توجه : تمامی مطالب این سایت توسط ربات از طریق نتایج گوگل جمع آوری شده و تمامی مطالب عکس ها و لینک های دانلود برای سایت های دیگر است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  ایا انچه را که شما زیبا میدانید دیگران هم زیبا میدانند

  دسته بندی :
  1. نکس 98
  2. مطالب سایت
  85بازدید

  ایا انچه را که شما زیبا میدانید دیگران هم زیبا میدانند را از سایت نکس 98 دریافت کنید.

  آیا انچه را که شما زیبا میدانید دیگران هم زیبا میدانند چرا صفحه 11 تفکر و سبک زندگی هشتم

  جواب صفحه ۱۱ کتاب تفکر و سبک زندگی پایه هشتم آیا انچه را که شما زیبا میدانید دیگران هم زیبا میدانند چرا از سایت نکس لود دریافت کنید.

  جواب بچه ها در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمی دونم کاش بقیه جواب رو بفرستن.

  محمد پارسا : خیر شایدما چیزی را زیبا بدانیم و دیگران زیبا ندانند شایدما چیزی را دوست بداریم دیگران ندانند . نظر ها و عقاید ما با هم دیگر فرق می کند.

  فاطمه جهانمهر : خیر سلیقه های انسان ها باهم فرق میکند برای مثال من پاپی را دوست دارم اما رفیق من گربه دوست دارد من کوبیده دوست دارم اما او مرغ دوست دارد من قشنگی طوطی را دوست دارم اما رفیقم زیبایی مار را دوست دارد پس نتیجه میگیریم که ذهنیت و سلیقه ی انسان ها در رابطه با زیبایی و خوشمزه گی و…… با هم فرق میکند.

  منبع مطلب : nexload.ir

  مدیر محترم سایت nexload.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  قدرت نامحدود

  آیا میدانید دو دایره موجود در مرکز کاملا با هم هم اندازه هستند ؟ پس چرا دایره ی سمت چپ را کوچکتر میبینید ؟

  بله، هرچند حقیقت این است که این دو دایره هم اندازه هستند(میتوانید خودتان امتحان کنید)، اما واقعیتی که ذهن شما از این حقیقت ثابت(دایره با اندازه ثابت) تجربه میکند، متفاوت است …

  با همین مقدمه مقاله را آغاز میکنیم. آیا تابحال شده است تصویر کسی را که از نظر شما جذاب است، به اطرافیان خود (که او را نمیشناسد) نشان دهید و متوجه شوید که نظر(صادقانه) دیگران نسبت به جذابیت ظاهری او بسیار منفی است ؟!

  آیا میدانید علت این موضوع چیست ؟ در قلمرو قدرت نامحدود هستید و در این مقاله ویژه، قصد داریم نکته بسیار نابی را مطرح کنیم که تاکنون هرگز آنرا نشنیده اید.

  بنظر شما، چهره و جذابیت ظاهری در جذب طرف مقابل چقدر اهمیت دارد ؟

  آیا با داشتن یک ظاهر معمولی، ممکن است افراد بسیار جذاب تر از خود را جذب زندگیتان کنید ؟

  آیا ما چهره دیگران را همانطور که هستند میبینیم ؟ یا عواملی وجود دارند که باعث میشوند چهره دیگران را کاملا متفاوت از آنچه هستند ببینیم ؟

  آیا میتوان چیزی که دیگران از چهره و ظاهر شما میبینند را تغییر داد ؟!

  و بصورت خلاصه : اگر چهره شما معمولی است، آیا این مساله عاملی نگران کننده است ؟

  انسانها حقیقت را همانطور که واقعا هست درک نمیکنند

  ذهن انسان به گونه ای ساخته شده است که در حالت عادی، هرگز نمیتواند حقیقت را همانطور که هست درک کند. حقیقت، چیزی است که واقعا هست اما واقعیت، درکی است که از حقیقت داریم و در بسیاری از اوقات، واقعیتی که انسانها حس میکنند با حقیقت، تفاوت بسیار زیادی دارد. در حقیقت، احساسات یا حتی باورهای درونی شما میتوانند درک شما از حقیقت را تحت تاثیر قرار دهند. مثلا ممکن است حقیقت این باشد که یکی از دوستان شما خسته بوده و به شما سلام گرمی نداده است. حال آنکه واقعیتی که شما از این رفتار او حس و برداشت میکنید، یا چیزی که دوستتان از این رفتار او برداشت کرده است، میتواند کاملا با حقیقت تفاوت داشته باشد.

  به مثال زیر دقت کنید :

  سرعت گذر زمان، در حقیقت، در همه جا ثابت است. اما واقعیتی که ما از گذر زمان درک میکنیم، بسته به شرایط، کاملا متفاوت است. وقتی در جایی به ما خوش میگذرد، حس میکنیم زمان زودتر سپری میشود حال آنکه وقتی در شرایط سختی قرار داریم، گویی یک ثانیه به اندازه یک سال میگذرد !

  مثالی که مطرح کردیم، نشان میدهد که چه بسا، واقعیتی که تجربه میکنیم، کاملا با حقیقت متفاوت باشد. به همین علت، وقت آن است که به شما این خبر را بدهیم، که میتوان واقعیتی که افراد از جذابیت چهره شما تجربه میکنند را تا حد بسیار زیادی(90 درصد) تغییر داد. یعنی میتوان باعث شد که یک فرد، مثلا از یک چهره ثابت و مشخص، دو درک کاملا متفاوت را داشته باشد که در یکی، بسیار زیبا و در دیگری کاملا زشت است !

  برای کسانی که به قدرت نامحدود پیغام میدهند و از چهره خود راضی نیستند، باید گفت که پهنای توجه انسانها، آنقدر کم است که با رعایت سایر نکات، چهره شما جز ابزاری برای شناسایی شما نخواهد بود. حقیقت چهره شما ثابت است، اما عواملی وجود دارند که میتوانند واقعیتی که افراد از چهره تان میبینند را تغییر دهند !

  چه چیزهایی در میزان جذابیت چهره شما از نگاه دیگران موثرند ؟

  نکاتی که ذکر شد گوشه ایی از مواردی بود که در نحوه دیده شدن چهره شما، در ذهن طرف مقابل موثر است. خبر خوبی که باید به شما بدهیم این است که حتی اگر چهره متوسطی دارید، تاثیر موارد بالا میتواند چیزی در حدود 90 درصد باشد ! یعنی با یک چهره نرمال میتوانید بسیار جذاب تر از یک فرد زیبا که این نکات را نمیداند، دیده شوید. بنابر این شما میتوانید با رفتار خود، کاری کنید که ذهن طرف مقابل تصویر کاملا متفاوتی را از چهره شما تجربه کند. دقیقا مانند آنچه که در ابتدای این مقاله(تصویر دایره ها) مشاهده کردید. با اینکه دایره ها یک اندازه داشتند، اما واقعیتی که شما از یک حقیقت یکسان تجربه کردید، متفاوت بود.

  همچنین خبر بدی نیز باید به شما بدهیم و آن این است که همه این نکات میتوانند به ضرر شما  نیز تمام شده و حتی اگر ظاهر فوق العاده ای داشته باشید، جذابیت شما در نگاه طرف مقابل بسیار افت کند.

  منبع مطلب : unlimitedpower.ir

  مدیر محترم سایت unlimitedpower.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  دانلود کنید
  مهدی 15 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید