توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99

  دسته بندی :
  1. نکس 98
  2. مطالب سایت
  11بازدید

  اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99 را از سایت نکس 98 دریافت کنید.

  زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99

  زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99

  زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99

  سال گذشته نتایج نهایی کنکور سراسری ، اواخر شهریور ماه اعلام شد اما امسال به دلیل تعویق برگزاری کنکور ، نتایج انتخاب رشته احتمالا هفته اول آبان ماه منتشر شود . به محض مشخص شدن زمان دقیق اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۹ این مقاله به روز رسانی خواهد شد .


  رئیس سازمان سنجش آموزش کشور ، دکتر ابراهیم خدایی ، زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99 ، را هفته اول آبان ماه اعلام کرد .
   

   داوطلبان می توانند برای اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹ ، عضو  کانال تلگرام مشاوره کنکور سراسری هیوا ، صفحه اینستاگرام مشاوره کنکور سراسری هیوا شوید . 

  مشاوره اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99

   متقاضیانی که پس از مشاهده نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری موفق به کسب قبولی در یکی از رشته محل های انتخابی خود می شوند می بایست در مهلت مقرر شده از سوی واحد های دانشگاهی به دانشگاه محل قبولی مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام در آن مرکز اقدام نمایند .


   داوطلبانی که پس از مشاهده نتایج نهایی ۹۹ در هیچ کد رشته محلی قبول نشده اند می توانند در صورت برگزاری تکمیل ظرفیت در این مرحله شرکت کنند تا از این طریق شانس دوباره ای برای انتخاب رشته داشته باشند .

   قابل توجه داوطلبان معترض به نتایج نهایی : هر ساله در زمان اعلام نتایج نهایی کنکور 99 گزینه ای به عنوان " اعتراض به نتیجه کنکور سراسری " به بخش سیستم پاسخگویی سازمان سنجش اضافه می شود که داوطلبان از این طریق می توانند به ثبت اعتراضات خود در سامانه بپردازند .

   کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا نیز تا زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99 همراه داوطلبان بوده و تجربیات خود را از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا در اختیار آن ها قرار می دهند  .

  سوالات متداول

  نتایج کنکور سراسری 99 از طریق سایت سازمان سنجش به صورت قبولی یا عدم قبولی منتشر می شود که در این مقاله لینک مشاهده نتیجه قرار داده می شود .

  در زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99 کارنامه ای منتشر نمی شود اما جند روز بعد از اعلام نتایج نهایی ، کارنامه ای تحت عنوان کارنامه نهایی ( کارنامه سبز ) بر روی سایت این سازمان قرار می گیرد .

  نتایج انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان هم زمان با  اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور 99 منتشر می شود که به محض اعلام ، لینک مشاهده نتیجه در این مقاله قرار می گیرد .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۹

  اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۹

  زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99

  نتایج کنکور ۹۹ کی اعلام میشود ؟ مسئولان سازمان سنجش بعد از برگزاری هر یک از مراحل کنکور انتخاب رشته کنکور سراسری 99 و مرحله اعلام نتایج اولیه ) نتایج نهایی را در هفته اول ابان ماه در سایت خود منتشر خواهد کرد  . به محض مشخص شدن زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99 این مقاله به روز رسانی خواهد شد . برای اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۹  عضو  کانال تلگرام مشاوره کنکور سراسری هیوا ، صفحه اینستاگرام مشاوره کنکور سراسری هیوا شوید .

  رئیس سازمان سنجش آموزش کشور ، دکتر ابراهیم خدایی ، زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99 ، را هفته اول آبان ماه اعلام کرد .

  نحوه مشاهده اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99

  نتایج انتخاب رشته کنکور ۹۹ به صورت اینترنتی و از طریق سایت sanjesh.org اعلام می شود . از این رو داوطلبانی که نسبت به انتخاب رشته محل های مورد علاقه خود اقدام کرده اند می بایست در موعد مقرر به سایت مذکور مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات درخواستی نتایج نهایی کنکور سراسری را مشاهده نمایند . 

  داوطلبان بعد از ورود به سایت سازمان سنجش با یکی از دو روش مشخص شده در تصویر می توانند وارد صفحه اعلام نتایج کنکور سراسری شوند .

  در این بخش با استفاده از یکی از دو روش موجود می توانید نتایج خود را دریافت نمایید .

  روش اول : با وارد کردن شماره داوطلبی و شماره شناسنامه 

  روش دوم : با وارد کردن  شماره پرونده و شماره شناسنامه 

  در نظر داشته باشید راهنمای تصویری بالا مربوط به سال 98 است در صورت تغییرات در نحوه انتشار کارنامه نهایی مقاله به روز رسانی می شود .

  اعتراض به نتایج نهایی کنکور سراسری 99

  هر سال سازمان سنجش چند روز بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری مرحله ای را به منظور رسیدگی و بررسی اعتراض داوطلبان نسبت به نتایج دریافتی اختصاص می دهد که این مرحله را اعتراض به نتایج کنکور سراسری می نامند تا داوطلبان بتوانند اعتراضات خود را از طریق ارسال درخواست به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش اعلام کنند .

  همچنین چند روز بعد از اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری با انتشار کارنامه نهایی کنکور سراسری 99 امکان درخواست بررسی اشتباه در انتخاب رشته کنکور سراسری و تقاضای الویت بعدی نیز از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش برای داوطلبان فراهم می شود ، هر چند اعتراضات اکثر داوطلبان به دلیل اشتباهات رایج در انتخاب رشته کنکور سراسری می باشد اما سازمان سنجش این قابلیت ها را در اختیار داوطلبان قرار داده تا بتوانند از این طریق به اصلاح برخی اشتباهات خود بپردازند . 

  مشاوره پذیرفته شدگان کنکور سراسری 99

  داوطلبانی که بر اساس اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور 99 در ردیف پذیرفته شدگان این آزمون قرار می گیرند می بایست در موعد مقرر نسبت به ثبت نام در دانشگاه محل قبولی خود اقدام نمایند . با توجه به این که دانشگاه ها زمان و نحوه ثبت نام را در سایت اینترنتی خود اعلام می کنند ، پذیرفته شدگان پیش از مراجعه حضوری به دانشگاه ملزم به مراجعه به سایت دانشگاه محل قبولی خود می باشند .

  سوالات متداول

  بله ، داوطلبان در زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99 فقط می توانند از وضعیت قبولی خود مطلع شوند اما جزئیات این نتایج در کارنامه نهایی کنکور سراسری درج می شود . 

  مطابق متن مقاله در زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99 لینک اعتراض به نتایج در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش فعال می شود برای اطلاعات بیشتر مقاله را مطالعه کنید .

  در زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99 تنها وضعیت قبولی یا عدم قبولی داوطلب منتشر می شود و متقاضیان برای اطلاع از رتبه اکتسابی در هر رشته محل باید کارنامه سبز خود را دریافت کنند . 

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نتایج نهایی کنکور 99 | زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور

  نتایج نهایی کنکور 99 | زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور

  پس ازثبت نام در کنکور سراسری 99 و شرکت در این آزمون چالش برانگیز، متقاضیان می توانند نتایج کنکور 99 را در زمان مقرر مشاهده نمایند و در صورت کسب رتبه قبولی کنکور، در دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پیام نور، غیرانتفاعی، دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی، مجازی، پردیس خودگردان، ظرفیت مازاد و دانشگاه آزاد به انتخاب رشته کنکور بپردازند. با پایان یافتن مهلت انتخاب رشته، داوطلبان بی صبرانه منتظر زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99هستند تا ثمره عملکرد خود را ببینند.

  زمان دقیق اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99

  متقاضیان پس از مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته کنکور 99 و ثبت کد رشته محل های مورد نظر ،خود می توانند در زمان انتخاب رشته سراسری 99 فرآیند مربوطه را آغاز نمایند. توجه نمایید که هنوز تاریخ دقیقی از زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری برای سال 99 در دسترس نیست اما با توجه به تعویق کنکور سراسری به احتمال زیاد نتایج نهایی کنکور سراسری مدتی پس از اعلام نتایج اولیه آن و تقریبا در اواخر مهر ماه تا اوایل آبان ماه 99 اعلام می گردد.

  آن دسته از داوطلبانی که نسبت به انتخاب رشته دانشگاه آزاد اقدام کرده اند نیز می توانند با مطالعه مطلب زمان اعلام نتایج نهایی کنکور دانشگاه آزاد 99، از تاریخ انتشار نتایج نهایی انتخاب رشته دانشگاه آزاد مطلع شوند. همچنین شما عزیزان برای آگاهی از زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری و زمان اعلام نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز می توانید عضو کانال تلگرام انتخاب رشته ایران مشاوره شوید.

  نحوه مشاهده نتایج نهایی کنکور سراسری 99

  داوطلبان جهت مشاهده نتایج انتخاب رشته خود می بایست به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده به صفحه کاربری خود منتقل شوند. در این قسمت راهنمای گام به گام مشاهده آن را در دسترس شما عزیزان قرار داده ایم.

  اگر به شماره داوطلبی و شماره پرونده خود دسترسی ندارید، می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس بگیرید تا مشاوران مرکز به بازیابی شماره داوطلبی و شماره پرونده شما بپردازند.

  تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 99

  هر سال پس از مشخص شدن نتایج نهایی کنکور سراسری، برخی از داوطلبان اقدامی جهت ثبت نام در رشته محل پذیرفته شده انجام نمی دهند. از همین رو، ممکن است ظرفیت برخی از رشته محل ها تکمیل نشده و فرصت مجددی جهت تکمیل ظرفیت کنکور در اختیار داوطلبان قرار گیرد تا بتوانند مجددا شانس خود را برای قبولی در رشته محل های مورد علاقه خود امتحان نمایند.

  برای انجام این فرآیند، لازم است که متقاضیان جزئیات دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 99 را به دقت مورد مطالعه قرار دهند و از این فرصت استفاده نمایند. افراد می توانند در زمان مقرر به سایت سنجش مراجعه کنند و با مشاهده اعلام نتایج تکمیل ظرفیت سراسری 99 در صورت قبولی از دانشگاه محل پذیرش خود آگاه شوند.

  لازم به ذکر است که در سال 97 فرصتی با عنوان تکمیل ظرفیت تعیین نشده بود، بلکه تنها مهلت مجددی جهت انتخاب رشته در دانشگاه های شهریه پرداز برای داوطلبان در نظر گرفته شد. جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص زمان تکمیل ظرفیت کنکور و این که آیا امسال هم این فرصت برای داوطلبان در نظر گرفته می شود یا خیر، می توانید در کانال تلگرام کنکور عضو شوید.

  انتخاب رشته کنکور 99 به روایت آمار و ارقام

  سوالات متداول

  تاریخ دقیقی در رابطه با اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری برای سال 99 در دسترس نمی باشد اما به احتمال زیاد در آبان ماه این نتایج در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

  این نتایج در زمان مقرر بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد که طبق مراحل مذکور در این مقاله، می توانید نتایج خود را مشاهده نمایید.

  در حال حاضر زمان تکمیل ظرفیت کنکور سراسری برای سال 99 مشخص نمی باشد.

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  منبع مطلب : iranmoshavere.com

  مدیر محترم سایت iranmoshavere.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید