توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  تاریخ واریز حقوق مددجویان کمیته امداد

  دسته بندی :
  1. نکس 98
  2. مطالب سایت
  9بازدید

  تاریخ واریز حقوق مددجویان کمیته امداد را از سایت نکس 98 دریافت کنید.

  جزئیات افزایش مستمری مددجویان بهزیستی و کمیته امداد اعلام شد

  جزئیات افزایش مستمری مددجویان بهزیستی و کمیته امداد اعلام شد

  به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، وحید قبادی دانا با اشاره به افزایش مبلغ مستمری مددجویان سازمان بهزیستی و کمیته امداد خبر داد و اظهار کرد: با مساعدت سازمان برنامه و بودجه  و هدفمندی یارانه همزمان با هفته دولت، مستمری این افراد  15 درصد افزایش روبرو شد و مستمری مددجویان از مرداد ماه با افزایش 15 درصدی از محل هدفمندی یارانه‌ها  پرداخت شده است.

  وی در این باره توضیح داد: در همین ارتباط خانوار یک نفره مبلغ دریافتی از محل هدفمندی یارانه‌ها به عنوان مستمری از بک نفره 108 به 125 هزار تومان، خانواده دونفره از 215 به 248 هزار تومان، خانواده سه نفره از 289 به 332 هزار تومان، خانواده چهار نفره از 384به 442 هزار تومان و خانواده پنج نفره از 416 به 479 هزار تومان افزایش یافته است.

  رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: همچنین از محل اعتبارات بهزیستی مبالغی به صورت ماهانه به مددجویان اختصاص می‌یابد که با احتساب مبالغی که از محل اعتبارات بهزیستی به عنوان مستمری پرداخت می‌شود و همچنین  از محل هدفمندی یارانه‌ها، حداقل رقم مستمری برای خانواده یک نفره 188 هزار و 500 تومان و خانواده پنج نفره 599 هزار تومان خواهد بود که در مرداد ماه بر روی کارت این افراد واریز شد.

  قبادی دانا در پایان گفت: امیدواریم با تخصیص منابع توسط سازمان برنامه  بتوانیم مابه التفاوت افزایش مستمری را برای ماه‌های فروردین تا تیر در آینده نزدیک پرداخت کنیم و از ماه‌های آینده هم این مبالغ اعمال خواهد شد.

  انتهای پیام/

  منبع مطلب : www.tasnimnews.com

  مدیر محترم سایت www.tasnimnews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 13 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید