توجه : تمامی مطالب این سایت توسط ربات از طریق نتایج گوگل جمع آوری شده و تمامی مطالب عکس ها و لینک های دانلود برای سایت های دیگر است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

  دسته بندی :
  1. نکس 98
  2. مطالب سایت
  15بازدید

  رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی را از سایت نکس 98 دریافت کنید.

  رشته های آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

  رشته های آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

  رشته های تحصیلی مجاز به ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

   همانطور که پیش از این اشاره شده است ، آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در سال 99 به منظور استخدام نیرو های مورد نیاز سازمان های دولتی در حیطه های کاری مختلف ، برگزار می شود . از این رو رشته های شغلی مورد نیاز هر یک از وزارت خانه ها نظیر وزارت علوم و یا سایر ارگان ها مانند آموزش و پرورش و شرکت های مهندسی با یکدیگر متفاوت می باشد .

   در هر دوره از برگزاری آزمون استخدامی ادارات و سازمان های دولتی ، بسیاری از داوطلبان به دنبال اطلاع از جذب نیرو در رشته های شغلی متناسب با در رشته تحصیلی خود ، هستند . این دسته از داوطلبان باید دقت داشته باشند که معمولا رشته های تحصیلی مورد پذیرش ، رشته های ارائه شده و ظرفیت های پذیرش در هر دوره از برگزاری آزمون متفاوت است .

   نکته حائز اهمیت آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۹۹ این است که در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی معمولا برای هر رشته شغل مقطع مورد پذیرش و رشته های مجاز به نام نویسی در آن رشته شغلی به صورت مجزا تعیین می شود . به بیانی ساده تر داوطلبان متقاضی نام نویسی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۹۹ تجانس رشته تعیین شده را برای نام نویسی در آزمون هر رشته رعایت کنند .

   معمولا هر ساله لیست رشته ها و مقاطع تحصیلی مجاز به ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی همزمان با آغاز نام نویسی و انتشار دفترچه راهنمای آزمون منتشر می شود . با توجه به اعلام زمان دقیق نام نویسی آزمون استخدامی سال 99 و انتشار دفترچه در ادامه لیست رشته های تحصیلی مجاز به ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال 99 را ارائه داده ایم .

  برای دانلود رشته های تحصیلی مجاز به ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال 99 کلیک کنید .

   مجددا خاطر نشان می شود که به محض اعلام رشته های تحصیلی مجاز به ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۹۹ این مقاله بروزرسانی شده و در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد . داوطلبان می توانند علاوه بر رشته های استخدامی ادارات دولتی ، با مطالعه رشته های آزمون استخدامی وزارت بهداشت در صورت علاقه برای این آزمون نیز نام نویسی کنند .

  رشته های شغلی ارائه شده در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

   داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 که رشته تحصیلی آن ها مطابق با شرایط احراز رشته شغل های ارائه شده در این آزمون بوده ، می توانند در زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی نسبت به نام نویسی اقدام کنند .

   معمولا اکثر رشته های تحصیلی شرایط احراز ( تجانس رشته ) تعدادی از رشته شغل های ارائه شده در این آزمون را دارند و لذا بهتر است که داوطلبان پیش از نام نویسی در این آزمون نخست لیست رشته های شغلی ارائه شده در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی را بررسی کنند .

   معمولا هر ساله لیست رشته های شغلی ارائه شده در آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی نسبت به اعلام نیاز ارگان ها متفاوت بود و در بازه زمانی ثبت نام آزمون ، همزمان با آغاز نام نویسی و انتشار دفترچه راهنمای آزمون منتشر می شود . داوطلبان پس از مطالعه این دفترچه می توانند در مهلت تعیین شده در سایت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی sanjesh.org نام نویسی کنند .

   با توجه به اعلام زمان دقیق نام نویسی آزمون استخدامی ادارات دولتی سال ۹۹ و انتشار دفترچه ، در ادامه لیست رشته های شغلی ارائه شده در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال 99 را ارائه داده ایم  .

  برای دانلود رشته های شغلی ارائه شده در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال 98 کلیک کنید .

   مجددا خاطر نشان می شود که به محض اعلام رشته های شغلی ارائه شده آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 این مقاله بروزرسانی شده و در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد .

  اگر پس از مطالعه مقاله رشته های آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی ۹۹ ، سوالی درباره رشته های این آزموندارید ، جواب آن را از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست .

  داوطلبان می توانند پس از انتخاب رشته آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مورد نظر خود ، در مهلت تعیین شده برای شرکت در آزمون آن رشته نام نویسی کنند . متقاضیان می توانند با مطالعه مقاله زیر از منابع معرفی شده برای آزمون رشتهخود مطلع شده و با تهیه منابع مطالعه خود را آغاز کنند .

  سوالات متداول

  ✔️ معمولا رشته های تحصیلی مورد پذیرش هر دوره از این ازمون با هم متفاوت بوده که به محض اعلام لیست رشته های مجاز در این مقاله اطلاع رسانی می شود .

  ✔️ بله . همانطور که در این مقاله اشاره شده است ، داوطلبان متقاضی باید طبق شرایط احراز رشته تحصیلی مختص هر شغل ، رشته شغلی خود را انتخاب کنند .

  ✔️ معمولا لیست رشته های شغلی مورد نیاز دستگاه های اجرایی ، همزمان با آغاز نام نویسی این آزمون منتشر می شود و بلافاصله در این مقاله اطلاع رسانی می شود .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

  رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

  یکی از سوالات همیشگی داوطلبان آزمون های استخدامی این است که با چه رشته ای و مدرک چه مقطعی می توان نسبت به ثبت نام آزمون دستگاه های مختلف ، اقدام کرد؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت رشته و مدرک مورد نیاز تمام عناوین شغلی ، در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ذکر می شود. با مطالعه دفترچه و بررسی مشاغل مورد نیاز سازمان ها می توانید متوجه شوید که آیا با مدرک تحصیلی خود ، مجاز به ثبت نام در این آزمون ها هستید یا خیر. اما در هر دوره ، سازمان های متقاضی نیروی انسانی متغیر بوده و به موجب آن ، عناوین شغلی متفاوتی هم مطرح می شوند. از همین رو به طور ثابت نمی توان گفت رشته کامپیوتر مورد نیاز آزمون های استخدامی است یا حسابداری و … . در ادامه لیست رشته ها به همراه درجه مدرک تحصیلی مورد نیاز در آخرین دوره آزمون استخدامی آورده شده اند تا به طور تقریبی با آن ها آشنا شوید.

  رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 98

  همان طور که اشاره شد به طور کلی نمی توان لیستی از رشته های مورد نیاز برای دستگاه های اجرایی ارائه کرد اما می شود آن هایی که در آخرین دوره مورد نیاز بوده را معرفی نمود. افرادی که در هر یک از رشته های زیر مدرک مورد قبول را داشته باشند می توانند در هفتمین دوره آزمون های استخدامی شرکت نمایند.

  یا توجه به تعدد رشته ها و اختصاص آن ها به عناوین شغلی مختلف بهتر است جهت اطلاع دقیق از عنوان شغلی مناسب خود در سال جاری ، قبل از ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی حتما دفترچه ثبت نام را مطالعه نمایید. هم چنین جهت اطلاع از رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش هم باید به دفترچه مربوطه مراجعه کنید. جداول زیر ، مختص برخی از سازمان ها و رشته هایی است که در دوره هفتم ، تمایل به استخدام افراد واجد شرایط ثبت نام آزمون دستگاه های اجرایی داشتند.

  سطر آخر جدول فوق به منزله ادامه دار بودن عناوین شغلی و رشته هایی است که برای هر یک ، مورد نیاز می باشد. چرا که این رشته ها و عناوین شغلی خارج از محدوده ای است که بتوان تمامی آن ها را بیان کرد. از همین رو توصیه می شود جهت اطلاع دقیق از رشته های ارائه شده در هر دستگاه ، به دفترچه ثبت نام رجوع کنید و هم چنین می توانید از مشاوران مرکز ایران مشاوره در این زمینه یاری بجویید.

  جداول فوق ، نشان دهنده مشاغلی است که در برخی از سازمان های این دوره ، ارائه شده است اما مسلما کامل نیست. بنابراین به منظور ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی دوره جاری ، ابتدا از لیست عناوین شغلی مختلف ، رشته و مدارک تحصیلی مورد نیاز آن ها و شرایط ثبت نام آزمون دستگاه های اجرایی اطلاع کامل داشته باشید. در این راستا از مطالب لینک شده در مطلب هم می توانید بهره ببرید.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  منبع مطلب : iranmoshavere.com

  مدیر محترم سایت iranmoshavere.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  دانلود کنید
  مهدی 14 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید