توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تمدید دفترچه بیمه تامین اجتماعی در روزهای تعطیل

  دسته بندی :
  1. نکس 98
  2. مطالب سایت
  57بازدید

  تمدید دفترچه بیمه تامین اجتماعی در روزهای تعطیل را از سایت نکس 98 دریافت کنید.

  تمدید دفترچه بیمه تامین اجتماعی

  بیمه ایران

  بیمه پاسارگاد

  بیمه پارسیان

  بیمه ملت

  بیمه ما

  بیمه دانا

  بیمه معلم

  بیمه البرز

  بیمه نوین

  بیمه کارآفرین

  بیمه سامان

  بیمه آسیا

  بیمه سینا

  بیمه رازی

  بیمه آرمان

  صدور دفترچه بیمه در ایام نوروز تعطیل نخواهد بود - ایسنا

  صدور دفترچه بیمه در ایام نوروز تعطیل نخواهد بود - ایسنا

  مسعود عطایی‌نژاد پنجشنبه 29 اسفند به خبرنگاران گفت: بیمه شدگان تامین اجتماعی که نیاز مبرم به صدور دفترچه درمانی دارند می توانند در روزهای تعطیل، از دوم تا چهارم و همچنین روز دوازده فروردین، به شعب و کارگزاری های این سازمان که به عنوان واحدهای کشیک مشخص شده‌ است مراجعه کنند.

  وی افزود: در سایر ایام اداری فروردین ماه شعب و کارگزاری های تامین اجتماعی فارس کماکان آماده ارایه خدمات بیمه ای به کارفرمایان، بیمه شدگان و مستمری بگیران خواهد بود اما توصیه می شود بنا به حساسیت روز های اخیر و کنترل بیماری کرونا از مراجعه غیرضروری به این مراکز اکیدا خودداری شود.

  عطایی نژاد یاد آور شد که خدمات مختلف تامین اجتماعی از طریق سامانه اینترنتی eservices.tamin.ir قابل دریافت و پیگیری است، گفت: امکان ثبت غیرحضوری صدور دفترچه درمانی نیز در سامانه وجود دارد.

  این مقام مسئول در عین حال گفت: افرادی که نیاز مبرم به صدور دفترچه درمانی دارند می توانند از طریق سامانه اینترنتی تامین اجتماعی (eservices.tamin.ir ) بدون نیاز به خروج از خانه، درخواست خود را ثبت کرده و با مراجعه به شعبه یا کارگزاری تامین اجتماعی انتخابی و بدون معطلی دفترچه خود را دریافت کنند.

  مدیر روابط عمومی تامین اجتماعی فارس همچنین گفت: بیمه شدگانی که دفترچه آنان تا پایان بهمن ماه اعتبار داشته، این اعتبار تا پایان فروردین ماه سال 99 تمدید شده و نیازی به مراجعه برای تمدید دفترچه ندارند.

  انتهای پیام

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  دانلود کنید
  مهدی 4 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید