در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).
  تبلیغات دانشگاه آزاد

  بازیگران زن سینمای ایران

  1 بازدید

  بازیگران زن سینمای ایران را از سایت نکس 98 دریافت کنید.

  بازیگران زن ایرانی|تغییر چهره بازیگران زن ایرانی با گذر زمان

  بازیگران زن ایرانی که در آستانه 50 سالگی همچنان جوان هستند+تصاویر

  بازیگران زن ایرانی که در آستانه 50 سالگی همچنان جوان هستند+تصاویر

  بازیگران زن ایرانی که گذر زمان روی چهره شان بی تاثیر بود

  بسیاری از ما زمانی که کودک بودیم آرزو داشتیم که هرچه زودتر بزرگ شویم و تحقق همه رویاهایمان را در بزرگسالی میدیدم اما همین که گذر زمان سنمان را بالاتر برد آرزوی تجربه کردن دوباره کودکی به دل هایمان افتاد.

  وقتی پا به سنین بالای بیست سالگی بگذاری احساس میکنی که زمان سرعت بیشتری به خود گرفته است و تا چشم برهم بزنی به دهه سی ، چهل ، پنجاه و بالاتر میرسی و نگاهت به زندگی تغییر میکند و کم کم گرد پیری روی چهره ات می نشیند.

  تغییر در ظاهر افراد با افزایش سن رخ میدهد اما گذر زمان روی چهره برخی از افراد تاثیر کمتری دارد. در ادامه این مطلب نگاهی به بازیگران زن ایرانی که در آستانه پنجاه سالگی همچنان جوان هستند داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

  باورتان میشود این بازیگران زن ایرانی 50 ساله شوند

  بازیگران از افراد مشهور جامعه هستند که همواره زیر ذره بین طرفدارانشان قرار دارند. بسیاری از افراد به دلیل ژنتیکی و زندگی سالمی که دارند گذر زمان تاثیری چندانی روی چهره شان ندارد و با دیدن آنها و فهمیدن سن واقعی شان شاید باورکردنش برایتان کمی دشوار باشد.

  بسیاری از بازیگران زن سینما و تلویزیون ما در آستانه 50 سالگی همچنان جوانند و شاید به سختی بتوان باور کرد که این هنرمندان در آستانه پنجمین دهه زندگی شان هستند.

  ماهایا پطروسیان بازیگر 50 ساله سینما

  ماهایا پطروسیان

  ماهایا پطروسیان یکی از بازیگران زن ایرانی است که دی ماه سال 48 متولد شد و این روزها در آستانه پنجاه سالگی قرار دارد و یکی از هنرمندانی است که گذر زمان تاثیر چندانی روی چهره اش نداشته است و همچنان جوان است.

  پانته آ بهرام در آستانه 50 سالگی

  پانته آ بهرام

  پانته آ بهرام یکی دیگر از بازیگران زن ایرانی است که اسفندماه سال 48 متولد شد و در آستانه پنجمین دهه زندگی اش قرار دارد اما با دیدن او کمتر کسی باورش میشود که این بانوی هنرمند 50 ساله شود.

  مهتاب کرامتی بازیگر 49 ساله سینما

  مهتاب کرامتی

  مهتاب کرامتی یکی دیگر از بازیگرانی است که در آستانه پنجاه سالگی همچنان جوان مانده است و یکی از بازیگران فعال این روزهای سینما است.

  نیکی کریمی در آستانه 50 سالگی همچنان جوان است

  نیکی کریمی

  نیکی کریمی یکی دیگر از بازیگران زن ایرانی است که در آستانه 50 سالگی قرار دارد و شاید کمتر کسی باورش بشود که این بانوی هنرمند متولد آبان ماه سال 50 است و تا چند ماه دیگر 48 ساله میشود.

  لیلا حاتمی هم تا چند سال دیگر 50 ساله میشود

  لیلا حاتمی

  لیلا حاتمی هم یکی از بازیگران زن سینمای ایران است که مهرماه سال 51 متولد شد و تا چند ماه دیگر تولد 47 سالگی اش را جشن میگیرد اما ظاهر او نماینگر این موضوع است که گذر زمان تاثیری چندانی روی صورتش نداشته است.

  هدیه تهرانی در آستانه 50 سالگی

  هدیه تهرانی

  هدیه تهرانی یکی دیگر از بازیگرانی است که تا چند سال دیگر 50 ساله میشود . این بازیگر زن مشهور ایرانی تیرماه سال 51 متولد شد و در حال حاضر 47 ساله است.

  آناهیتا همتی بازیگر 46 ساله سینمای ایران

  آناهیتا همتی

  آناهیتا همتی یکی دیگر از بازیگرانی است که گذر زمان تاثیر چندانی روی چهره او نداشته است و چهره او شادابی روزهای جوانی را همچنان حفظ کرده اما باید بدانید که این بانوی هنرمند تا چند سال دیگر 50 ساله میشود.

  میترا حجار

  میترا حجار ، مهناز افشار و آنا نعمتی و بسیاری دیگر از هنرمندان و بازیگران زن ایرانی در سالهای ابتدایی 40 سالگی هستند و زمان بیشتری تا ورود به 50 سالگی دارند.

  برای همه این بازیگران زن ایرانی و دیگر هنرمندان کشورمان آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت داریم.

  منبع مطلب : namnak.com

  مدیر محترم سایت namnak.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 12 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید