توجه : تمامی مطالب این سایت توسط ربات از طریق نتایج گوگل جمع آوری شده و تمامی مطالب عکس ها و لینک های دانلود برای سایت های دیگر است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم

  دسته بندی :
  1. نکس 98
  2. مطالب سایت
  25بازدید

  باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم را از سایت نکس 98 دریافت کنید.

  خبرگزاری حوزه

  خبرگزاری حوزه

  به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، حجت الاسلام علی اصغر دشتی، مبلغ و فعال فضای مجازی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام تصویری از شهید سردار سلیمانی به همراه سخنی از این شهید منتشر کرده است که سخن سردار به این شرح است:

  باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم!

  آنکس که باید ببیند، می‌بیند...!

  قاسم سلیمانی

  منبع مطلب : www.hawzahnews.com

  مدیر محترم سایت www.hawzahnews.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  ای کاش به بلوغ برسیم

  ای کاش به بلوغ برسیم

  دیروز صبح با خنده از خواب بیدار شدم. در سفر تفریحی بودم و بعد از یک هفته‌ی سخت و پر مشکل به خودم قول داده بودم تا آخر هفته، تجدید قوا کنم تا دوباره به پیشواز شنبه بروم و قوی با مشکلات روزگار دست و پنجه نرم کنم.

  اما این خنده کمتر از نیم ساعت عمر نداشت و خبر هولناک شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی را شنیدم. در یک لحظه خنده‌ام خشکید و در فکر فرو رفتم. اولین سوالی که ذهنم را مملو از خود کرد این بود:

  امنیت چه می‌شود؟

  بگذارید این طور به قضیه نگاه کنم. در چند سال گذشته که دلار قیمتی چند برابری پیدا کرد و تورم نای فعالیت را از همه گرفته بود، در زمانی که چپ و راست با استدلال‌های خاص خودشان به جای گره‌گشایی از فقر مردم به کوبیدن هم می‌پرداختند، در آبانماه که عده‌ای کم از سمت تغییرخواهان حکومت در بین مردم وارد شدند و مطالبه‌ی حق آنها را نابحق جلوه دادند، در لحظه‌ای که آقازاده‌ها جیب‌های خود را پر از پول می‌کردند و حق‌الناس را بالا می‌کشیدند، در لحظه‌ای که مسئولان کشور برای کسب میز یقه پاره می‌کردند و بعد از جلوس بر صندلیِ پشت میز مسئولیت رانت‌های گرانبهای پول‌ساز را بین نزدیکان خود تقسیم می‌کردند و در تمامی لحظاتی که دل من و شما جریحه‌دار می‌شد از بی‌عدالتی و پارتی بازی و حق‌کُشی و بی‌توجهی به این مردم فهیم و باحیا، سردار قاسم سلیمانی دشمنان مردم را پشت مرزها نگه می‌داشت و اجازه ورود آنها به خاک میهن را نمی‌داد.

  ایران ما در میان جهنم است. یک نگاه به کشورهای همسایه کنیم تا دریابیم که در میان آتش و جنگ بودن ولی لحظه‌ای نگرانی از امنیت نداشتن یعنی چه.

  در تمام این سالها، سردار قاسم سلیمانی پشت میز ننشست. برای امنیت مملکت خود در دل آتش بود و در دل آتش جنگید. شعار نمی‌داد. او نمونه‌ی کاملی از مرد عمل بودن بود.

  جایی بابت طرفداری از سردار بزرگوار به من تاختند که پس کشتگان آبان‌ماه چه می‌شود؟

  اول اینکه هر کسی در راه حق بمیرد شهید است. من برای آن عده از کشتگان آبانماه که برای حق خود قیام کردند بی‌نهایت احترام قائل هستم. ایشان از من جرات بیشتری داشتند تا برای دفاع از حق به پا خیزند. نکته اینجاست که صورت حقیقت با اغتشاش برخی که دست نشانده دشمنان ایران (نه اسلام) بودند پوشانده شد و حق مثل همیشه غباری به رخ خود گرفت تا طلب آن نیز خاموش شود. برای خون تک تک کسانی که برای حق قیام کردند احترام قائل هستم.

  دوم اینکه اتفاقات داخلی که باعث این مشکلات شد، قطعاً حسابی جدا از امنیت کلی دارد. اینکه خودمان با خودمان مشکل داریم درست ولی اینکه هیچ اجنبیِ جنایتکاری مثل داعش و طالبان و ... به مملکت ما حتی جرات نگاه ندارند جای خود. سردار امنیت خارجی را برای همه ما فراهم کرده بود. چه موافق نظام باشیم چه مخالف نظام.

  بلوغ باعث می‌شود هر چیز را در جای خود ببینیم، هر چیز را به اندازه خود ببینیم و باعث می‌گردد مطالب را با هم قاطی نکنیم و کسی را جای شخص دیگر قصاص نکنیم. تمام مشکلات مملکت سر جایش هست ولی نه مسئول این مشکلات حاج قاسم بود نه وظیفه‌اش از بین بردن آنها. او وظیفه داشت تا از مملکت و امنیت آن دفاع کند که در این زمینه کوتاهی نکرد.

  بلوغ همچنین باعث می‌شود اگر با هم هم نظر نیستیم، حتی وقتی که هم نظر نیستیم و تمایل به مباحثه داریم، اولاً به نظرات دیگران احترام بگذاریم و ثانیاً جانب ادب را رعایت کنیم. اینکه تعداد بی‌شماری از ایرانیان بدون اینکه پیرو خط خاصی باشند و حتی بدون اینکه مثل من دینداران خوبی باشند، مهر سردار را در دل داشتند و از شهادتش ناراحت شدند، نیاز به هیچ استدلالی ندارد. گاهی ما دنبال تکیه‌گاهی هستیم و باید به اینکه تعداد زیادی او را به عنوان تکیه‌گاه امنیت مملکت تصور می‌کنند(ولو اینطور نباشد) احترام بگذاریم.

  یا علی مدد

  سامان فائق

  14 دیماه نود هشت

  منبع مطلب : virgool.io

  مدیر محترم سایت virgool.io لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم!

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  دانلود کنید
  مهدی 16 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید