در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).
  تبلیغات دانشگاه آزاد

  دانشگاه شهید رجایی تهران چه رشته هایی دارد

  1 بازدید

  دانشگاه شهید رجایی تهران چه رشته هایی دارد را از سایت نکس 98 دریافت کنید.

  رشته های دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی

  رشته های دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی

  وزارت آموزش و پرورش هر ساله جهت تربیت معلمان و نیروی انسانی مورد نیاز خود از طریق کنکور سراسری و در مقطع کارشناسی پیوسته اقدام به جذب دانشجو در پردیس های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی می نماید. علاقمندان به تحصیل در این دانشگاه ها می بایست شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی را داشته باشند. داوطلبان شرکت کننده در هر یک از 5 گروه آزمایشی ریاضی ، علوم تجربی ، علوم انسانی ، هنر و زبان های خارجی می توانند در صورتی که مجاز به انتخاب رشته ی دانشگاه فرهنگیان شدند ، نسبت به انتخاب رشته های این دانشگاه اقدام کنند. در ادامه به بیان رشته های هر یک از این دانشگاه ها ، به تفکیک گروه آزمایشی می پردازیم.

  رشته های دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی

  پذیرش دانشجو در دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی از میان دارندگان مدرک دیپلم رشته های نظری (علوم انسانی ، علوم ریاضی ، علوم تجربی) ، فنی و حرفه ای و کار و دانش که در نظام جدید (3 _ 3 _ 6) تحصیل کرده اند و همچنین از دارندگان مدرک پیش دانشگاهی نظام قدیم صورت می گیرد.

  همان طور که می دانید پذیرش در هر یک از کد رشته محل های دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی با آزمون می باشد و تنها افرادی حق انتخاب رشته های این دانشگاه ها را دارند که نمره کل ( تراز ) آن ها حداقل 6500 باشد و در کارنامه خود مجاز به انتخاب رشته های این دانشگاه ها شده باشند. هر یک از دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی دارای پردیس هایی در سطح کشور می باشند ، این دانشگاه ها بومی پذیر می باشند به این معنی که هر داوطلب در انتخاب رشته می بایست کدرشته محل های دانشگاه های شهر یا استان زندگی خود را انتخاب نماید.

  دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی هرساله با توجه به شرایط مختلف ، ظرفیت های متفاوتی در هر یک از کدرشته محل های پردیس های خود برای خانم ها و آقایان دارند. در ادامه به بیان رشته های هریک از دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر رجایی و در هر یک از گروه های آزمایشی می پردازیم.

  رشته های گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی

  در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی ، ظرفیت پذیرش در کلیه کد رشته محل های متمرکز دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی ، نیمسال دوم (بهمن ماه) و در دانشگاه فرهنگیان نیمسال اول (مهرماه) می باشد.

  رشته های دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی

  رشته های دانشگاه فرهنگیان در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی

  رشته های گروه آزمایشی علوم تجربی

  داوطلبان تحصیل در دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی که در کنکور گروه آزمایشی علوم تجربی شرکت کرده اند و مجاز به انتخاب رشته های این دانشگاه ها شده اند ، می توانند رشته های زیر را باتوجه به ظرفیت و جنسیت پذیرش آن رشته در استان خود انتخاب نمایند. دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در کلیه کد رشته محل ها در نیمسال دوم (بهمن ماه) و دانشگاه فرهنگیان در نیمسال اول (مهرماه) اقدام به پذیرش دانشجو می نماید.

  رشته ی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در گروه آزمایشی علوم تجربی

  رشته های دانشگاه فرهنگیان در گروه آزمایشی علوم تجربی

  رشته های گروه آزمایشی علوم انسانی

  آن دسته از متقاضیان واجد شرایط انتخاب رشته ی دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی که در رشته ی علوم انسانی تحصیل نموده اند می توانند نسبت به انتخاب رشته های زیر با توجه به شرایطی که در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری برای هر رشته بیان شده است ، اقدام نمایند.

  رشته های دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در گروه آزمایشی علوم انسانی

  رشته های دانشگاه فرهنگیان در گروه آزمایشی علوم انسانی

  رشته های گروه آزمایشی هنر

  همه ی داوطلبان کنکور سراسری می توانند علاوه بر شرکت در آزمون گروه آزمایشی مربوط به رشته خود ، در کنکور گروه آزمایشی هنر نیز شرکت نمایند و از طریق کنکور این رشته (در صورتی که مجاز به انتخاب رشته شده و واجد شرایط تحصیل در دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی باشند ) اقدام به انتخاب رشته های دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی نمایند. همچنین پذیرش دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی و فرهنگیان در تمامی کد رشته محل های مربوطه در نیمسال دوم (بهمن ماه) می باشد.

  رشته ی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در گروه آزمایشی هنر

  رشته ی دانشگاه فرهنگیان در گروه آزمایشی هنر

  رشته های گروه آزمایشی زبان های خارجی

  متقاضیان شرکت کننده در گروه های آزمایشی اصلی (علوم انسانی ، علوم تجربی و علوم ریاضی و فنی) می توانند در کنکور زبان های خارجی نیز شرکت کنند ، ظرفیت پذیرش تمامی کد رشته محل های این گروه آزمایشی برای دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی نیمسال دوم (بهمن ماه) و برای دانشگاه فرهنگیان ، نیمسال اول (مهرماه) می باشد.

  رشته ی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در گروه آزمایشی زبان های خارجی

  رشته های دانشگاه فرهنگیان در گروه آزمایشی زبان های خارجی

  شغل معلمی به دلیل داشتن امنیت شغلی بالا ، طرفداران زیادی به ویژه از میان خانم ها دارد ، از راه های ورود به این شغل ، (البته در صورت داشتن شرایط لازم) شرکت در کنکور سراسری می باشد. داوطلبان واجد شرایط پس از اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری، در صورتی که جزو پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت این دانشگاه ها باشند ، می بایست در مراحل مصاحبه و گزینش این دانشگاه ها شرکت نمایند. همچنین شما عزیزان می توانید جهت آگاهی از شرایط و زمان بندی مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی روی لینک آن کلیک نمایید.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  منبع مطلب : iranmoshavere.com

  مدیر محترم سایت iranmoshavere.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  لیست رشته های دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی 98 | صدای مشاوران

  لیست رشته های دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی 98 | صدای مشاوران

  لیست رشته های تحصیلی پردیس های دانشگاه فرهنگیان که در گذشته تحت عنوان مراکز تربیت معلم نام داشت، (دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی) در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است. رشته های دانشگاه شهید رجایی تهران,مزایای دانشگاه شهید رجایی,خوابگاه دانشگاه شهید رجایی تهران,رتبه دانشگاه شهید رجایی تهران,دانشگاه شهید رجایی استان تهران، تهران,حقوق دانشجویان دانشگاه شهید رجایی,پورتال گلستان دانشگاه شهید رجایی,سامانه گلستان دانشگاه شهید رجایی,srttu edu دانشگاه شهید رجایی

  جدول رشته های دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی 98

  دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در رشته های متعدد و در گروه های آزمایشی ریاضی، انسانی، تجربی، هنر و زبان های خارجی و از طریق کنکور سراسری، اقدام به جذب دانشجو می نماید لیست رشته های این دانشگاه به حضورتان اعلام می گردد. داوطلبان گرامی می توانند جهت انتخاب مناسب ترین رشته با توجه به رتبه و تراز کنکور 98، با کارشناسان صدای مشاور تماس حاصل فرمایند.

  شرایط ثبت نام دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی

  ثبت نام در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی، به صورت نیمه متمرکز انجام می شود و داوطلبان بعد از قبولی در کنکور سراسری و کسب رتبه قبولی ،ملزم به انجام مصاحبه معاینه و آزمون علمی و علمی و کسب نمره قبولی می باشند.

  هر ساله دانشگاه فرهنگیان چندین هزار نفر دانشجو با مدرک دیپلم و مهارت آموز از لیسانس را پذیرش می نماید که معمولا کمتر از نیمی از آنها خانم هستند. جهت اطلاع از شرایط ثبت نام در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی می توانید روی همین لینک کلیک کنید. برای مشاهده شرایط کامل روی لینک زیر کلیک کنید:

  شرایط ثبت نام دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی 98

  داوطلبان گرامی، می توانند جهت رفع هرگونه پرسش در رابطه با لیست رشته های دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی و مشاوره انتخاب رشته در این دانشگاه با کارشناسان صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.

  برای اطلاع از بازار کار رشته تربیت بدنی کلیک نمایید.

  منبع مطلب : sedayemoshaveran.com

  مدیر محترم سایت sedayemoshaveran.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی

  دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی

  مختصات: ۳۵°۴۶′۵۰″ شمالی ۵۱°۲۹′۳۳″ شرقی / ۳۵٫۷۸۰۵۶°شمالی ۵۱٫۴۹۲۵۰°شرقی / 35.78056; 51.49250

  دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی دانشگاهی دولتی در شهر تهران است که وابسته به وزارت آموزش و پرورش و تحت نظر وزارت علوم تحقیقات و فناوری می‌باشد.[۳] . دانشگاه شهید رجایی تنها دانشگاه کشور می باشد که وظیفه تامین نیروی فنی را برای تامین دبیران هنرستان ها به عهده دارد. روش پذیرش دانشجو در این دانشگاه همانند همه‌ی دانشگاه‌های دولتی از طریق آزمون سراسری توسط سازمان سنجش و آموزش کشور می‌باشد.[۲] [نیازمند منبع]

  نام این دانشگاه بر گرفته از نام محمد علی رجایی دومین رییس جمهور ایران می باشد. که در حادثه 8 شهریور 1360 کشته شد.

  تاریخچه[ویرایش متنی]

  تاریخچه این دانشگاه با تاریخ پدیدآمدن دوره‌های تربیت معلم کشور عجین می‌باشد(۱۵۰ سال). بنابراین در حال حاضر می توان این دانشگاه را یکی از میراث داران تربیت معلم در کشور دانست.و بدین لحاظ می‌توان اذعان داشت ریشه تاریخی این دانشگاه در سال ۱۲۲۹ یعنی مصادف باتاسیس دارالفنون بنا گرديده، که اولین دوره تربیت معلم در کشور در سطح عالی به همراه سایر رشته‌های مهندسی و پزشکی آغاز به کار نموداند.

  اما آنچه به عنوان دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در حال حاضر مشغول فعالیت است نخست در سال 1353 (1974) به عنوان مدرسه آمریکایی ها در تهران شروع به کار نمود سپس در سال ۱۳۵۹ با ادغام انستیتوهای تکنولوژی تهران، تحت عنوان مجتمع انقلاب اسلامی زیر نظر دفتر امور مدارس عالی فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش تأسیس گردید.

  در سال های 1361 تا 1363 و شاید قبل و بعد از آن هم مرکز تربیت معلم شهید اندرزگو با آموزش رشته ی دینی و عربی در سطح فوق دیپلم در این مجموعه دایر بوده است .

  بعد از آن این محموعه به مرکز آموزش عالی فنی انقلاب اسلامی تغییر نام داد و علاوه بر دوره‌های تربیت تکنسین و معلم فنی در سطح کاردانی (فوق دیپلم)، مجوز اجرای دوره‌های کارشناسی ناپیوسته دبیر فنی (در سطح لیسانس) را نیز دریافت نمود.

  در سال ۱۳۷۲ با مجوز دفتر گسترش آموزش عالی (وزارت فرهنگ و آموزش عالی وقت) دانشکده تربیت دبیر فنی و حرفه‌ای در این مرکز تأسیس شد و از طریق آزمون سراسری در دو رشته کارشناسی دبیری فنی دانشجو پذیرفت. با توجه به امکانات و توانایی‌های مناسب مجموعه، در سال ۱۳۷۶ مرکز آموزش عالی فنی و دانشکده تربیت دبیر فنی و حرفه‌ای ادغام شدند و با مجوز وزارت فرهنگ و آموزش عالی و تأیید شورای عالی انقلاب فرهنگی این مجموعه به دانشگاه ارتقأ و نام دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی بر آن نهاده شد[۲] و همچنان زیر نظر وزارت آموزش و پرورش و وزارت علوم و تحقیقات و فناوری به صورت مشترک به کار خود ادامه داد.

  اين دانشگاه به جهت ماموريت منحصر به فرد آن يعني تربيت دبير فني يكي از دانشگاه هاي راهبردي كشور محسوب مي شود.

  در حال حاضر ۲۰ رشته کارشناسی، ۴۱ رشته کارشناسی ارشد و ۱۱ رشته دکترا در این دانشگاه ارائه می‌شود.

  برای نخستین بار در تاریخ دانشگاه، سند راهبردی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در روز شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ بدست وزیر وقت آموزش و پرورش، علی اصغر فانی، رونمایی شد.[۴][۵][۶]

  همچنین برای اولین بار برنامه جامع بین­ المللی ­سازی دانشگاه در سی‌امین نشست هیات امنای این دانشگاه در بهمن ماه ۱۳۹۷ به تصویب رسید. [۷][۸]

  از جمله موارد فعالیت های دانشگاه فرایند داوری و برگزاری جشنواره جوان خوارزمی بخش دانش آموزي، در مرحله کشوری حدود ۳۰ سال است كه در این دانشگاه انجام می‌گیرد.

  هم اکنون بر اساس نظام های رتبه بندی داخلی و خارحی و کمیت و کیفیت تولیدات علمی، تعدد فعالیت های این دانشگاه در سطح جامعه، و تربیت نیروی انسانی که حاصل تلاش اساتید و دانشجویان این دانشگاه در سال های متمادی می باشد، می توان اذعان دانشگاه شهید رجایی یکی از معتبر ترین و قابل اتکا ترین دانشگاه های سطح کشور مخصوصا در حوزه فنی محسوب می شود.

  این دانشگاه با مساحتی نزدیک به ۱۵۰٬۰۰۰ مترمربع در منطقه‌ی لویزان واقع در شمال شرق تهران قرار دارد و مجموعاً دارای بیش از ۵۶٬۰۰۰ متر مربع فضای سرپوشیده‌ی آموزشی، آزمایشگاهی، کارگاهی، رفاهی و فرهنگی است.

  رؤسای دانشگاه از آغاز تاکنون[ویرایش متنی]

  دانشکده‌ها[ویرایش متنی]

  دانشکده مهندسی برق[ویرایش متنی]

  دانشکده مهندسی برق دانشگاه شهید رجایی دارای چهار گروه آموزشی‌ست:

  این دانشکده در مقطع کارشناسی گرایش‌های الکترونیک، قدرت، مخابرات و کنترل را ارائه می‌کند. همچنین این گرایش‌ها تا مقطع دکترا ارائه می‌شوند.

  برای اولین بار در سطح این دانشگاه، شاخه دانشجویی IEEE دانشگاه شهید رجایی در تاریخ ۱۰ آذر ۱۳۹۲ توسط انجمن علمی برق تأسیس شد.

  برخی از همایش‌های برگزار شده در این دانشکده عبارتند از:

  دانشکده مهندسی کامپیوتر[ویرایش متنی]

  دانشکده مهندسی کامپیوتر از نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۳–۹۴ با تفکیک از دانشکده مهندسی برق فعالیت خود را به صورت مستقل آغاز نمود. پیش از این، گروه کامپیوتر دانشگاه از سال ۱۳۶۰ در دانشگاه مشغول فعالیت بوده‌است. این دانشکده شامل سه گروه آموزشی:

  می‌باشد، و در رشته‌های نرم‌افزار، سخت‌افزار و IT در مقطع کارشناسی و همچنین در رشته‌های هوش مصنوعی، نرم‌افزار در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می‌پذیرد.

  دانشکده مهندسی عمران[ویرایش متنی]

  فعالیت دانشکده مهندسی عمران در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی با پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی عمران با گرایش‌های مختلف از سال ۱۳۵۹ تحت عنوان «انستیتوی عمران» آغاز شد. این دانشکده در سال ۱۳۷۲ توسط دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مجوز پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی پیوسته را دریافت نمود. هم‌اکنون این دانشکده در سه گروه آموزشی:

  به فعالیت آموزشی و پژوهشی ادامه می‌دهد و در مقاطع زیر دانشجو می‌پذیرد: مقطع کارشناسی: رشته‌های دبیری عمران، مهندسی عمران، مهندسی نقشه‌برداری، مقطع کارشناسی ارشد: رشته‌های مهندسی سازه، مهندسی زلزله، مهندسی ژئوتکنیک، مهندسی آب و سازه‌های هیدرولیکی، سنجش از دور، سامانه اطلاعات مکانی، مقطع دکتری: رشته‌های مهندسی سازه، مهندسی ژئوتکنیک،

  همایش‌های برگزار شده در این دانشکده عبارتند از:

  دانشکده مهندسی مواد و فناوری‌های نوین[ویرایش متنی]

  ساختمان این دانشکده در حال تأسیس در نیم سال اول سال ۹۷–۹۶ با حضور وزیر آموزش و پرورش افتتاح شد. مقرر است در این دانشکده رشته‌های گروه‌های آموزشی زیر فعال باشند(این گروه های آموزشی در حال حاضر در دانشکده های عمران، مکانیک و علوم پایه فعالیت می نمایند):

  دانشکده مهندسی مکانیک[ویرایش متنی]

  دانشکده مهندسی مکانیک در سال ۱۳۶۱ با نام انستیتو مکانیک فعالیت خود را در دورهٔ کاردانی و کاردانی معلم فنی در رشته‌های ماشین ابزار، ابزار سازی، ریخته‌گری، جوشکاری، تهویه و تبرید، آب‌رسانی و گازرسانی، نقشه‌کشی، اتو مکانیک و کاردانی معلم فنی رشته‌های ماشین ابزار، ریخته‌گری، اتومکانیک، تأسیسات (تهویه و تبرید) آغاز کرد.

  از سال ۱۳۶۶ علاوه بر دوره‌های کاردانی، رشته‌های کارشناسی ناپیوسته دبیری شامل رشته‌های ماشین ابزار، صنایع فلزی، صنایع خودرو، تأسیسات، نقشه‌کشی صنعتی و ریخته‌گری نیز داشته‌است. از سال ۱۳۷۶ فقط دوره‌های کارشناسی ناپیوسته و دو رشته کارشناسی پیوسته (ساخت و تولید-مکانیک خودرو) داشته که از سال ۸۶–۸۷ علاوه بر دوره‌های ذکر شده چهار رشته کارشناسی ارشد هم به این دانشکده اضافه گردید. هم‌اکنون در این دانشکده ۴ گروه آموزشی فعال می‌باشند:

  از دانشجویان سرشناس این دانشکده می‌توان به شهید حسن تهرانی مقدم در رشته مهندسی ریخته‌گری اشاره نمود. که در دو مقطع کاردانی وکارشناسی در این دانشکده تحصیل نموده است.

  این دانشکده مجهز به ۶ کارگاه از جمله کارگاه ماشین ابزار، آزمایشگاه اندازه‌گیری دقیق، کارگاه ریخته‌گری، کارگاه جوشکاری، کارگاه خودرو است.

  دانشکده مهندسی معماری و شهرسازی[ویرایش متنی]

  دانشکده مهندسی معماری و شهرسازی دانشگاه شهید رجایی از سه گروه آموزشی:

  تشکیل یافته‌است. در حال حاضر رشته‌های مهندسی معماری، دبیری فنی معماری، معماری (ناپیوسته)، ارتباط تصویری و هنرهای تجسمی در مقطع کارشناسی، و همچنین رشته‌های مهندسی معماری، معماری منظر، طراحی شهری و گرافیک در مقطع کارشناسی ارشد در این دانشکده تدریس می‌گردد. این دانشکده در مقطع دکتری معماری نیز دانشجو می‌پذیرد.

  استادان صاحب نامی همچون استاد حسین زمرشیدی (چهره ماندگار معماری ایران) و مهندس سعید قاسمی به تدریس دروس معماری و شهرسازی مشغول بوده و هستند.


  همایش‌های برگزار شده:

  دانشکده علوم انسانی[ویرایش متنی]

  دانشکده‌های علوم انسانی در سال ۱۳۸۰ از دانشکده علوم پایه منفک و مستقل گردید و از آن پس با پذیرش دانشجو در دوره کارشناسی به کار خود ادامه داد. دوره کارشناسی ارشد در این دانشکده نیز در سال ۱۳۸۰ با پذیرش در رشته مدیریت آموزشی فعالیت خود را آغاز نمود و از سال ۱۳۸۶ دوره نیمه حضوری کارشناسی را نیز ارائه می‌کند. ماموریت اصلی این دانشکده ارائه دروس عمومی در حوزه علوم انسانی و مهمتر از آن ارائه دروس صلاحیت معلمی است. در حال حاضر در این دانشکده گروه‌های آموزشی زیر مشغول فعالیت هستند:

  این دانشکده در رشته‌های کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی، برنامه‌ریزی درسی، روانشناسی تربیتی، آموزش زبان انگلیسی، فلسفه و حکمت، علوم قرآن و حدیث و ادبیات فارسی پذیرش دانشجو دارد. همچنین این دانشکده در رشته‌های فلسفه، برنامه‌ریزی درسی، و مشاوره دانشجوی دکتری می‌پذیرد.

  از اساتید سرشناس دانشکده می‌توان به عباس صدری (دبیرکل آیسسکو) و محسن میر باقری (استاد شناخته شده در امور مذهبي) و حسین مظفر (وزیر اسبق آموزش و پرورش)، مهدی نوید ادهم(دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش (از دولت نهم تا دولت دوازدهم) اشاره کرد.

  همایش‌های برگزار شده در دانشکده:

  دانشکده علوم ورزشی[ویرایش متنی]

  در حال حاضر ماموریت دانشکده علوم ورزشی علاوه بر ارائه دروس تربیت بدنی عمومی، تربیت کارشناس هنر آموزان تربیت بدنی برای هنر ستان های تربیت بدنی نیز می باشد. این دانشکده دارای سه گروه آموزشی:

  است. که در هر سه گروه رشته‌های کارشناسی ارشد دایر است. این دانشکده در رشته فیزولوژی ورزشی در مقطع دکتری دانشجو می‌پذیرد.

  همایش‌های زیر توسط این دانشکده برنامه‌ریزی واجرا شده:

  دانشکده علوم پایه[ویرایش متنی]

  در دانشکده علوم پایه رشته‌های کارشناسی ریاضی محض، ریاضی و کاربردها، دبیری ریاضی، فیزیک محض، دبیری فیزیک، دبیری شیمی، دبیری فنی صنایع شیمیایی، و تکنولوژی صنایع شیمیایی؛ رشته‌های کارشناسی ارشد در گرایش‌های آموزش فیزیک، فیزیک محضی، آموزش ریاضی، ریاضی محض، جبر، ریاضی کاربردی، آموزش شیمی، شیمی فیزیک و علوم محیط زیست؛ و رشته‌های دوره دکتری ریاضی در گرایش جبر وجود دارد. در حال حاضر سه گروه آموزشي زیر در این دانشکده فعال هستند:


  همایش‌های برگزارشده دانشکده:

  مراکز پژوهشی دانشگاه[ویرایش متنی]

  مجلات علمی[ویرایش متنی]

  مجلات دانشگاه بنا بر حوزه تخصصی مربوطه هریک در دانشکده ایی تحت مدیریت و اداره می‌باشند، این مجلات به شرح ذیل هستند:

  برخی از آزمایشگاه‌های تخصصی و فوق تخصصی تحقیقاتی دانشگاه[ویرایش متنی]

  برخی چهره‌های سرشناس دانشگاه[ویرایش متنی]

  منابع[ویرایش متنی]

  پیوند به بیرون[ویرایش متنی]

  جستارهای وابسته[ویرایش متنی]

  منبع مطلب : fa.wikipedia.org

  مدیر محترم سایت fa.wikipedia.org لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید