در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).
  تبلیغات دانشگاه آزاد

  ثبت نام جاماندگان سهام عدالت 99

  1 بازدید

  ثبت نام جاماندگان سهام عدالت 99 را از سایت نکس 98 دریافت کنید.

  ثبت نام سهام عدالت 99 برای جاماندگان و کودکان

  ثبت نام سهام عدالت 99 برای جاماندگان و کودکان

  ثبت نام سهام عدالت 99 کی شروع میشود ؟

  سهام عدالت چیست ؟

  سهام عدالت نوعی یارانه است که طبق نظر دولت نهم (ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد) از طریق شرکت‌های تعاونی عدالت استانی به مشمولان آن واگذار می‌شود.

  در اواسط دهه 1380 دولت سهام خود را در 49 شرکت بین مردم تقسیم کرد که با این کار بیش از 49 میلیون نفر از جمعیت کشور مشمول دریافت سهام عدالت شدند.

  دولت، هدف از عرضه سهام عدالت را گسترش سهم بخش تعاون در اقتصاد ایران اعلام کرده‌ است. بنا بر طرح سهام عدالت بخشی از سهام شرکت‌های دولتی معین، به قشرهای کم‌درآمدتر فروخته می‌شود.

  جاماندگان سهام عدالت چی کسانی هستند ؟

  به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی فقط 1.8 میلیون نفر به خاطر قصور تعاونی ها از سهام عدالت جاماندند.

  در زمان ثبت‌نام و شناسایی مشمولان سهام عدالت در دهه 80 به‌دلایل مختلف، برخی از مشمولانی که فرآیند اولیه ثبت‌نام را انجام داده بودند در لیست نهایی سهام عدالت قرار نگرفتند.

  در آن زمان سیستم اطلاعاتی استان‌ها به‌صورت «دایال آپ» با سیستم مرکزی ارتباط داشت و همین نقص باعث شد تا اطلاعات بخشی از مشمولان وارد سیستم نهایی نشود.

  علاوه براین، تأخیر برخی از تعاونی‌ها برای ارسال اطلاعات مشمولان به ستاد مرکزی سهام عدالت نیز باعث شد تا تعدادی از افراد مشمول نهایی نشوند.

  با توجه به اینکه اطلاعات مشمولان سهام عدالت از سال 1385 الی 1391 از سوی شرکت های تعاونی سهام عدالت به صورت متناوب برای سازمان خصوصی سازی ارسال شده و بعضا مراحل ثبت نهایی دنبال نشده است برخی افراد از لیست نهایی جامانده اند.

  به طور کلی می توان گفت که حدود 34 میلیون نفر از دریافت سهام عدالت جا مانده اند.

  ثبت نام سهام عدالت دوباره انجام خواهد گرفت ؟

  با وجود گذشتن چندین سال ، هیچ راهکاری برای واگذاری این سهام به اقشار موجد صلاحیتی که از دریافت سهام عدالت جا مانده اند ، ارائه نشد تا اینکه به تازگی در مجلس یازدهم طرحی در دست رسیدگی است به نام طرح ساماندهی سهام عدالت 99 که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

  در حال حاضر بیش از 49 میلیون نفر از ایرانیان دارای سهام عدالت هستند اما بسیاری از اقشار کم درآمد، کارگران روز مزد، کودکان و یا مشاغل آزاد در این دسته جای نگرفته اند.

  ثبت نام سهام عدالت در زمان دولت های گذشته ، بر اساس محل خدمت و جایگاه شغلی افراد انجام گرفت و از آنجا که منبع آماری دقیقی وجود نداشت ، ثبت نام سهام های عدالت از مستخدمین دستگاه های دولتی آغاز شد .

  بر همین اساس و با توجه به تقاضای انبوه جاماندگان، اقدامات همزمانی در دولت و مجلس برای تعیین تکلیف این بخش از جامعه در حال انجام است.

  درهمین راستا سازمان خصوصی‌سازی در حال رایزنی برای پوشش دوباره افراد جامانده از سهام عدالت است و در صورتی که دولت یا مجلس در این زمینه و از مجاری قانونی طرحی را به تصویب برسانند امکان اعطای سهام عدالت به این جاماندگان وجود خواهد داشت و تاکید می شود سازمان خصوصی‌سازی صرفا مجری طرح توزیع سهام عدالت است.

  زمان ثبت نام سهام عدالت 99

  با توجه به این مطالب هنوز هم هیچ امکانی برای ثبت نام سهام عدالت جاماندگان 99 فراهم نیست و فقط دارندگان قبلی امکان فروش سهام عدالت برایشان میسر است .

  نمایندگان مجلس طرحی دو فوریتی برای ثبت نام سهام عدالت برای جاماندگان را به هیات رئیسه ارائه کرده اند و در صورت تصویب در صحن علنی مجلس به 10 میلیون نفر جامانده سهام عدالت این سبد تخصیص داده خواهد شد.

  با این وجود در زمان کنونی هنوز ثبت نام جدید سهام عدالت از زمان توقف آن آغاز نشده و متاسفانه مانند دیگر برنامه های عدالت اجتماعی که در دولت ها اجرا شده، این طرح نیز با اشکالات فراوان و سوء مدیریت دولتمردان ناقص اجرا شد.

  نمونه های دیگر این طرح ها بسته حمایتی دولت و سبد کالا است که بسیار بی نظم و بی برنامه انجام می شود.

  در خصوص اینکه چه زمانی تعیین تکلیف نهایی در این خصوص انجام خواهد گرفت نیز اطلاعاتی در دست نیست .

  بنابراین پیش بینی در خصوص زمان ثبت نام فرم سهام عدالت 99 برای جا ماندگان این سهام نمی توان ارائه کرد.

  ضمننا ما در گروه وکلای عدل ایرانیان پیگیر فرایند و زمان ثبت نام سهام عدالت هستم و به محض اینکه خبر موثقی از ثبت نام سهام عدالت 99 منتشر شود این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

  نحوه ثبت نام سهام عدالت 99 برای جاماندگان و کودکان

  با توجه به اینکه هنوز هیچ امکانی برای ثبت نام مجدد سهام عدالت 99 فراهم نشده است ، نمی توان پیش بینی دقیقی از چگونگی و نحوه ثبت نام سهام عدالت جاماندگان ارائه کرد .

  اما از آنجا که برای استعلام سهام عدالت و آزادسازی این سهام ها سامانه سهام عدالت راه اندازی شده بود ، احتمالا ثبت نام مجدد سهام عدالت نیز از طریق همین سامانه انجام خواهد گرفت .

  به طور کلی با توجه به آنکه امروزه اکثر کارهای اداری به صورت اینترنتی و با استفاده از سامانه های مختلف انجام می گیرد ، احتمالا ثبت نام مجدد سهام عدالت نیز به صورت اینترنتی انجام خواهد شد .

  منبع مطلب : adleiranian.co

  مدیر محترم سایت adleiranian.co لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ثبت نام سهام عدالت 99 صحت دارد؟/ کسانی که سهام عدالت ندارند چه کنند

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  ارزش سهام عدالت 99

  با رشد شدید سهام عدالت و افزایش چند برابری قیمت سهام شرکت های موجود در بورس، ارزش سهام عدالت نیز در سال 99 بسیار بالا رفته و بیش از 30 برابر شده است.

  جاماندگان سهام عدالت

  بر این اساس ارزش سهام عدالت کسانی که برگه سهام یک میلیون تومانی داشتند امروز بالغ بر 30 میلیون تومان است و کسانی که سهام عدالت 500 هزار تومانی داشته اند قیمت سهام عدالت آنها امروز از 15 میلیون تومان عبور کرده است.

  با توجه به تغییرات مستمر قیمت سهام در بورس قیمت ها اینجا حدودی ارائه شده و شما می توانید روزانه ارزش روز سهام عدالت را در سایت راهبرد معاصر ملاحظه کنید و از رشد و کاهش آن مطلع شوید.

  منبع مطلب : rahbordemoaser.ir

  مدیر محترم سایت rahbordemoaser.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ثبت نام جاماندگان سهام عدالت 99 | مرکز مشاوره باخه

  ثبت نام جاماندگان سهام عدالت چه زمانی انجام می‌شود ؟

  همانطور که اشاره شد هنوز تعداد بسیار زیادی از افراد متأسفانه موفق به دریافت سهام عدالت نگردیده اند. با توجه به بالا رفتن ارزش سهام و رونق بازار بورس کشور و همچنین امکان خرید و فروش و واگذاری سهام عدالت کسانی که از سهام عدالت جامانده اند به دنبال ثبت نام جدید هستند تا به جمع دارندگان سهام عدالت بپیوندند. اما متأسفانه همچنان امکان ثبت نام جدید برای افراد از طرف دولت فراهم نشده و زمانی برای آن نیز اعلام نگردیده است. اخیراً نمایندگان مجلس طرحی دو فوریتی برای ثبت نام سهام عدالت جاماندگان را به هیات رئیسه مجلس ارائه کرده اند و در صورت تصویب در صحن علنی مجلس به ۱۰ میلیون نفر جامانده سهام عدالت اختصاص داده خواهد شد.

  با توجه به موضوعات بیان شده از سمت مسئولان اقتصادی دولت و مجلس زمان مشخصی برای شروع ثبت نام جدید سهام عدالت ۹۹ اعلام نگردیده است. به محض مشخص شدن مهلت ثبت نام جاماندگان سهام عدالت از این مقاله به اطلاع شما خواهد رسید و این امکان برای شما وجود دارد تا نسبت به ثبت اطلاعات در داخل سامانه سهام عدالت اقدام نمائید.

  نحوه ثبت نام جدید سهام عدالت سال ۹۹

  با توجه به تجربه سالیان گذشته در زمینه سهام عدالت به احتمال زیاد سایت ثبت نام سهام عدالت samanese.ir خواهد بود و تمامی افرادی در دوره قبلی از دریافت آن جامانده اند می توانند در مهلت تعیین شده وارد این سایت شده و مشخصات و اطلاعات خود را وارد نمایند. همچنین افراد برای مدیریت سبد سهام خود باید با انتخاب کارگزاری و ثبت نام سجام اقدام به دریافت کد بورسی نمایند تا بتوانند سهام عدالت خود را که متشکل از چندین شرکت مختلف می باشد مدیریت نمایند. به محض مشخص شدن نحوه انجام ثبت نام اینترنتی در این مقاله راهنمای تصویری مراحل ثبت نام قرار داده خواهد شد.

  سوالات متداول

  بله طبق برنامه دولت در آینده ثبت نام جدید انجام خواهد شد .

  از طریق سامانه سهام عدالت .

  تاریخ دقیق در آینده اعلام خواهد شد .

  منبع مطلب : baakhe.com

  مدیر محترم سایت baakhe.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید