در حال پالایش مطالب میباشیم تا اطلاع ثانوی مطلب قرار نخواهد گرفت.
  توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).
  تبلیغات دانشگاه آزاد

  اصلاحیه دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت

  1 بازدید

  اصلاحیه دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت را از سایت نکس 98 دریافت کنید.

  اصلاحیه دفترچه آزمون استخدام وزارت بهداشت | افزایش ظرفیت استخدام به ۳۹ هزار نفر

  فراخوان استخدام در وزارت بهداشت / اعلام ظرفیتهای جدید؛ یکشنبه آتی

  ثبت نام آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی از روز دوشنبه آغاز شده است و متقاضیان استخدام در دانشگاه‌های علوم پزشکی می‌توانند با مراجعه از طریق لینک‌های زیر ضمن مطالعه دفترچه راهنمای ثبت‌نام، برای شرکت در آزمون مربوطه ثبت‌نام نمایند.

  به گزارش شناسنامه قانون، در این مرحله از آزمون ۹ هزار و ۷۴۶ مجوز برای جذب نیروهای جدید در مراکز بهداشتی و درمانی کشور از محل مجوزهای صادره سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام شده است.

  هر چند تا کنون اصلاح خاصی در دفترچه از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نشده است، اما با توجه به اینکه ویرایش دوم دفترچه آزمون در سایت آن سازمان بارگذاری شده است، آن دسته از افرادی که در روزهای نخست نسبت به دانلود دفترچه اقدام کرده‌اند، توصیه می‌شود، مجدد نسبت به دانلود دفترچه اقدام نمایند.

  دانلود دفترچه راهنمای ثبت‌نام

  یکشنبه هفته آینده حتماً اصلاحات دفترچه را بررسی کنید !

  نوروزی، مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با تلاش شبانه‌روزی همکاران دانشگاه‌های علوم پزشکی و اداره کل منابع انسانی و همچنین هماهنگی‌های صورت گرفته با سازمان اداری و استخدامی و سازمان سنجش آموزش کشور از روز یکشنبه هفته آینده، ظرفیت‌های جدیدی در دفترچه راهنمای آزمون اضافه می شود که با این افزایش، جمع مجوزهای فراخوان شده به بیش از ۳۹ هزار مجوز می رسد.

  نوروزی صریح کرد: آزمون در تاریخ ۲۴ بهمن سال جاری و در رشته‌های شغلی مورد نیاز دانشگاه‌های علوم پزشکی و مؤسسات وابسته به وزارت بهداشت برگزار و تلاش می‌شود پذیرفته شدگان نهایی آن در اسرع وقت شروع بکار نمایند.

  همچنین ببینید:

  - شروع ثبت‌نام آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی+ دانلود دفترچه ثبت‌نام

  منبع مطلب : shenasname.ir

  مدیر محترم سایت shenasname.ir لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اصلاحیه دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت - «ای استخدام» - 1589273

  اصلاحیه دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت - «ای استخدام» - 1589273

  بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان می‌رساند پیرو انتشار دفترچه‌های راهنمای ثبت‌نام هفتمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور و اطلاعیه مورخ ۹۸/۰۷/۰۲ با توجه به اعلام سازمان اداری و استخدامی کشور و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اصلاحات جدید ذیل در دفترچه‌های راهنمای مذکور صورت گرفته است. لذا داوطلبان با عنایت به توضیحات ذیل ضرورت دارد، در صورت تمایل برای ثبت‌نام با توجه به دفترچه‌های راهنمای ثبت‌نام آزمون مذکور با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور در بازه زمانی مقرر نسبت‌به ثبت‌نام اقدام نمایند.

  ۱) جدول انطباق رشته یا گرایش‌های تحصیلی همانند یا جایگزین در هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی:

  پیرو اطلاعیه مورخ ۹۸/۰۶/۳۰ و انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام هفتمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور ، با توجه به اعلام نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص همانندی و یا جایگزینی برخی از رشته و گرایش‌های تحصیلی اعلام شده در آزمون مذکور و با عنایت به مصوبه شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، بدین وسیله به اطلاع داوطلبان گرامی می‌رساند:

  از آنجا که همانندی و جایگزینی رشته ها/گرایش‌های مندرج در دو ستون جدول«انطباق رشته‌ها/گرایش‌های تحصیلی در هفتمین امتحان مشترک فراگیر» (جدول پیوست) در مقاطع تحصیلی مطروحه در جدول مذکور، مورد تایید توسط شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی قرار گرفته است، بنابراین در صورتی که هر یک از داوطلبان دارای مدرک تحصیلی در رشته/گرایش عنوان شده در هر یک از دو ستون جدول پیوست باشند، می‌توانند شغل‌محل‌هایی که در شرایط احراز آنها یکی از رشته‌/گرایش‌(حسب مورد) متناظر آن در همان ردیف در ستون مقابل جدول باشند، شرکت نمایند.

  مثال اگر در شرایط احراز شغل‌محلی، رشته تحصیلی «مربی بهداشت» در مقطع کاردانی پیش‌بینی شده باشد، دارندگان مدارک کاردانی«مربی بهداشت مدارس» نیز می‌توانند، در آزمون شرکت نمایند. این افراد جهت انتخاب رشته تحصیلی خود عنوان «مربی بهداشت» را در فرم ثبت‌نام انتخاب می‌کنند.

  دریافت فایل کامل اطلاعیه اصلاحات دفترچه‌های‌ راهنمای ثبت‌نام آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور سال ۱۳۹۸ فرمت PDF

  منبع مطلب : www.e-estekhdam.com

  مدیر محترم سایت www.e-estekhdam.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دانلود دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۹۹

  دانلود دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۹۹

  دانلود دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99

   همانطور که پیش از این نیز اشاره شده ، دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت معمولا مدتی پیش از آغاز فرآیند نام نویسی این آزمون و یا با آغاز زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 ، از سوی مجری آزمون یعنی سازمان سنجش و آموزش کشور منتشر می شود .

   داوطلبان متقاضی ثبت نام در این آزمون می توانند پس از دانلود این دفترچه از شرایط ، قوانین ، منابع و رشته های شغلی آزمون استخدامی وزارت بهداشت مطلع شوند . طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان سنجش در خصوص آزمون استخدامی سال جاری ، دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت 99 حدودا در بازه زمانی دهه سوم شهریور ماه منتشر خواهد شد .

     

  دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۹۹ ، 15 دی ماه منتشر شده است

   با توجه به انتشار دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال 99 ، در ادامه به منظور اطلاع رسانی و آشنایی داوطلبان با شرایط ثبت نام ازمون استخدامی وزارت بهداشت دفترچه راهنمای آزمون استخدامی ارگان های وابسته به دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت بهداشت سال 99 را ارائه داده ایم .

     

  برای دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال 99 کلیک کنید .

   اگر پس از مطالعه دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۹۹ ، رشته شغلی مورد علاقه خود را یافته و هم چنین واجد شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی سال جاری هستید می توانید با مطالعه مقاله زیر از جزئیات زمان و نحوه ثبت نام در آزمون استخدامی رشته های شغلی وزارت بهداشت سال ۹۹ مطلع شده و سپس برای تکمیل ثبت نام خود اقدام کنید .

   آزمون استخدامی رشته های شغلی مرتبط با وزارت بهداشت توسط سازمان سنجش و زیر نظر وزارت بهداشت ، درمان و آموزش کشور برگزار می شود . در طی دوره های اخیر ثبت نام این آزمون ، بنا به دلایلی از جمله تغییر ظرفیت ها ، تغییر شرایط سازمان ها و یا مشاهده برخی مغایرت ها علاوه بر دفترچه راهنما ، اصلاحیه هایی نیز منتشر شده است .

   اصلاحیه های منتشر شده از سوی سازمان سنجش برای دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت معمولا در قالب یک دفترچه مجزا و یا یک اطلاعیه می باشد که داوطلبان موظف هستند علاوه بر راهنمای اصلی ، اصلاحیه های منتشر شده را نیز مجددا مطالعه کرده و سپس برای ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند .

   به محض انتشار اطلاعیه و یا دفترچه اصلاحیه آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۹۹ ، لینک دریافت فایل در این مقاله نیز فعال خواهد شد . داوطلبان علاقه مند به شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 99 نیز می توانند با دانلود و مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی فرهنگیان سال جاری ، برای شرکت در این آزمون اقدام کنند .

  اگر مشکلی برای دانلود دفترچه آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۹۹ و یا سوالی در خصوص مندرجات آن دارید می توانید پاسخ سوالات و ابهامات خود را از کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . هم چنی داوطلبان می توانند با عضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا از آخرین اخبار آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۹۹ مطلع شوند .

  سوالات متداول

  ✔️ دفترچه ثبت نام ازمون استخدامی وزارت بهداشت معمولا هر ساله همزمان و یا چند روز قبل از آغاز نام نویسی این آزمون منتشر می شود که به محض مشخص شدن زمان دقیق انتشار دفترچه در این مقاله نیز اطلاع رسانی می شود .

  ✔️ داوطلبان می توانند پس از انتشار دفترچه ثبت نام ازمون استخدامی آموزش و پرورش آن را از طریق لینک ارائه شده در این مقاله دانلود کنند .

  ✔️ همانطور که در این مقاله اشاره شده است ، داوطلبان می توانند با دانلود و مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از منابع آزمون اطلاع پیدا کنند .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید