در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).
  تبلیغات دانشگاه آزاد

  افزایش حقوق بازنشستگان کشوری در سال 1400

  1 بازدید

  افزایش حقوق بازنشستگان کشوری در سال 1400 را از سایت نکس 98 دریافت کنید.

  حقوق کارمندان و بازنشستگان کشوری در سال آینده چقدر افزایش می یابد؟

  حقوق کارمندان و بازنشستگان کشوری در سال آینده چقدر افزایش می یابد؟

  جی پلاس؛ ایلنا نوشت: مجلس با افزایش بیست و پنج درصدی حقوق کارمندان شاغل و بازنشسته موافقت کرد.

  دولت در لایحه بودجه ۱۴۰۰، میزان افزایش حقوق کارمندان شاغل و بازنشسته را ۲۵ درصد در نظر گرفته است.  نمایندگان مجلس در جلسات هفته جاری، با این میزان افزایش حقوق موافقت کرده اند.

  با این حساب، در سال آینده حقوق کارمندان دولت و بازنشستگان صندوق های کشوری و لشگری، ۲۵ درصد افزایش خواهد یافت و کف حقوق آنها به ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خواهد رسید.

  در سال جاری، میزان افزایش بیمه شدگان صندوق کشوری، ۱۵ درصد و کف حقوق، ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان بود. 

  بیشتر بخوانید>>آیاافزایش حقوق کارگران هم ۲۵ درصد است؟

  منبع مطلب : www.jamaran.news

  مدیر محترم سایت www.jamaran.news لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  توضیحات نوبخت درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال 1400- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnim

  توضیحات نوبخت درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال 1400- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnim

  به گزارش گروه پارلمانی خبرگزاری تسنیم، محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه در حاشیه نشست امروز کمیسیون تلفیق بودجه 1400 با حضور در جمع خبرنگاران، در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا دولت منابعی را برای همسان سازی حقوق بازنشستگان در بودجه سال آینده لحاظ کرده است، گفت: اعتبارات برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان به میزان کافی در بودجه 1400 در نظر گرفته شده است.

  جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

  وی درباره همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: همچنین در بحث همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی هم دولت با توجه به بند (و) تبصره (2) بالغ بر 90هزار میلیارد تومان منابع لحاظ کرده تا دولت ضمن رد دیون خود به سازمان تامین اجتماعی، این سازمان بتواند در راستای همسان سازی حقوق بازنشستگان خود اقدام کند.

  رئیس سازمان برنامه و بودجه در ادامه با اشاره به حضور مسئولان دولتی در نشست‌های کمیسیون تلفیق بودجه 1400 هم اظهار کرد: سازمان برنامه و بودجه نسبت به منابع، مصارف، سیاست‌ها و اهداف لایحه بودجه سال آینده گزارش اجمالی را ارائه کرد و بعد از آن وزیر اقتصاد درباره درآمدهای مالیاتی، گمرکی و خصوصی سازی مطالبی را مطرح کرد.

  نوبخت اظهار کرد: همچنین زنگنه وزیر نفت و همتی رئیس بانک مرکزی نیز درباره نحوه وصول منابع حاصل از فروش نفت و سیاست های ارزی گزارشی را ارائه کردند. در سال آینده بالغ بر 95 هزار میلیارد تومان از منابع از طریق واگذاری سهام شرکت های دولتی حاصل می شود.

  وی در پاسخ به سوالی درباره اینکه برخی نمایندگان معتقدند که لایحه بودجه 1400 قابل تحقق نیست، گفت: نمایندگان می‌خواهند، لایحه‌ای به نفع مردم تصویب کنند اما با توجه به تجربه 30 سال گذشته خود در بحث بودجه تاکید می‌کنم، این بودجه عملیاتی خواهد بود تنها نمایندگان باید وقت کافی برای بررسی لایحه بودجه سال آینده در نظر بگیرند.

  انتهای‌ پیام/

  منبع مطلب : www.tasnimnews.com

  مدیر محترم سایت www.tasnimnews.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  افزایش منابع برای همسان سازی حقوق بازنشستگان در بودجه 1400- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnim

  افزایش منابع برای همسان سازی حقوق بازنشستگان در بودجه 1400- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnim

  به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم محمد شریعتمداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در حاشیه جلسه کمیسیون اجتماعی با حضور در جمع خبرنگاران ، گفت: ما یک نکته کانونی برای تنظیم بودجه سال 1400 قرار داریم، دولت لایحه را تقدیم مجلس کرده طبیعتا تعامل سازنده بین  نمایندگان و دولت در جهت تصویب این بودجه می تواند کمک شایان توجه ای به حل مشکلات کشور در سال 1400 داشته باشد.

  جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

  جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

  وی یادآور شد:ما در هفته های پیش در نشست شورای هماهنگی سران قوا با رهبر معظم انقلاب 2 موضوع که ارتباط مستقیم با کمیسیون اجتماعی و وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی داشت را شنیدیم، یکی از آن 2 موضوع بحث ضرورت ایجاد تمرکز بر نظام تامین اجتماعی کشور و فراگیر شدن فعالیتهای مربوط به این نظام و دیگری تقویت تاسیس پایگاه اطلاعات ملی بود.

  وزیر کار ادامه داد: امروز جلسه هم اندیشی با ابتکار رئیس کمیسیون اجتماعی برگزار شد و درباره این 2 حوزه مهم با هم گفت وگو کردیم. بدون تردید تعامل هر چه بیشتر نمایندگان در جهت حل مشکلات در حوزه های منطقه ای و ملی می تواند مردم را در شرایط مطلوب تر زندگی قرار دهد.

  شریعتمداری ادامه داد: در مفهوم هدفمندی یارانه ها به معنی عام کلمه در مجموع بودجه سال 1400 2 هزار و 116 میلیارد منابع پیش بینی شده که بخش قابل ملاحظه ای از آن به صندوق های بازنشستگی بر می گردد که بتواند طرح همسان سازی و متناسب سازی حقوق و دستمزد را که در سال جاری با کمک دولت به اجرا در آمد در سال آینده هم به کفایت و با رفع نواقص آن با تامین نیاز های بازنشستگان گام های موثر برداشته شود .

  وی تصریح کرد: با افزایش حدود 37 درصدی منابع اعتباری در حوزه رفاه برای مددجویان و هم کل افرادی که از خدمات دولت در حوزه های مربوط به معلولان و آسیب اجتماعی برخوردار می شوند در لایحه شاهد آن هستیم که امیدواریم این عدد هم به تصویب نمایندگان برسد.

  مهدی عیسی زاده رئیس کمیسیون اجتماعی در ادامه در تشریح جلسه امروز این کمیسیون با وزیر کار بیان داشت: بررسی لایحه بودجه سال 1400  با حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دستورکار امروز اعضای کمیسیون قرار داشت که در این جلسه پیشنهادات سازمان های حمایتی و زیر مجموعه های وزارت تعاون و کار و نمایندگان مورد ارزیابی قرارگرفت.

  وی افزود: در حدود 200 پیشنهاد از سوی نمایندگان درباره محرومیت زدایی ، هدفمند کردن یارانه ها و در راستای حمایت از مدد جویان سازمان بهزیستی و کمیته امداد به کمیسیون اجتماعی ارسال شده است که در حال بررسی آنها هستیم.

  رئیس کمیسیون اجتماعی بیان داشت: امیدوارم با تعاملی که بین کمیسیون اجتماعی با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان های تابعه وجود دارد بتوانیم جمع بندی خوبی درباره بودجه 1400 در حوزه اجتماعی داشته باشیم و گره ای از مشکلات مددجویان و کسانی که مورد حمایت مجموع وزارت تعاون و کار قرار دارند باز کنیم.

  انتهای پیام/

  منبع مطلب : www.tasnimnews.com

  مدیر محترم سایت www.tasnimnews.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید