در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).
  تبلیغات دانشگاه آزاد

  دانلود دفترچه ازمون استخدامی دستگاههای اجرایی ۹۸

  1 بازدید

  دانلود دفترچه ازمون استخدامی دستگاههای اجرایی ۹۸ را از سایت نکس 98 دریافت کنید.

  دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

  دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

  دانلود دفترچه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

   نام نویسی در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و سازمان های دولتی تابع شرایط و ضوابط خاصی می باشد که از سوی مجری برگزاری این آزمون یعنی سازمان سنجش و آموزش تعیین می شود . هم چنین استخدام در سازمان ها و ارگان های متقاضی نیز قوانین خاص خود را دارد و داوطلبان پس از شرکت در جلسه امتحان در زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی می بایست مطابق ضوابط مراحل تعیین شده را طی کنند .

   علاوه بر قوانین و شرایط ثبت نام و استخدام دستگاه های اجرایی 99 ، لیست رشته ها و مقاطع تحصیلی مجاز به ثبت نام و لیست رشته های شغلی ارائه شده در آزمون سال ۹۹ نیز از سوی شرکت ها و سازمان های متقاضی به مجری این آزمون اعلام می شود .

   در نهایت سازمان سنجش با جمع بندی و طبقه بندی شرایط ، قوانین ، رشته ها ، منابع و .... دستورالعمل نام نویسی آن دوره از آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی را تدوین کرده و تحت عنوان دفترچه راهنمای آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی به داوطلبان ابلاغ می کند . البته دفترچه راهنمای این آزمون به صورت یکپارچه بوده و برای نام نویسی آزمون هر ارگان به صورت مجزا منتشر نمی شود .

   دفترچه راهنمای استخدام دستگاه های دولتی معمولا با آغاز زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از سوی سازمان سنجش منتشر می شود . با اعلام سازمان سنجش و مشخص شدن زمان نام نویسی این آزمون لینک دانلود دفترچه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 20 شهریور فعال خواهد شد .

  دانلود دفترچه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

   مجددا خاطر نشان می شود که به محض اعلام زمان دقیق انتشار دفترچه و یا به محض منتشر شدن فایل راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۹۹ این مقاله بروزرسانی خواهد شد . 

  توضیحات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

   داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی پس از دانلود دفترچه راهنمای آزمون سال 99 باید تمامی بخش ها و نکات مندرج این دفترچه را مطالعه و با آگاهی کامل از ضوابط ذکر شده پس از پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در آزمون نام نویسی کنند . دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون دستگاه های اجرایی ۹۹ شامل 13 قسمت است که به اختصار در مورد هر قسمت توضیحاتی را ارائه داده ایم :

   مقدمه : در این قسمت با ذکر شماره بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشور ، علاوه بر معرفی و اعلام هدف برگزاری آزمون ، رسمیت و قانونیت این آزمون را اعلام ی کند .

   تعاریف : بخش اول دفترچه از اصطلاحات به کار رفته در دفترچه را تعریف کرده است که باعث رفع ابهام می شود .

   شرایط عمومی : بخش دوم متشکل از بندهایی می باشد که شرایط عمومی را که برای تمامی دستگاه های اجرایی یکسان است ، عنوان کرده است .

   مواد آزمون : بخش سوم عنوان دروسی که از آن مباحث به عنوان دروس عمومی در آزمون کلیه دستگاه های اجرایی سوال مطرح می شود را آورده است . ( منابع تخصصی هر آزمون در جدول شماره 1 آمده است . )

   امتیازات و سهمیه های قانونی : در بخش چهارم تمامی امتیازات و سهمیه های موثر در آزمون توضیح داده شده است .

   مراحل آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۹۹ : بخش پنجم دفترچه مراحل ثبت نام اعم از سایت ، هزینه ، مدارک لازم برای ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی را شرح داده است .

   اعلام نتایج : زمان حدودی و سایت اعلام نتایج و همچنین توضیحاتی درباره اعلام نتایج مصاحبه برخی از دستگاه ها در بخش ششم به تشریح بیان شده است .

   تذکرات مهم : تذکرات مهم شامل توضیحاتی پیرامون دوره کارآموزی ، نحوه قرارداد ، بیان اصول اخلاقی جهت استخدام و درخواست نقل و انتقالات بعد از استخدام است .

   تذکرات شرایط اختصاصی هر دستگاه اجرایی : در این قسمت با عنوان کردن نام برخی از دستگاه های اجرایی که شرایط ویژه ای جهت استخدام دارند ، به بررسی آن شرایط اختصاصی پرداخته است .

   جدول شماره 1 : در این جدول کد و عناوین شغلی و مواد اختصاصی آزمون هر یک از دستگاه ها آورده شده است .

   جدول شماره 2 : کد و نام استان ، نام و کد شهرستان که موقع ثبت نام مورد نیاز است در این جدول درج شده است .

   جدول شماره 3 : داوطلبان فهرست شغل محل های دستگاه های اجرایی سال 99 را در این جدول می توانند پیدا کنند .

   فرم پیش نویس ثبت نام ارائه شده است که کمک شایانی به پیش گیری از بروز خطا در هنگام ثبت نام اطلاعات می کند .

   داوطلبان پس از مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون سال 99 می توانند در آزمون سال جاری ثبت نام کرده و با تهیه منابع آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ، مطالعه خود را آغاز کنند .

   هم چنین به داوطلبان علاقه مند به استخدام و فعالیت در حوزه رشته خود و یا سایر رشته ها می توانند برای شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۹۹ در آزمون استخدامی شرکت های بخش خصوصی سال 99 نیز نام نویسی کنند .

  اگر پس از مطالعه مقاله رشته های آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۹۹ ، سوالی درباره رشته های این آزمون دارید ، جواب آن را از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست .

  سوالات متداول

  ✔️ خیر . همانطور که در این مقاله اشاره شده است ، تمامی ظرفیت وشرایط شغل محل های دستگاه های اجرایی در یک دفترچه منتشر می شد .

  ✔️ معمولا دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی همزمان با نام نویسی این آزمون منتشر می شود و در این مقاله نیز اطلاع رسانی می شود .

  ✔️ داوطلبان می توانند با دانلود دفترچه ثبت نام آزمون ارائه شده در این مقاله ،  رشته های شغلی ارائه شده در آزمون استخدامی اجرایی را مشاهده کنند .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

  دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

  آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در سال های گذشته دو نوبت در سال برگزار می شد که در آن سازمان های زیادی تمایل خود را مبنی بر جذب نیرو اعلام می کردند. اما در سال جاری پیش بینی می شود، تعداد دفعات برگزاری این آزمون یک مرتبه باشد. داوطلبان جهت اطلاع از شرایط مورد نیاز این آزمون و نحوه ثبت نام و برگزاری آن می توانند به دفترچه ثبت نام این آزمون مراجعه کنند. در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در مورد زمان و طریقه ثبت نام و برگزاری آزمون، سهمیه های قابل استفاده برای داوطلبان، مشاغل مورد نیاز برای سازمان های مختلف و شرایط آن ها و … صحبت شده است.

  جهت دریافت دفترچه ثبت نام، باید در زمانی مقرر به سایت برگزار کننده آزمون که سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور می باشد، مراجعه کرده و پس از دانلود، تمامی محتوای آن را مورد بررسی قرار دهید.

  زمان انتشار دفترچه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

  ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99، در تاریخ 20 شهریور تا 29 شهریور ماه 99 و همزمان با نام نویسی آزمون استخدامی آموزش پرورش انجام می گیرد. علاقه مندان موظف اند پیش از اقدام به تکمیل فرآیند نام نویسی، دفترچه آزمون استخدامی مذکور را که از تاریخ 20 شهریور ماه قابل دسترسی است، از سایت رسمی سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org، دریافت و مطالعه نمایند.

  دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

  معمولا محتوای دفترچه ثبت نام، به استثنای مشاغل و دستگاه های علاقه مند به جذب نیرو، ثابت است. چرا که هیچ ارگانی ممکن نیست به طور مداوم نیاز به جذب نیرو داشته باشد.

  قبل از ثبت نام و شرکت در آزمون لازم است دفترچه مربوطه به طور کامل مورد مطالعه قرار گیرد تا در مراحل بعد مشکلی به وجود نیاید. جهت سهولت دسترسی شما عزیزان، فایل دفترچه آزمون استخدامی این دوره در جدول زیر قرار داده شده است.

  محتوای دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

  به طور کلی مطالبی که یک دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی در بر دارد ثابت می باشد اما محتوا است که در برخی از موارد آن ها را از هم متمایز می سازد. دفترچه به چند قسمت تقسیم می شود که عبارتند از:

  هر یک از این بخش ها مفصلا در دفترچه شرح داده می شود. تنها کافی است به سایت منتشر کننده مراجعه و نسبت به دریافت آن اقدام نمایید. نکته ای که بیشتر از سایرین اهمیت دارد، این است که مدرک داوطلب باید با گرایش رشته و مقطع تحصیلی که از سوی سازمان برای شغلی در نظر گرفته می شود مطابقت داشته باشد. از طرفی با توجه به این که فرآیند ثبت نام آزمون استخدامی قبل از پرداخت وجه شروع نخواهد شد، لازم است از مشاغلی که امکان استخدام آن ها برای شما وجود دارد آگاه باشید. زیرا مبلغی را که جهت ثبت نام پرداخت می کنید به هیچ عنوان قابل استرداد نمی باشد.

  همچنین هر فرد با کد ملی خودش، تنها یک مرتبه فرصت شرکت در آزمون استخدامی هر دوره را دارد. بنابراین اگر پس از ثبت کد ملی و پرداخت وجه، شغل مورد نظر را اشتباه وارد کنید یا هر خطای دیگر، امکان ثبت نام در عنوان شغلی دیگری امکان پذیر نخواهد بود.

  در میان تمام دستگاه های اجرایی، آموزش و پرورش یکی از پر طرفدارترین سازمان ها است که به علت تعدد عناوین شغلی در سراسر کشور، افراد زیادی مایل به شرکت در آزمونش هستند. از این رو می توانید دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 را تهیه کرده و پس از کسب آگاهی نسبت به شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99، تصمیم بگیرید که شما هم به جمع علاقه مندان اشتغال در آموزش و پرورش بپیوندید یا نه! جهت دسترسی به هر یک از مطالب فوق می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک کرده و اطلاعات خود را در زمینه مربوطه افزایش دهید.

  سوالات متداول

  دفترچه مذکور، از تاریخ 20 شهریور ماه 99 برای داوطلبان قابل دسترسی است.

  این امر، به صورت اینترنتی و از طریق سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور انجام پذیر می باشد.

  از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  منبع مطلب : iranmoshavere.com

  مدیر محترم سایت iranmoshavere.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  انتشار دفترچه هفتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی + فایل pdf

  متقاضیان برای نام نویسی هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی از چهارشنبه سوم مهر ماه تا روز جمعه دوازه مهر ماه به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

  در این اطلاعیه آمده بر اساس هماهنگی‌های به عمل آمده با دستگاه‌های اجرایی متقاضی جذب نیرو، آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور ۳۰ آبان امسال برگزار می‌شود.

  در این اطلاعیه آمده وزارت آموزش و پرورش، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان امور عشایر ایران، سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، وزارت جهاد کشاورزی، سازمان ثبت احوال کشور، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت نیرو، سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، سازمان ملی بهره وری ایران، مرکز آمار ایران، سازمان نقشه برداری کشور، مرکز آموزش مدیریت دولتی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، شرکت مادرتخصصی مدیریت منابع آب ایران، سازمان اداری و استخدامی کشور، شرکت سهامی بیمه ایران، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، سازمان امور اراضی کشور، شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشورو سازمان دامپزشکی کشور در آزمون مذکور متقاضی جذب نیرو هستند.

                                                                 دانلود فایل

  فایل pdf دفترچه آزمون

  انتهای پیام/

  منبع مطلب : www.ahvazfarda.ir

  مدیر محترم سایت www.ahvazfarda.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید