  با توجه به ادغام کنکور کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد ، ثبت نام کلیه داوطلبان هم زمان و در سایت سازمان سنجش انجام می شود که برای اطلاع از زمان ثبت نام این آزمون می توانید متن مقاله را مطالعه کنید . 

  این داوطلبان در صورت انصراف قطعی از تحصیل می توانند در کنکور کارشناسی ارشد ثبت نام کنند که جزئیات بیش تر آن در متن مقاله قرار داده شده است . 

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد 1400

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد 1400

  کلیه داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم انسانی ، علوم پایه ، فنی و مهندسی ، کشاورزی ، هنر و دامپزشکی یک هفته الی 10 روز فرصت خواهند داشت نسبت به تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام اقدام نمایند . سال گذشته ثبت نام این آزمون در بازه زمانی 16 لغایت 25 آذر ماه انجام شد و داوطلبان با مراجعه به سایت sanjesh.org به درج اطلاعات ثبت نامی خود پرداختند .

  البته با تمدید مهلت ثبت نام کنکور ارشد به مدت 3 روز ، ثبت نام آزمون در 28 آذر ماه به پایان رسید . این مهلت چند روزه فرصتی دوباره برای داوطلبانی است که به دلایل مختلف موفق به تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام نشده و درست در آخرین لحظات تصمیم به شرکت در این آزمون می گیرند .

  پیش بینی می کنیم امسال هم شاهد تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد 1400 باشیم که اطلاعیه ها و اخبار مربوط به آن پس از پایان زمان ثبت نام در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت . هم چنین متقاضیان با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد و صفحه اینستاگرام کارشناسی ارشد می توانند از زمان دقیق این فرایند مطلع شوند . 

  زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 از یکشنبه 16 الی یکشنبه 23 آذر ماه می باشد .

   به محض اعلام تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد 1400 مقاله بروزرسانی خواهد شد .

  لازم به ذکر است با توجه به افزایش روزافزون متقاضیان شرکت در آزمون ارشد ، شاهد بازه زمانی دیگری تحت عنوان مهلت مجدد ثبت نام ارشد ۱۴۰۰ نیز خواهیم بود که با نزدیک شدن به زمان برگزاری آزمون در اختیار جاماندگان از ثبت نام قرار می گیرد . اما به دلیل تغییرات احتمالی در برنامه های سازمان سنجش به داوطلبان توصیه می کنیم حتما ثبت نام خود را در مهلت قانونی انجام دهند .   

  ویرایش اطلاعات در زمان تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد 1400

  از جمله قابلیت هایی که همزمان با تمدید ثبت نام ارشد 1400 در اختیار داوطلبان قرار می گیرد ، امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی است . بر این اساس متقاضیانی که به دلیل بی دقتی یا عدم آگاهی اطلاعات فردی و تحصیلی خود را به صورت نادرست در فرم اینترنتی درج کرده و پس از اتمام زمان ثبت نام متوجه خطا و اشتباه خود شده اند در این بازه زمانی فرصت خواهند داشت اطلاعات ثبت نامی خود را اصلاح نمایند .

  کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا نیز در این زمان همراه داوطلبان بوده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پاسخگوی سوالات آن ها خواهند بود . 

  سوالات متداول

  طبق روال سالیان گذشته این زمان معمولا 2 الی 3 روز تمدید می شود که به محض اعلام در متن مقاله اطلاع رسانی خواهد شد .

  بله ، مطابق متن مقاله در این بازه زمانی اطلاعات داوطلبان بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته و قابل ویرایش می باشد . 

  خیر ، مطابق متن مقاله این بازه زمانی برای کلیه داوطلبان دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد در نظر گرفته می شود . 

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید