در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).
  تبلیغات دانشگاه آزاد

  تعداد ثبت نام کنندگان پیش فروش یکساله ایران خودرو

  1 بازدید

  تعداد ثبت نام کنندگان پیش فروش یکساله ایران خودرو را از سایت نکس 98 دریافت کنید.

  تعداد ثبت نام کنندگان و تعداد حذف شده‌ها از طرح قرعه‌کشی ایران خودرو اعلام شد

  تعداد ثبت نام کنندگان و تعداد حذف شده‌ها از طرح قرعه‌کشی ایران خودرو اعلام شد

  به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، «اصغر حق پناه» امروز (شنبه) در مراسم قرعه‌کشی فروش فوق العاده ایران خودرو ویژه عید سعید فطر، گفت: از هفتم خرداد ماه ثبت‌نام و انتخاب خودرو برای افرادی که در مرحله قبل پیش ثبت نام کرده بودند انجام شد که در نهایت چهار میلیون و ۷۴۴ هزار و ۹۸۴ نفر در سایت سامانه فروش اینترنتی ایران خودرو وارد و خودروی خود را انتخاب کردند.

  حق پناه خاطرنشان کرد: از این تعداد ۳۹ هزار و ۱۸ نفر به صورت تکراری با شرکت سایپا ثبت نام کرده و حذف شدند و ۳۴۵ هزار و ۸۱۳ نفر دیگر نیز دارای پلاک فعال بودند که آنان نیز حذف شدند.

   وی گفت: به این ترتیب تعداد چهار میلیون و ۳۶۰ هزار و ۱۵۳ نفر شرکت کننده پس از انجام فرایند پاکسازی باقی ماندند که قرعه کشی بین این افراد انجام می‌شود.

  معاون مهندسی سازمان و سیستم های ایران خودرو با تشریح فرآیند قرعه کشی نیز خاطرنشان کرد: پس از پاکسازی و حذف اطلاعات مشتریان فاقد شرایط قرعه کشی، در مرحله بعد به هم زدن تصادفی ترتیب ثبت‌نام انجام شده، انتخاب عدد تصادفی بر مبنای قرعه‌کشی انجام خواهد شد و پس از آن قرعه کشی بر اساس الگوریتم ذکر شده به تفکیک محصولات انجام می‌شود.

  وی ادامه داد: پس از آن نتایج قرعه کشی اعلام و افراد برنده می‌توانند به سایت مراجعه کرده و با تکمیل پرداختی‌ها مدارک خود را تحویل دهند.

  به گزارش ایرنا، امروز در مراسمی با حضور نهادهای نظارتی و رسانه‌ها، مراسم قرعه کشی ایران خودرو مربوط به فروش فوق‌العاده عید سعید فطر ۱۵ هزار دستگاه محصولات این گروه خودروسازی در شرکت ساپکو آغاز شد.

  مطابق آمار اعلامی ایران خودرو در مجموع چهار میلیون و ۳۶۰ هزار و ۱۵۳ نفر در طرح پیش‌فروش ویژه عید فطر این خودروساز شرکت کردند که ۳۲۵ هزار و ۳۹۷ نفر متقاضی رانا، دو میلیون و ۳۸۴ هزار و ۹۰۱ نفر متقاضی پژو پارس، یک میلیون و ۵۰ هزار و ۴۵۳ نفر متقاضی پژو ۲۰۶ معمولی و ۵۹۹ هزار و ۴۰۲ نفر متقاضی پژو ۴۰۵ اس ال ایکس بودند.

  نمایندگان وزارت اطلاعات، پلیس امنیت اقتصادی، سازمان بازرسی کل کشور، سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، دادستانی کل کشور و بازرسی وزارت صنعت، معدن و تجارت در این مراسم حضور داشته و از نزدیک بر فرآیند قرعه‌کشی نظارت دارند.

  امروز آخرین مهلت ثبت‌نام پیش فروش یک‌‌ساله ایران‌‌‌‌خودرو

  امروز آخرین مهلت ثبت‌نام پیش فروش یک‌‌ساله ایران‌‌‌‌خودرو

  به گزارش تجارت‌نیوز، طرح پیش فروش یک ساله ایران خودرو که از ۱۸ خرداد ماه آغاز شده، ساعت ۲۴ امشب بیستم خرداد ماه پایان می‌یابد و حداکثر ۳ روز پس از پایان ثبت نام، قرعه‌‌‌کشی برگزار و اسامی منتخبان اعلام خواهد شد.

  در این طرح قرار است، ۴۵ هزار دستگاه دیگر از ۱۲ مدل خودروهای تولیدی محصولات ایران‌خودرو عرضه شود.

  متقاضیانی که در قرعه کشی طرح فروش فوق العاده ایران خودرو برنده نشده‌‌‌اند نیز می‌توانند در طرح پیش فروش ۱۲ مدل از محصولات تولیدی این خودروساز مشارکت کنند.

  گفتنی است، بازه زمانی تحویل خودرو در قالب طرح پیش فروش ۴ تا ۱۲ ماهه است که براساس قرعه کشی تعیین می شود.

  توضیحات تکمیلی بخشنامه پیش فروش یک ساله

  ۱ .در صورت تاخیر در تحویل خودرو از جانب شرکت، خسارت تاخیر به ازای مبالغ پرداختی مشتری (صرفا به شرط تکمیل وجه قرارداد مطابق بخشنامه) از زمان تاریخ تحویل مندرج در قرارداد تا زمان تحویل خودرو به صورت روز شمار(۱۲درصد سالیانه) پرداخت خواهد شد.

  ۲ .مشتری موظف است با توجه به مهلت اعلام شده در دعوتنامه نسبت به واریز وجه خودرو اقدام نماید درصورت عدم واریز مبلغ مشخص شده در دعوتنامه در بازه زمانی مجاز، شرکت می تواند خودرو را به سایر متقاضیان تحویل دهد و نوبت مشتری را به موعد دیگری موکول نماید. نوع خودرو وقیمت خودرو قابل تحویل به این دسته از مشتریان در بخشنامه های آتی مشخص می گردد.

  ۳ .در صورتی که پس از امضای قرارداد فی مابین با مشتری بر حسب ضرورت ویا الزامات قانونی و یا لزوم رعایت استانداردهای اجباری، شرکت ملزم به نصب تجهیزات ویا لوازم اضافی(آپشن)بر روی خودروگردد و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، ضمن اطلاع رسانی مراتب مذکور، دعوتنامه تکمیل وجه براساس ضوابط و آیین‌نامه‌های اجرایی قانونی حمایت از مصرف کنندگان خودرو صادر خواهد شد.

  ۴ .در صورت ارائه یا درج آدرس پستی اشتباه توسط مشتری، به هیچ عنوان امکان تغییر آدرس وجود ندارد و کلیه تبعات ناشی از صدور پلاک با کد شهر مغایر و یا مفقود شدن مدارک خودرو، به عهده مشتری خواهد بود.

  ۵ .کلیه خودروهای قابل ارائه از طریق این طرح، از بیمه شخص ثالث برابر آخرین سقف قانونی ابلاغ شده در زمان تحویل خودرو برخوردار خواهند بود.

  ۶ .سایر شرایط بخشنامه به قوت خود باقی است.

  مهلت ثبت نام طرح پیش فروش یکساله سایپا تمدید شد/ متقاضیان تا ساعت 24 امروز وقت دارند- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnim

  مهلت ثبت نام طرح پیش فروش یکساله سایپا تمدید شد/ متقاضیان تا ساعت 24 امروز وقت دارند- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnim

  به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، براساس بخشنامه جدید سایپا مهلت تکمیل وجه افراد منتخب در قرعه کشی فروش فوق العاده و همچنین ثبت نام طرح فروش یک ساله محصولات گروه خودروسازی سایپا تا ساعت 16 امروز تمدید شد.

  براساس بخشنامه این شرکت، به اطلاع منتخبین در قرعه کشی فروش فوق العاده و همچنین متقاضیان خرید خودرو در طرح پیش فروش محصولات گروه سایپا می رساند: با توجه به امکان واریز وجه منتخبین طرح فروش فوق العاده محصولات سایپا از ساعت 16 روز دوشنبه مورخ 19 خردادماه ،مهلت واریز وجه خرید خودرو تا ساعت 16 روز جاری چهارشنبه 21 خرداد ماه اعلام می گردد. بدیهی است در صورت عدم تکمیل وجه پس از مهلت مقرر ثبت نام این دسته از متقاضیان کان لم یکن محسوب می‌شود.

  علاوه براین در طرح پیش فروش یک ساله محصولات سایپا نیز با توجه به اینکه در سایت فروش اینترنتی اعلام شده امکان ثبت نام متقاضیان محترم برای شرکت در این طرح تا ساعت 24 امروز 21 خرداد ماه تمدید شده است.

  به گزارش تسنیم، دور جدید پیش‌فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا از یکشنبه 18 خردادماه آغاز شده است. در این طرح به‌صورت شبانه‌روزی با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا به‌نشانی https://saipa.iranecar.com  پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور، نسبت به ثبت‌نام و انتخاب نوع خودرو اقدام کنند.

  براساس این گزارش، متقاضیانی که قبلاً جهت شرکت در روش فروش فوق‌العاده، نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام کرده‌اند نیز لازم است با مراجعه مجدد به سایت مذکور نسبت به انتخاب خودرو اقدام کنند.

  در طرح پیش‌فروش مذکور، هیچ‌گونه مبلغی به‌عنوان پیش‌دریافت تا قبل از اعلام اسامی منتخبان در قرعه‌کشی اخذ نمی‌شود.

  پس از اعلام نتایج قرعه‌کشی، منتخبان باید ظرف 48 ساعت نسبت به واریز وجه پیش‌پرداخت قیمت خودرو به‌صورت علی‌الحساب، انتخاب نوع و مدل خودرو و زمان تحویل اقدام کنند.

  همچنین در این طرح نیز همه محدودیت‌های قبلی همچون محدودیت کد ملی، داشتن حداقل 18 سال سن و دارا بودن گواهینامه رانندگی خودرو، عدم امکان صلح و ممنوعیت انتقال خودرو به‌صورت وکالتی و نداشتن سابقه ثبت‌نام و صدور فاکتور خودرو در 36 ماه گذشته نزد سایپا و ایران‌خودرو برقرار است.

  کد پستی متقاضی و کد نمایندگی انتخابی توسط مشتری باید از یک استان باشد و درصورتی‌که مشتری حداکثر سه‌ماه پس از تاریخ تحویل خودرو برای سرویس اولیه به نمایندگی مجاز سایپا مراجعه نکند، کارت گارانتی خودرو غیرفعال خواهد شد.

  گفتنی است؛ اگر تعداد ثبت‌نام‌ها و متقاضیان بیشتر از خودروی قابل عرضه باشد، قرعه‌کشی انجام خواهد شد و همچنین منتخبان قرعه‌کشی تاریخ‌های 17 و 18 خرداد طرح فروش فوق‌العاده محصولات سایپا و ایران‌خودرو، امکان شرکت در این طرح پیش‌فروش را نخواهند داشت.

  شرایط ثبت نام در طرح فروش سایپا به شرح زیر است:

  شرایط عمومی بخشنامه جهت استفاده از روش پیش فروش یکساله :

  - محدودیت کد ملی برای ثبت نام ها اعمال خواهد شد.  (هر کد ملی مجاز به ثبت نام  یک دستگاه خودرو از مجموع دو گروه سایپا و ایران خودرو میباشد)

  - حداقل سن متقاضیان خرید خودرو 18 سال و ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی  خودرو حداقل  پایه سوم می باشند.

  - امکان صلح (خرید انصرافی) و انتقال خودرو به صورت وکالتی وجود ندارد.

  - متقاضی طی 36 ماه گذشته ثبت نام و صدور فاکتور خودرو نزد شرکت های سایپا و ایران خودرو نداشته باشد.

  متقاضیانی که دارای پلاک انتظامی فعال یا فاقد گواهینامه رانندگی بوده و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند تا 3 سال امکان ثبت نام در بخشنامه های فروش در دو شرکت خودروسازی سایپا و ایران خودرو را نخواهند داشت .

  - شماره کارت , شماره حساب بانکی و شماره شبا که در آینده  وجوه خرید خودرو از آن به حساب شرکت خودروساز واریز می گردد الزاماً باید متعلق به شخص متقاضی باشد . در صورت درج اطلاعات نادرست(شماره شبا)، تمام مسئولیت آن متوجه متقاضی ثبت نام کننده خواهد بود.

  - شماره تلفن همراه اعلام شده می بایست متعلق به شخص متقاضی  باشد.

  - کدپستی متقاضی ثبت نام کننده و کد نمایندگی انتخابی توسط مشتری می بایست از یک استان باشند . بدیهی است پس از انتخاب کد نمایندگی ، امکان تغییر نمایندگی تحویل گیرنده وجود نداشته و مسئولیت آن بر عهده گروه سایپا نمی باشد.

  - در صورتیکه مشتری حداکثر 3 ماه پس از تاریخ تحویل خودرو برای سرویس اولیه به نمایندگی مجاز سایپا مراجعه ننماید کارت گارانتی خودرو غیرفعال خواهد شد. لذا در مراجعه مشتریان به نمایندگیهای مجاز گروه خودرو سازی سایپا ، پیمایش (کارکرد ) حداقل 1000 کیلومتر خودرو الزامی می باشد.

  - ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نمی باشد.

  - روش پیش فروش یکساله فاقد سود مشارکت و سود انصراف می باشد.  

  - در صورتی که متقاضی خرید خودرو در قرعه کشی تاریخ های 17/03/99 و 18/03/99  طرح فروش فوق العاده محصولات گروه سایپا و ایران خودرو  منتخب گردند، امکان شرکت در طرح های پیش فروش را نخواهد داشت .

  - چنانچه در هر یک از مراحل ثبت نام تا تحویل خودرو ، مشخص گردد اطلاعات متقاضی ناصحیح بوده و یا ناقض شرایط بخشنامه می باشد، ثبت نام متقاضی کان لم یکن خواهد گردید.

   شرایط اختصاصی روش  پیش فروش یکساله : 

  - پیش فروش مذکور با قیمت غیرقطعی  بوده و هیچگونه مبلغی به عنوان پیش دریافت، تا قبل از اعلام اسامی انتخاب شدگان در قرعه کشی اخذ نمی گردد.

  - ظرفیت ثبت نام در روش پیش فروش یکساله متناسب با  برنامه تولید گروه خودروسازی سایپا می باشد.

  - درصورت ثبت نام بیش از ظرفیت  تعیین شده برای خودروهای تحویلی در این طرح ،  پس از پایان ثبت نام اولیه و پس از صحت سنجی اطلاعات ثبت شده و با حضور مراجع نظارتی ، قرعه کشی به تفکیک هر خودرو جهت انتخاب متقاضیان نهایی و اولویت بندی زمان تحویل خودرو مطابق ضوابط ابلاغی از کمیته خودرو صورت خواهد پذیرفت.

  - فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا و ارسال پیامک ظرف 3 روز  پس از اتمام قرعه کشی اعلام خواهد شد.

  - پس از اعلام نتایج قرعه کشی، منتخبین می بایست ظرف 48 ساعت نسبت به واریز وجه پیش پرداخت قیمت خودرو به صورت علی الحساب، انتخاب نوع و مدل خودرو و زمان تحویل که در بخشنامه آتی اعلام خواهد شد، اقدام نمایند.

  - در صورت عدم تکمیل وجه در موعد مقرر ؛ امتیاز ثبت نام متقاضی منتخب شده در قرعه کشی ابطال خواهد شد.

  - در روش های پیش فروش ، قیمت نهایی خودروها  به قیمت روز شرکت بوده و بر اساس قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان، محاسبه خواهد شد .

  - مابه التفاوت قیمت خودرو در زمان ارسال دعوتنامه و به قیمت روز شرکت از مشتریان گرامی اخذ خواهد شد.

  - رنگ خودرو توسط مشتری و پس از صدور دعوتنامه تکمیل وجه بر اساس رنگ های قابل عرضه ، انتخاب خواهد شد.

  - امکان انتخاب بسته گارانتی بدنه پایه برای خودروها به صورت اختیاری فراهم می باشد . در صورت انتخاب بسته ، مبلغ آن در زمان پرداخت مابه التفاوت از مشتریان اخذ می گردد.

  ملاحظاتی در ارتباط با برنامه های فروش سایپا :

  مشتری گرامی از این پس جهت خرید خودرو می بایست فرایند احراز هویت و تعیین کد کاربری (کدملی) و رمز عبور را از طریق لینک "ورود/ثبت نام" انجام و با استفاده از آن وارد سامانه شوید.
  * با توجه به الزام ورود به سیستم جهت خرید خودرو، لطفاً قبل از اقدام به خرید خودرو نسبت به تکمیل پروفایل خود اقدام نمایید.
  * فرآیند احراز هویت از طریق سامانه امتا (مربوط به مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صمت ) انجام می گردد.
  * جهت آگاهی از مراحل خرید، قوانین و مقررات، راهنمای احراز هویت و قرعه کشی و راهنمای خرید خودرو را دقیقاً مطالعه بفرمایید.

   انتهای پیام/

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید