توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  اسم واقعی چویونگ در سریال سرنوشت

  دسته بندی :
  1. نکس 98
  2. مطالب سایت
  1033بازدید

  اسم واقعی چویونگ در سریال سرنوشت را از سایت نکس 98 دریافت کنید.

  اسامی و تصاویر بازیگران سریال کره ای سرنوشت

  اسامی بازیگران سریال کره ای سرنوشت:

  لی مین هو در نقش چویی یونگ

  معرفی و تصاویر لی مین هو بازیگر سریال کره ای سرنوشت

  معرفی و تصاویر لی مین هو بازیگر سریال کره ای سرنوشت

  کیم هی سان در نقش یو ایون سو

  معرفی و تصاویر کیم هی سان بازیگر سریال کره ای سرنوشت

  معرفی و تصاویر کیم هی سان بازیگر سریال کره ای سرنوشت

  یو اوه سانگ در نقش گی چول

  اسامی و تصاویر بازیگران سریال کره ای سرنوشت

  اسامی و تصاویر بازیگران سریال کره ای سرنوشت

  فیلیپ لی در نقش جانگ بین

  اسامی و تصاویر بازیگران سریال کره ای سرنوشت

  اسامی و تصاویر بازیگران سریال کره ای سرنوشت

  سانگ هون در نقش چون اوم جا

  اسامی و تصاویر بازیگران سریال کره ای سرنوشت

  اسامی و تصاویر بازیگران سریال کره ای سرنوشت

  شین ایون جانگ در نقش هوا سو این

  اسامی و تصاویر بازیگران سریال کره ای سرنوشت

  اسامی و تصاویر بازیگران سریال کره ای سرنوشت

  ریو دوک هوان در نقش شاه گونگ مین

  اسامی و تصاویر بازیگران سریال کره ای سرنوشت

  اسامی و تصاویر بازیگران سریال کره ای سرنوشت

  پارک سه یونگ در نقش ملکه نو گوک

  اسامی و تصاویر بازیگران سریال کره ای سرنوشت

  اسامی و تصاویر بازیگران سریال کره ای سرنوشت

  پارک یون جائه در نقش شاهزاده دوک هونگ

  اسامی و تصاویر بازیگران سریال کره ای سرنوشت

  اسامی و تصاویر بازیگران سریال کره ای سرنوشت

  منبع مطلب : www.pegvak.com

  مدیر محترم سایت www.pegvak.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  بیوگرافی و عکس های چویی یونگ در سریال سرنوشت

  بیوگرافی و عکس های چویی یونگ در سریال سرنوشت

  چویی یونگ در سریال سرنوشت

  بیوگرافی چویی یونگ بازیگر سریال سرنوشت و عکس های چویی یونگ در سریال کره ای سرنوشت

  لی مین هو (متولد ۲۲ ژوئن ۱۹۸۷) بازیگر مرد اهل کشور کره‌جنوبی است. وی بازیگری را در سریالهای درام کوتاه از سال ۲۰۰۶ آغاز کرد و پس از آن به دلیل بازی در نقش گو جون پیو در مجموعه تلویزیونی پسران فراتر از گل‌ها شناخته شد. سپس در مجموعه تلویزیونی کمدی عاشقانه ذائقه شخصی و مجموعه درام شکارچی شهر به عنوان بازیگر درام مطرح شد.

  بیوگرافی

  لی مین هو در منطقه ی هک سوک دونگ ، در دونجیاک گو، واقع در سئول در 22 ژوئن سال 1987 به دنیا آمد. خانواده اش تشکیل میشود از پدر،مادر و یک خواهر بزرگتر. به عنوان یک کودک، لی مین هو همیشه آرزو داشت بازیکن فوتبال شود اما در سال پنجم دبستان، او این رویا را کنار گذاشت اما هنوز هم فوتبال را دنبال میکرد و مورد علاقه ترین بازیکنش کریستین رونالدو بود.در سال دوم دبیرستان لی مین هو کار بازیگری را آغاز کرد و در سال ارشدش برای آشنایی با این حرفه به سرگرمی پیوست.بعد از آغاز تمرین های مختلف مین هو شروع به بازی کردن در نقشهای کوچک در سریال های تلوزیونی کرد.در سال 2006 به علت صدمه ای که از یک تصادف جدی دیده بود مجبور شد یک سال این حرفه را کنار بگذارد!دوست کودکی و بزرگسالی او آقای “جون ایل وو” که بازیگر هم هست نیز در اون حادثه صدمه دید!برای لی مین هو ترقی اش در رشته ی بازیگری، در سال 2009 با بازی در سریال (پسران برتر از گل) در نقش “گو جون پیو” همراه با بازیگر زن،”کا هایه سون”آغاز شد.داستان این سریال الهام گرفته از سریال معروف ژاپنی “هانا یوری دانگو”(پسران برتر از گل)بود.این سریال و بازیگرهاش به سرعت در تمام آسیا شهرت یافتند. و در زمان پخشش در خود کره ی جنوبی،آمار ها نشان میداد 30% مردم این کشور بینندگان این سریال زیبا بودند.لی مین هو در رشته ی بازیگری و هنر دانشگاه “کن کوک” کره بود. در سال 2011 او بازی اش را درسریال اکشن “شکارچی شهر”آغاز کرد.سریالی که برترین سریال کره ای در زمان پخشش بود!و توانست 19/9% رای مردم را به خودش اختصاص دهد لی مین هو به زودی در سرتاسر آسیا معروف و محبوب شد (به خصوص در کشور چین) و همچنین توانست بیش از هزاران طرفدار در فیلیپین به خودش اختصاص دهد. جایی که سه تا از سریال هایش به طور متوالی از تلوزیون ملی این کشور پخش میشد!

  چویی یونگ در سریال سرنوشت

  فیلم‌شناسی

  فیلم

  درام

  چویی یونگ در سریال سرنوشت چویی یونگ در سریال سرنوشت

  همچنین:

  داستان سریال سرنوشت و زمان پخش سریال

  سریال کره ای سرنوشت

  عکس های شاه گونگ مین در سریال سرنوشت

  عکس های ملکه این دوک در سریال سرنوشت

  عکس های هوا سو این در سریال سرنوشت

  بیوگرافی و عکس های چویی یونگ در سریال سرنوشت

  بیوگرافی و تصاویر یو ایون سو بازیگر سریال سرنوشت

  عکس های گی چول در سریال کره ای سرنوشت

  تصاویر جانگ بین در سریال سرنوشت

  عکس های دئو گی بازیگر سریال سرنوشت

  عکس های چوم اوم جا در سریال سرنوشت

  عکس های شاهزاده دوک هونگ در سریال سرنوشت

  منبع مطلب : www.topnaz.com

  مدیر محترم سایت www.topnaz.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  لی مین هو (هنرپیشه، زاده ۱۹۸۷)

  لی مین هو (هنرپیشه، زاده ۱۹۸۷)

  لی مین هو (هانگول이민호; هانجا李敏鎬) (متولد ۲۲ ژوئن ۱۹۸۷)[۲] بازیگر مرد و خواننده اهل کشور کره‌جنوبی است.[۳] وی بازیگری را در سریالهای درام کوتاه از سال ۲۰۰۶ آغاز کرد و پس از آن به دلیل بازی در نقش گو جون پیو در مجموعه تلویزیونی پسران فراتر از گل‌ها شناخته شد.این داستان در اصل برگرفته از یک مانگای ژاپنی به نام هانایوری دانگو به قلم کامیو یوکوست. سپس در مجموعه تلویزیونی کمدی عاشقانه ذائقه شخصی و مجموعه اکشن و عاشقانه شکارچی شهر به عنوان بازیگر درام مطرح شد و در این سریال به محبوبیت خود افزود. او در سریال ایمان (که نسخه دوبله شده آن نیزدر تلویزیون ایران بانام سرنوشت (مجموعه تلویزیونی) پخش شد) و درسریال وارثان (سریال کره‌ای) هنر نمایی کرده‌است…او همچنین نقش اصلی را در فیلم سینمایی اکشنگانگنام بلوز -که در تلویزیون ایران بنام منطقه ی گانگنام از شبکه نمایش پخش شد- داشت و گمانه زنی‌ها دربارهٔ رابطهٔ او و بائه سوزی از گروه میس ای از زمان حضور سوزی در اکران خصوصی گانگنام بلوز شروع شد. آخرین سینمایی او بونتی هانترز است که محصول مشترک کره و چین در سال ۲۰۱۶ می‌باشد. همچنین افسانه دریای آبی سریالی بود که قبل از رفتن به سربازی بازی کرد که از ۲۶ آبان ماه برای ۲۰ قسمت از شبکه اس بی اس پخش شد و مورد استقبال بسیاری ازمخاطبان قرارگرفت.او در سال ۲۰۲۰مشغول بازی در سریال جدید۱۶ قسمتی پادشاه : سلطنت ابدی بود که از شبکه sbs در روزهای جمعه و شنبه پخش میشد.

  فیلم‌شناسی[ویرایش]

  سریال‌های تلویزیونی[ویرایش]

  سریال‌های اینترنتی

  فیلم‌های سینمایی[ویرایش]

  'موسیقی'

  'تک آهنگ‌ها و موسیقی فیلم ها'

  زندگی شخصی[ویرایش]

  -اگرچه او از کودکی آرزو داشت فوتبالیست حرفه ای شود اما مصدومیت در دوران دبستان او را مجبور به کنار گذاشتن فوتبال و دنبال کردن حرفه بازیگری از سال دوم دبیرستان کرد.او  با حضور در دانشگاه کنکوک Konkuk University  مدرک لیسانس در رشته ی هنر را دریافت کرد و با پیوستن به کمپانی سرگرمی استارهاوس ابتدا با برعهده گرفتن نقش های کوچک در تلویزیون ظاهر شد. تا اینکه در مجموعه تلویزیونی پسران فراتراز گل با ایفای نقش گو جون پیو Gu Jun-pyo در سال 2009 به شهرت رسید.

  -نقش مهم دیگرش نقش لی یون سانگ ، شخصیت اصلی سریال تلویزیونی اکشن-درام کره جنوبی شکارچی شهر (2011) است که بر اساس سریال محبوب مانگای ژاپنی توسط Tsukasa Hojo ساخته شده بود. عملکرد درخشان او در “شکارچی شهر” برایش جوایز مختلفی از جمله جایزه بهترین بازیگر نقش اول را در چهارمین جوایز درام کره ای به ارمغان آورد. وی همچنین به عنوان سفیر برند هیوندای ولوستر در چین انتخاب شد. او به مدت دوماه با پارک مین یانگ بازیگر سریال شکارچی شهر قرار گذاشت اما مشغله کاری طرفین موجب اتمام این رابطه و پرداختن انهابه رابطه دوستانه بایکدیگرمنجرشد.

  -سپس در مجموعه تلویزیونی-درام-تاریخی(ایمان) (2012) در نقش اصلی چوی یونگ (که برخی شخصیت های این سریال از جمله خود چویونگ در واقعیت وجود داشته اند.)ایفای نقش کرد که در مقابل کیم هی سان بازی می کرد. عملکردخوب لی باعث شد او  چندین جایزه بدست آورد.

  -پس از ان درسال2013 بعنوان نقش اصلی شخصیت نوجوانی بنام کیم تان در سریال عاشقانه-درام“وارثان” با بازی پارک شینهه درنقش مقابلش ظاهرشد. این سریال در کره جنوبی بیش از یک میلیارد بازدید داشت و در مسیرشهرت او تاثیر بسزایی گذاشت.

  -وی سپس با جون جی هیون در سریال تلویزیونی درام خیالی-عاشقانه-افسانه ای “افسانه دریای آبی” در سال 2016 بازی کرد. در آن سال او همچنین نقش لی سان را در فیلم تلخ اکشن-کمدی-درام ‘Bounty Hunters’ ، تولید مشترک کره جنوبی-چینی و هنگ کنگ بازی کرد. فیلمی که در تاریخ اول ژوئیه سال 2016 در چین اکران شد و 31.1 میلیون دلار درآمد کسب کرد.

  -به غیر از بازیگری ، لی همچنین به موسیقی روی آورد و دو آلبوم با عنوان “همه چیز” (2013) و “آهنگ برای تو” (2014) منتشر کرد که مضمون دواهنگ «متشکرم» که خودش ترانه سرایی انرا عهده دار بوده و اهنگ «همه چیز من» ابراز علاقه به طرفدارنش است .

  -نیات خیرخواهانه او ، وی رابه تأسیس وب سایت PROMIZ در سال 2014 برای جمع آوری بودجه و آگاهی در مورد امور خیرخواهانه و اجتماعی وا داشت. جدا از ان او بطور فردی هم گاها دست به اعمال خیرخواهانه ازجمله کمک های مالی به برخی مراکز میزند:)

  -او سگ ماده قهوه ای رنگی به نام چوکو از نژاد شیهاوا دارد.

  -او همچین علاوه بر کره در کشورهای آسیایی از جمله «چین»، «ژاپن» و «ایران» و «هند» و بطور اجمالی در سطح اسیا محبوبیت زیادی کسب کرده‌است.

  -وی یک خواهر بزرگتر به اسم Lee Young Jung دارد که مدیر عامل کمپانی فعلی mym است و دوسال از او بزرگتر میباشد.از وضعیت تاهل وی یا میزان تحصیلاتش اطلاعاتی در دسترس نمیباشد.

  -لی مین هو کارش رادرابتدا بعنوان مدل و با نام LeeMinاغاز کرد و بعدها بانام کامل خود در دنیای هنر ظاهر شد.

  -با افزایش محبوبیتش در چین بعلت بلند بودن پاهای او درنظر چینیان «بابا لنگ دراز» لقب گرفت! «بابا لنگ دراز» محبوب فقط در کشور چین حدود۲۹ میلیون طرفدار دواتشه دارد.

  -در سال ۲۰۰۶ طی تصادفی به همراه دوست صمیمی اش «جانگ ایل وو» به شدت از ناحیه پا مجروح می‌شود و تا یک سال بازیگری را کنار می‌گذارد. همین تصادف دلیلی بر عدم خدمت نظامی وی - بجز یک دوره ی اموزشی یک ماهه-در دوره ی سربازی و گذراندن این دوره بعنوان یک افسرخدمات رفاهی شد.

  -سریال ملودرام/فانتزی افسانه دریای آبی آخرین کار لی مین هو قبل سربازی بود که با استقبال زیاد مردم روبرو شد و ریتینگش حتی به ۲۱٪ هم رسید. بازیگر نقش مقابل او در این سریالجون جی هیون بود. این سریال دومین همکاری مین هو و کارگردان جین هیوک پس از سریال پرمخاطب شکارچی شهربود.

  -روز ۱۲ می ۲۰۱۷ خدمت سربازی لی مین هو شروع شد. و به دلیل آسیب دیدگیش در تصادف به عنوان افسر خدمات اجتماعی در اداره پلیس گانگنام مشغول به خدمت شد. سپس در 25 آوریل سال 2019از سربازی برگشت. -در سال ۲۰۰۹ لی مین هو و پارک شین هه برای یک سیاف آرایشی به نام قبل از هنرنمایی در نمایش وارث در سال۲۰۱۳(etude house).ملاقات کردند در طول etude house cf هواداران آرزو کردند که این دو روی یک کار درام کارکنند،و بعد از چهار سال به واقعیت تبدیل شد و این دو دوباره در سریال وارثان باهم کار کردند. -در ۲۲ مارس سال ۲۰۱۵ کمپانی لی مین هو «استارهاوس» تأیید کرد که لی مین هو با خواننده عضو گروه میس ای 'بائه سوزی' در رابطه است. البته تا بحال جز یک عکس که توسط طرفداران گرفته شده‌است هیچ عکس مشترکی از آن‌ها منتشر نشده‌است. حضور لی مین هو در لندن درست زمانی که سوزی در آنجا عکسبرداری داشت و پس از آن به گردش رفتن این دو در لندن این خبر را کاملاً تأیید کرد. در ۲۳سپتامبر۲۰۱۵شایعاتی دربارهٔ جداشدن این دو نفر منتشر شد که البته از سایت‌های معتبر هم صورت نگرفته بود، که آژانس‌های این دو نفر این خبر را تکذیب کردند و گفتند این دو نفر اکنون دارند از رابطهٔ خوب و گرمی لذت می‌برند![۵][۶]

  -آخرین سریال او در سال 2019-2020 بعد از سربازی وی،سریال "پادشاه ابدی" بود که در روزهای جمعه و شنبه از شبکه sbs پخش میشد.


  جوایز[ویرایش]

  آگهی‌های تلویزیونی/تبلیغات[ویرایش]

  منابع[ویرایش]

  www.leeminho.kr

  Official Japanese Website {{ja


  پیوند به بیرون[ویرایش]

  منبع مطلب : fa.wikipedia.org

  مدیر محترم سایت fa.wikipedia.org لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 6 روز قبل
  0

  عشقم

  بانوی بی نشان 21 روز قبل
  0

  مطالب عالی بود🌷

  مهدیس 26 روز قبل
  0

  الان کی چوی یونگه شمارتو بده لطفن من دخترم میشه شمارتو بدی اصلا تو مردی یا زنده هستی ینو بگو شمارتو بده 😭

  سلما 1 ماه قبل
  0

  من ۱۲ سالمه اونم عاشقه کسی شدم اونم به شدت اونم لی مین هو هس

  امیدوارم مین هو بیام و ببمینمت از نزدیک ن فقط از دورم ببینمت برام کافیه دوستت دارم عاشقتم نمیدونی چطوری عاشقت شدم

  واقعا ۱۲ سالمه ولی عاشق شدم اونم به کی لی مین هو

  مهدی 1 ماه قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید