در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).
  تبلیغات دانشگاه آزاد

  درصد مالکیت توپ بازی پرسپولیس استقلال

  1 بازدید

  درصد مالکیت توپ بازی پرسپولیس استقلال را از سایت نکس 98 دریافت کنید.

  اعتراض‌ پرسپولیسی‌ها به آمار شبکه‌سه

  آمار بازی پرسپولیس - استقلال در پایان نیمه اول

  آمار بازی پرسپولیس - استقلال در پایان نیمه اول

  در پایان نیمه اول دربی 70 آماری بازی به این شرح بود: پرسپولیس موقعیت گل 3، کرنر 4 و درصد مالکیت توپ 51 درصد، بازیکنان پرسپولیس در نیمه اول کارت زردی نگرفتند.

  آمار استقلال به این شرح است:
  موقعیت گل یک، کرنر 3 و درصد مالکیت توپ 49 درصد، استقلال از تک موقعیت گل خود نهایت استفاده را برد و در نیمه اول با برد به رختکن رفت اما بازیکنان پرسپولیس هیچ استفاده‌ای از سه موقعیت گلزنی خود نکردند.
  نیمه اول دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود استقلال به پایان رسید.

   

  منبع مطلب : www.varzesh3.com

  مدیر محترم سایت www.varzesh3.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  آمار نهایی دربی نود و دوم به سود پرسپولیس (عکس)

  آمار نهایی دربی نود و دوم به سود پرسپولیس (عکس)

  به گزارش "ورزش سه"، دربی نود و دوم هم دقایقی پیش با تساوی دو بر دو به پایان رسید. دیداری که با یک بازی هجومی از سوی دو تیم روبرو بود و در نتیجه بسیاری از هواداران حاضر در ورزشگاه با رضایت جای خود را ترک کنند. 

  در حالی که آبی پوشان در دقایق ابتدایی از حریف سنتی خود پیش افتادند باقی زمان بازی را سعی کردند تا با استفاده از دفاع چند لایه دروازه خود را بسته نگه دارند و به این ترتیب پرسپولیسی ها نیز با تعویض های یحیی گل محمدی تیم هجومی نیمه دوم نام گرفتند و با حفظ مالکیت توپ سعی در باز کردن دروازه حریف داشتند و به این ترتیب کاملا طبیعی بود که این تیم بتواند آمار پایانی بازی را به سود خود کند. 

  به این ترتیب نگاهی می اندازیم به آمار نهایی بازی و اختلافی جزئی که برتری را از آن پرسپولیسی ها کرد:

  * مالکیت توپ برای پرسپولیس 

  همان طور که در بالا عنوان شد طبیعی بود که پرسپولیسی ها بتوانند آمار نهایی در حفظ توپ را به سود کنند. آنها در پایان بازی موفق شدند 59 درصد از مالکیت توپ را از آن خود کنند و 41 درصد نیز نصیب استقلالی ها شود که در دقایق زیادی از نیمه دوم به دفاع پرداختند. 

  * یاران یحیی شوت‌زن‌تر از بازیکنان فرهاد

  در آیتم شوتزنی نیز پرسپولیسی ها توانستند آمار نهایی را از آن خود کنند. آنها در این دیدار توانستند با 15 شوت دروازه استقلال را مورد هدف قرار دهند که 7 توپ آنها داخل چهارچوب بود. در سوی مخالف اما استقلالی ها 12 بار اقدام به شوتزنی کردند که تنها 3 توپ آنها به چهارچوب پرسپولیس راه یافت. 

  * سرخ پوشان پاسورتر از آبی ها 

  در آیتم پاس هم پرسپولیسی ها توانستند از رقیب خود پیش بیفتند. آنها در مجموع دقایق بازی توانستند 474 پاس بین یکدیگر رد و بدل کنند که در این میان 81 درصد از پاسهای این تیم به درستی داده شد. استقلالی ها اما با آماری پایین تر از رقیب، توانستند 315 پاس به یکدیگر بدهند که 71 درصد آنها صحیح رد و بدل شده است. 

  * شانس مساوی دو تیم برای گلزنی 

  در شانس گلزنی اما هر دو تیم آماری یکسان دارند. هم استقلالی ها و هم پرسپولیسی ها در این دیدار 5 شانس گلزنی داشتند. 

  * پرسپولیسی ها برنده کرنرها

  البته باید این را گفت که این دیدار به اندازه ای که باید، کرنری نداشت اما در همان تعداد کم هم این پرسپولیسی ها بودند که توانستند 3 بار از روی پاس های بلند خود دروازه حریف را نشانه بگیرند و در سوی مخالف اما استقلالی ها تنها 2 بار توانستند ضربه کرنر ارسال کنند. 

  * آبی ها پرخطاتر از سرخ ها 

  اما در آمار خطاهای انجام شده آبی‌های پایتخت با توجه به سیستم تدافعی خود در نیمه دوم خطاهای بیشتری نسبت به حریف داشتند. آنها در این دیدار 24 بار بازیکنان تیم پرسپولیس را از کار انداختند. اما پرسپولیسی ها 14 بار داور دیدار را مجبور کردند که به نشانه خطا توسط آنها در سوت خود بدمد. 

  * پرسپولیس 2 کارت زرد و استقلالی‌ها هیچ

  در دریافت کارت زرد هم این پرسپولیسی ها بودند که توانستند از استقلالی ها جلو بیفتند. آنها در حالی در این دیدار 2 بار کارت زرد دریافت کردند که آبی پوشان حتی یک کارت هم نداشتند.

  منبع مطلب : www.varzesh3.com

  مدیر محترم سایت www.varzesh3.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید