توجه : تمامی مطالب این سایت توسط ربات از طریق نتایج گوگل جمع آوری شده و تمامی مطالب عکس ها و لینک های دانلود برای سایت های دیگر است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  دانلود نرم افزار اظهارنامه مالیاتی حقوقی 99

  دسته بندی :
  1. نکس 98
  2. مطالب سایت
  1102بازدید

  دانلود نرم افزار اظهارنامه مالیاتی حقوقی 99 را از سایت نکس 98 دریافت کنید.

  دانلود نرم افزار اظهارنامه مالیاتی

  دانلود نرم افزار اظهارنامه مالیاتی

  این روزها تلاش دولت بر ارائه خدمات به صورت الکترونیکی و حذف مراجعات حضوری یا اطلاع رسانی های کاغذی است . به همین جهت سازمان امور مالیاتی کشور نرم افزاری را تحت عنوان نرم افزار اظهارنامه مالیاتی به صورت مجزا برای اشخاص حقیقی و حقوقی برای کامپیوتر طراحی و راه اندازی کرده است .

  اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با نصب این نرم افزار ها بر روی سیستم خود ، اظهارنامه های مالیاتی 99 را ثبت نام و ارسال نمایند . ثبت نام این اظهارنامه ها به صورت الکترونیکی به منزله تسلیم اظهارنامه به اداره مالیات بوده و دیگر نیازی به ارسال اظهارنامه های کاغذی مجزا نیست .

  همچنین امکان ارسال اظهارنامه های انفرادی و اشتراکی از طریق نرم افزار اظهارنامه مالیاتی فراهم شده است . در ادامه به توضیحات کاملی در خصوص امکانات نرم افزار اظهارنامه مالیاتی پرداخته و لینک دانلود آن در مقاله قرار داده می شود .

  نرم افزار اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی

  اشخاص حقیقی برای ارسال اظهارنامه مالیاتی 99 خود ابتدا باید در سامانه عملکرد الکترونیک مالیاتی ثبت نام به عمل آورند ، در واقع ثبت نام در سامانه عملکرد به نوعی پیش شرط ارسال اظهارنامه مالیاتی می باشد . بعد از ثبت نام در این سامانه باید ابتدا فرم پیش ثبت نام اظهارنامه مالیاتی برای پرهیز از اشتباه تکمیل شود و بعد از آن اطلاعات خواسته شده در نرم افزار اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی ثبت شود .

  لازم به ذکر است که شرکا لازم نیست هر کدام به صورت مجزا یک اظهارنامه مالیاتی از طریق نرم افزار تکمیل و ارسال کنند بلکه در مورد واحد های مشارکتی ارسال یک اظهارنامه کفایت می کند . 

  همچنین اطلاعات ثبت نامی براساس اطلاعاتی که کاربر در هنگام ثبت نام در سامانه عملکرد الکترونیکی مالیاتی وارد کرده ، ثبت و ارسال می شود ، بنابراین در صورتی که اشتباهی در خصوص این اطلاعات وجود دارد باید از طریق خود سامانه عملکرد الکترونیکی مالیاتی ویرایش و اصلاح شود .

  ++++ برای دانلود نرم افزار اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی کلیک کنید ++++

  نرم افزار اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی

  همانطور که در خصوص اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی ۹۹ گفته شد ، در مورد اشخاص حقوقی نیز قبل از ثبت اظهارنامه مالیاتی ، باید ابتدا ثبت نام انجام گیرد . بعد از آنکه همانند آنچه در مورد اظهارنامه اشخاص حقیقی گفته شد ، اظهارنامه مالیاتی از طریق نرم افزار به ثبت رسید ، قبض مالیاتی به صورت الکترونیکی صادر خواهد شد .

  لازم به ذکر است که مودیان مالیاتی که اظهارنامه خود را با درج امضا ارسال می کنند در صورتی که پیغامی مبنی بر خطا دریافت نمایند باید اطمینان پیدا کنند که وکالتنامه مالیاتیشان در دفاتر اسناد ثبت شده و گواهی الکترونیکی آن ها معتبر است .

  ++++ برای دانلود نرم افزار اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی کلیک کنید ++++

  به غیر از اپیلیکشن های اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی که به منظور استفاده در کامپیوتر طراحی شده اند ، نرم افزار مالیات من به منظور استفاده در تلفن های هوشمند با سیستم عامل اندروید راه اندازی شده است . با مطالعه مقاله زیر می توانید از امکانات این نرم افزار مطلع شده و به لینک دانلود آن دسترسی پیدا کنید .

  برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دانلود نرم افزار اظهارنامه مالیاتی 99 در کانال تلگرام حقوق تجاری عضو شوید . کارشناسان مرکز مشاوره حقوقی دینا نیز آماده اند تا با ارائه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی دینا به سوالات شما عزیزان پیرامون دانلود نرم افزار اظهارنامه مالیاتی پاسخ دهند .

  سوالات متداول

  دانلود آخرین ورژن نرم افزار اظهارنامه الكترونیكی مالیات 99

  دانلود آخرین ورژن نرم افزار اظهارنامه الكترونیكی مالیات 99

  آخرین ورژن نرم افزار جدید اظهارنامه الکترونیکی مالیات اشخاص حقیقی در پایین صفحه در لینک زیر از سایت مالیات می باشد:

  http://e3.tax.gov.ir/Pages/action/show/409

  آخرین ورژن نرم افزار جدید اظهارنامه الکترونیکی مالیات اشخاص حقوقی در پایین صفحه در لینک زیر از سایت مالیات می باشد:

  http://e3.tax.gov.ir/action/do/show/430

  همچنین در صورتی که نیاز به مشاوره در زمینه مالیات و تکمیل اظهارنامه مالیاتی دارید، با مراجعه به صفحه اصلی سایت بیدبرگ می تونید بیدبرگ رو به عنوان مشاور خودتون انتخاب کنید و به صورت نامحدود مشاوره تلفنی از تیم مشاوران بیدبرگ دریافت کنید:

  اننخاب بیدبرگ به عنوان مشاور

  آموزش دانلود نرم افزار اظهارنامه مالیاتی و نصب و اجرای آن

  آموزش دانلود نرم افزار اظهارنامه مالیاتی و نصب و اجرای آن

  با فرارسیدن موعد سالیانه تسلیم اظهارنامه‌های مالیاتی، یکی از دغدغه‌های اصلی صاحبان کسب‌وکار و مشاغل، ثبت اظهارنامه مالیاتی و ارسال آن به سازمان امور مالیاتی است. چند سالی است که این مهم در ایران به‌صورت الکترونیکی و از طریق نرم‌افزار اظهارنامه مالیاتی انجام می‌شود و مودیان، مالیات خود را از این طریق پرداخت می کنند.

  در این یادداشت چگونگی دانلود و نصب نرم‌افزار اظهارنامه مالیاتی را به شما آموزش می‌دهیم. با پرشین تکس همراه باشید.

  انواع نرم‌افزار اظهارنامه مالیاتی

  همان‌طور که پیش‌تر گفتم، سازمان امور مالیاتی چند سالی است که شیوه ثبت و ارسال اظهارنامه مالیاتی را به‌صورت اینترنتی درآورده است. این سازمان برای نیل به این هدف اقدام به طراحی نرم‌افزار اظهارنامه مالیاتی کرده است که در سه نسخه اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی، اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی و اظهارنامه مالیاتی املاک ارائه می‌شود.

  هر سه نرم‌افزار ویژگی‌های مشابهی داشته و رویه نصب یکسانی دارند. تنها تفاوت این نسخه‌ها در فرم‌های آن‌ها است که به فراخور مؤدیان و نوع اظهارنامه، متفاوت است. در این یادداشت شما با نصب یکی از نرم‌افزارها آشنا می‌شوید با در نظر گرفتن این نکته که تمامی مراحل آموزش داده‌شده عیناً برای دو نرم‌افزار دیگر نیز صدق می‌کند.

  مطلب پیشنهادی : نحوه پر کردن اظهارنامه مالیاتی

  آموزش دانلود نرم‌افزار اظهارنامه مالیاتی

  لینک دانلود هر یک از 3 نرم‌افزار اظهارنامه مالیاتی در صفحه اختصاصی آن‌ها قرار دارد. لینک صفحات هر 3 نرم‌افزار اظهارنامه مالیاتی را در زیر می‌بینید.

  لینک صفحه دانلود نرم‌افزار اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی:

  https://e3.tax.gov.ir/pages/action/show/409

  لینک صفحه دانلود نرم‌افزار اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی:

  https://e3.tax.gov.ir/pages/action/show/430

  لینک صفحه دانلود نرم‌افزار اظهارنامه مالیاتی املاک:

  https://e3.tax.gov.ir/pages/action/show/411

  آموزش نصب نرم‌افزار اظهارنامه مالیاتی

  نصب نرم افزار اظهارنامه مالیاتی نیز مانند نصب نرم افزارهای حسابداری قلق های مخصوص به خود را دارد. این نرم‌افزار طبق گفته سازندگان آن توسط ویندوز 10 پشتیبانی نمی‌شود. بااین‌حال طبق آزمایش ما این نرم‌افزار بر روی ویندوز 10 بدون مشکل کار می‌کند. بااین‌حال اگر این امکان برای شما فراهم است، نرم‌افزار اظهارنامه مالیاتی را بر روی ویندوز 7 یا ویندوز 8 اجرا کنید تا از صحت انجام کار خود مطمئن شوید.

  برای نصب و اجرای نرم‌افزار اظهارنامه مالیاتی، نیازمند انجام تغییراتی در تنظیمات ویندوز خود هستید. پیش از آن‌که طریقه نصب را آموزش دهم، بهتر است طریقه تغییر این تنظیمات را آموزش ببینید.

  تغییر در تنظیمات ویندوز برای اجرای نرم‌افزار اظهارنامه مالیاتی

  وارد کنترل پنل کامپیوتر خود شوید (اگر کنترل پنل را پیدا نمی‌کنید، کافی است کلمه control panel را در کامپیوتر خود جست‌وجو کنید تا آن را پیدا کنید). با باز کردن کنترل پنل با پنجره‌ای روبرو می‌شوید که متناسب با نسخه ویندوز شما تعدادی آیکون به شما نمایش داده می‌شود. از میان آن‌ها آیکونی به شکل کره زمین و با نام Region and Language یا Clock and Region وجود دارد، روی آن کلیک کنید.

  تصویر زیر مربوط به ویندوز 10 است. بااین‌حال این گزینه در سایر ویندوزها نیز از آیکون تقریباً مشابهی برخوردار است.

  اگر از ویندوز 10 استفاده می‌کنید، با کلیک بر روی Clock and Region پنجره‌ای مشابه پنجره زیر نمایش داده می‌شود. در این پنجره بر روی گزینه Region کلیک کنید. توجه داشته باشید که تصویر زیر مربوط به ویندوز 10 است. در ویندوز 7 با کلیک بر روی Region and Language پنجره‌ای دیگر باز می‌شود که در مرحله بعد توضیح داده‌ام.

  حالا پنجره‌ای مشابه تصویر زیر باز می‌شود که در ویندوز 10 دارای سه تب به نام‌های Formats، Location و Adminstrative و در ویندوز 7 دارای یک تب دیگر به نام Keyboards and Languages است. در تب اول برای قسمت Format همان‌طور که در تصویر زیر علامت‌گذاری شده است، گزینه Persian (Iran) را انتخاب کنید.

  سپس مانند تصویر زیر وارد تب Location شوید و از قسمت Home location، ایران (Iran) را انتخاب کنید.

  حالا وارد تب Adminstrative شوید و همانند تصویر زیر، بر روی Change system locale کلیک کنید.

  حالا مطابق تصویر زیر پنجره کوچک دیگری به نام Region Settings در برابر شما باز می‌شود. از میان گزینه‌های موجود Persian (iran) را انتخاب کنید و تائید کنید.

  در پایان همه تنظیمات را تائید کنید و اگر کامپیوتر از شما درخواست Restart کرد، آن را تائید کنید و منتظر راه‌اندازی مجدد سیستم بمانید.

  حالا کامپیوتر شما آماده اجرای نرم‌افزار اظهارنامه مالیاتی است. بار دیگر تکرار می‌کنم که در تمامی نرم‌افزارهای اظهارنامه مالیاتی، همه این مراحل باید به همین شکل انجام شود.

  نصب و اجرای نرم‌افزار اظهارنامه مالیاتی

  فایل دانلود شده از سایت سازمان امور مالیاتی را نصب کنید. نصب نرم‌افزار اظهارنامه مالیاتی بسیار ساده است. تنها نکته‌ای که باید به آن در هنگام نصب توجه کنید، روشن کردن تیک گزینه Create a desktop icon در مراحل میانی نصب است. تصویر زیر نمایان گر این مطلب است.

  پس از نصب و قبل از اجرای برنامه مطابق تصویر زیر بر روی آیکون آن در دسکتاپ کلیک راست کرده و Peroperties را انتخاب کنید.

  با باز شدن پنجره Peroperties وارد تب Compatibility شوید و تیک گزینه Run this program as an adminstrator را روشن کنید و پنجره را با کلیک بر روی OK ببندید.

  حالا نرم‌افزار اظهارنامه مالیاتی شما آماده اجرا به‌صورت کامل و بی‌نقص است. درصورتی‌که نیاز به راهنمایی بیشتر دارید، با مشاوره مالیاتی پرشین تکس تماس بگیرید تا از راهنمایی های یک مشاور مالیاتی بهره مند شوید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  دانلود کنید
  علی گرجی 6 روز قبل
  0

  بسیار عالی . متشکرم

  مهدی 1 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید