توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  بهروز مقدم مجری پیشکسوت تلویزیون

  دسته بندی :
  1. نکس 98
  2. مطالب سایت
  53بازدید

  بهروز مقدم مجری پیشکسوت تلویزیون را از سایت نکس 98 دریافت کنید.

  دلیل غیبت چند ساله بهروز مقدم مجری معروف در تلویزیون

  بهروز مقدم مجری پیشکسوت از بیمارستان مرخص شد

  بهروز مقدم مجری پیشکسوت از بیمارستان مرخص شد

  مرخص شدن بهروز مقدم از بیمارستان

  بهروز مقدم مجری با سابقه تلویزیون که سال 68 برای اولین بار به عنوان مجری برنامه های نوروزی در تلویزیون مطرح شد یکی از شادترین مجری های تلویزیون است. این مجری پیشکسوت چند روز پیش در بیمارستان بستری شد اما خوشبختانه مشکل رفع شده و از بیمارستان مرخص شد.

  بهروز مقدم مرخص شد

  بهروز مقدم مجری پیشکسوت تلویزیون که به دلیل عمل جراحی زانو در بیمارستان کسری بستری شده بود از بیمارستان مرخص شد. وی اکنون در منزل بستری است و روند درمانی اش تا سه ماه در منزل ادامه دارد.

  به گفته ندا مقدم دختر وی، بهروز مقدم در این سه ماه باید در منزل بستری باشد تا روند درمانی و فیزیوتراپی روی وی انجام شود.

  بهروز مقدم

  این مجری پیشکسوت حدود 9 ماه پیش به دلیل آرتروز شدید یک زانوی خود را عمل کرد و مشکلاتی برایش پیش آمد که مجبور شد زانوی دیگر خود را نیز عمل کند.

  بهروز مقدم در مصاحبه ای درباره وضعیت جسمانی اش گفته بود :من حدود دو سال است که به پوکی استخوان، آرتروز و رماتیسم مبتلا شده ام و دراین ایام تحت درمان بودم و پزشکان اعلام کردند که باید زانویم را عمل کنم. بعد از عمل، پایم کوتاه تر شد. کمر درد گرفتم و به ستون فقراتم فشار آمد.

  او با اشاره به دلیل بستری شدن خود در بیمارستان، ادامه داد:به دلیل درد بسیار، 10 روز پیش در بیمارستان کسری بستری شدم تا زانوی دیگرم را عمل کنم و بعد از عمل سخت زانو، نباید حرکت می کردم به همین دلیل زخم بستر شدم و در بیمارستان به سر می برم. امیدوارم تا دو روز آینده مرخص شوم.

  منبع مطلب : namnak.com

  مدیر محترم سایت namnak.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  بستری شدن بهروز مقدم مجری تلویزیون در بیمارستان

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 13 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید