در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).
  تبلیغات دانشگاه آزاد

  تعبیر خواب دزدیدن وسایل خانه

  1 بازدید

  تعبیر خواب دزدیدن وسایل خانه را از سایت نکس 98 دریافت کنید.

  تعبیر خواب دزدی - دزدیده شدن وسایل خانه در خواب چه تعبیری دارد ؟ - دعا سایت

  تعبیر خواب دزدی - دزدیده شدن وسایل خانه در خواب چه تعبیری دارد ؟ - دعا سایت

  تعبیر خواب دزدی – دزدیده شدن وسایل خانه در خواب چه تعبیری دارد ؟

  در این پست از سایت تعبیر خواب و ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com تعبیر خواب دزدی – دزدیده شدن وسایل خانه در خواب چه تعبیری دارد ؟ را برای شما عزیزان قرار دادیم . معنی و مفهوم و تعبیر خواب دزدی کردن و فرار کردن از دزد و دزد زدن به جایی . دزدی در خواب در حالت های مختلفی دیده می شود از جمله دزدیده شدن وسایل خانه و دزدیدن طلا و دزدیدن وسایل ماشین و دزدیدن پول و دزد خواستگار و دزدیدن کیف و … که هر کدام تعبیر مخصوص دارد .

  تعبیر خواب دزدی – دزدیده شدن وسایل خانه در خواب چه تعبیری دارد ؟,کاملترین تعبیر خواب دزدی,معنی و مفهوم دزدی در خواب,تعبیر خواب دزدیده شدن وسایل خانه,تعبیر خواب دزدیده شدن وسایل ماشین,تعبیر خواب دزدی در روز روشن,تعبیر خواب دزدی از خانه,تعبیر خواب دزدی کردن خودم,تعبیر خواب دزدی کردن طلا و ماشین

  تعبیر خواب دزدی – دزدیده شدن وسایل خانه در خواب چه تعبیری دارد ؟

  به گفته فروید، شخصیت انسان کوه یخی است که قسمت خودآگاه، تنها نوک آن به حساب می‌آید و بقیه اش ناخودآگاه است. قسمت عمده‌ای از ناخودآگاه، در خواب هوشیار می‌شود که معمولا روانشناسان برای حل مشکلات روحی به بررسی خواب‌ها می‌پردازند.

  تونی کریسپ در کتاب خود به نام فرهنگ تفسیر رویا دیدن دزد را در رویا اینگونه تفسیر می‌کند:

  دزد: ترس ما از اینکه مبادا چیزی را از دست بدهیم یا آنچه را بدست آورده‌ایم از کفمان برود، آرزوهای ناشناخته، تمایل به گرفتن از مال دیگران، درگیری با اراده.

  از دست دادن چیزهایی که برایمان ارزشمند بوده‌اند. شاید به از دست رفتن زمان، انرژی و محبت ارزشمند شما به دلیل بی توجهی و بی احتیاطی شما و یا به دلیل روابط عاطفی شما با دیگران اشاره کند. شاید شما دزدی هستید که انرژی و زمان شخص دیگری را از او می‌گیرید. این تصویر در رویا همچنین ممکن است به احساس آزردگی یا خشم شما اشاره کند.

  تعبیر دیدن دزد در خواب چیست؟

  منوچهر مطیعی تهرانی گوید: دزد در خواب یا دوست است یا مهمان است و یا مسافر و از این سه خارج نیست. در خواب‌های ما آنچه دزد می‌دزدد مهم نیست و هیچ تعبیری ندارد بلکه برداشت ما از دیدن دزد اهمیت دارد و تعابیر مختلفی به وجود می‌آورد. در علم تعبیر ترس نیز شادی است. یک صاحب خانه وقتی در خانه خویش با دزد رو به رو شود می‌ترسد بنابراین از دیدار یک دوست قطعاً شاد و خوشحال می‌شود. اگر در خواب دیدید دزدی به خانه شما آمده مهمانی برای شما می‌رسد یا مسافری می‌آید. اگر مسافری در راه دور ندارید منتظر مهمان نا خوانده باشید. اگر به شما خبر دادند که دزد آمده از دوستی به شما خبر می‌رسد و یا نامه ای دریافت می‌کنید به هر حال در خواب دزد بد نیست بر خلاف بیداری که از دزد متنفریم.

  معبرین غربی گویند:

  دیدن دزد در خواب نشانه بیماری، کمبود و یا ناراحتی جسمانی است.
  اگر در خواب دزد سیاه پوستی را مشاهده کردید. شما زا ناحیه صفرا رنج می‌برید.
  اگر در خواب پوست دزد به رنگ سرخ بود بیماری مربوط به خون شخص بیننده خواب است.

  یوسف نبی علیه السلام گوید: دیدن دزد فتنه بود

  مؤلف کتاب جامع بانک تعبیر خواب گوید: همیشه وقتی دزد وارد خانه کسی می‌شود به دنبال اشیاء گرانقیمت مانند طلا واز این قبیل می‌گردد. در خواب طلا معنی غم واندوه دارد پس کسی که این‌ها را بدزدد به یقین دوست ما خواهد بود. چون دوست است که از ما غم و ناراحتی را دور می‌کند.

  تعبیر خواب فرار کردن از دزد

  آنلی بیتون می‌گوید: اگر خواب ببینید دزدها در جستجوی شما هستند، دلالت بر آن دارد که دشمنان خطرناکی با شما رقابت می‌کنند، در حشر و نشر خود با دیگران نهایت احتیاط را به خرج بدهید.

  تعبیر خواب دزدی کردن

  آنلی بیتون می‌گوید:

  اگر خواب ببینید دزدی مشغول سرقت چیزی است، نشانه عقده‌ها و کمبودهای روانی و بداقبالی شماست.
  اگر خواب ببینید متهم به دزدی چیزی شده‌اید، نشانه آن است که تعبیری خطا از رفتار شما می‌کنند و این امر باعث آزار شما می‌شود. اما بعد به این نکته پی خواهید برد، که این سوء تعبیر به نفع شما تمام خواهد شد.
  اگر خواب ببینید کسی را متهم به دزدی کرده‌اند، علامت آن است که در اثر استدلالی شتابزده باکسی درگیر خواهید شد.
  اگر خواب ببینید دزد هستید و مأموران در تعقیب شما هستند، نشانه آن است که درگیر روابط اجتماعی نامطلوبی خواهید شد.
  اگر خواب ببینید دزدی را تعقیب می‌کنید یا او را دستگیر می‌سازید، نشانه آن است که بر دشمنان خود چیره می‌شوید.

  لوک اویتنهاو:

  دزدیدن طلا: خبرهای بد
  دزدیدن پول: مراقب دزدها باشید

  تعبیر خواب دزد زدن به جایی

  آنلی بیتون: اگر خواب ببینید دزد خانه یا محل کار شما را زده است، نشانه آن است که به شهرت اجتماعی شما حمله می‌شود و شما با شجاعت از حیثیت خود در مقابل دیگران دفاع خواهید کرد.

  **************************************************

  بازنشر : سایت دعاسایت (بزرگترین منبع ذکر و دعاهای قرآنی)

  منبع مطلب : doasite.com

  مدیر محترم سایت doasite.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید