توجه : تمامی مطالب این سایت از سایت های دیگر جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  اسامی دعوت شدگان به مصاحبه فرهنگیان ۹۹

  دسته بندی :
  1. نکس 98
  2. مطالب سایت
  14438بازدید

  اسامی دعوت شدگان به مصاحبه فرهنگیان ۹۹ را از سایت نکس 98 دریافت کنید.

  اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99

  اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99

  اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99 در دو مرحله صورت می پذیرد. کلیه داوطلبان لازم است پس از ورود به سامانه مشاهده نتایج قبولی مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و وارد نمودن اطلاعات خود، برای دریافت نتایج اقدام نمایند. اسامی قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان به صورت الکترونیک منتشر می گردد. دریافت نتایج قبولی دانشگاه فرهنگیان در دو مرحله خواهد بود. در ادامه در رابطه با اینکه نتایج دانشگاه فرهنگیان کی اعلام میشه و همچنین نحوه دریافت نتایج نهایی مصاحبه اعزام به خارج فرهنگیان چگونه است اطلاعاتی را به شما عزیزان ارائه خواهیم اد.

  زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99

  دانشگاه فرهنگیان از طریق کنکور سراسری هر ساله تعدادی از داوطلبان را پذیرش می نماید. آن دسته از داوطلبانی که موفق به کسب رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان شده اند، می توانند در زمان انتخاب رشته مردادماه شرکت نموده و برای انتخاب رشته اقدام نمایند. در صورتی که جابه جایی در رابطه با زمان برگزاری کنکور به دلیل شیوع ویروس کرونا نداشته باشیم، همانند سال های گذشته ، انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان در مرداد ماه خواهد بود و نتایج داوطلبان در پایان شهریورماه اعلام خواهد شد.

  در برخی از سال ها، در صورت عدم تکمیل ظرفیت دانشگاه ها، تکمیل ظرفیت را برای پذیرش دوباره داوطلبان در نظر می گیرد. در سال 98 برای ثبت نام داوطلبان در بهمن ماه سازمان سنجش اطلاعیه ای مبنی بر انجام ثبت نام برای تمامی متقاضیان منتشر نمود که متقاضیان پس از انجام ثبت نام در این سامانه و انجام مصاحبه ،می توانند از همین سایت در زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99 نتایج مورد نظر را مشاهده نمایند. پذیرش در گزینش و همچنین مصاحبه برای تمامی داوطلبان ضروری است.

  به دلیل شبوع بیماری کرونا و همچنین جابه جایی های صورت گرفته در زمان برگذاری آزمون های مختلف، برای اطلاع دقیق از زمان مصاحبه و گزینش می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید. همچنین در برخی از سال ها دانشگاه فرهنگیان ممکن است تصمیم به عدم پذیرش داوطلبان نماید، برای اطلاع از ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان در سال 99 و همچنین اطلاع دقیق از زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99 با مشاوران دانشگاه فرهنگیان ما تماس حاصل نمایید.

  نحوه اعلام اسامی قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان

  در واقع نتایج قبولی دانشگاه فرهنگیان در دو مرحله اعلام می گردد. در مرحله اول پس از اعلام نتایج، آن دسته از متقاضیانی که رتبه آنان مطابق با کارنامه قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان می باشد، دعوت به مصاحبه می شوند. به طور معمول همانطور که ذکر گردید، ظرفیت تعیین شده برای انجام مصاحبه حدودا سه برابر و یا دوبرابر ظرفیت قبولی خواهد بود و هر یک از داوطلبان در صورتی که در مراحل مصاحبه موفق به پذیرش شوند و همچنین از رتبه بهتری برخوردار باشند، می توانند برای انجام ثبت نام اقدام نمایند.

  اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99 در مرحله دوم برای آن دسته از داوطلبانی است که مراحل مصاحبه و گزینش را پشت سر گذاسته اند و حال در شهریورماه ، همزمان با اعلام نتایج سایر دانشگاه های دیگر می توانند نتایج خود را مشاهده نموده و در زمان تعیین شده برای انجام ثبت نام اقدام نمایند. ثبت نام به صورت حضوری در دانشگاه محل پذیرش داوطلبان صورت خواهد پذیرفت و پس از ارائه مدارک، کلیه متقاضیان می توانند برای انجام ثبت نام اقدام نمایند.

  در برخی از موارد ممکن است کدهایی برای دانش آموزان به نمایش گذاشته شود که هر یک از این کدها نشان دهنده نوعی از پذیرش خواهد بود. که این کدها در زمان انتشار کارنامه سبز قابل مشاهده می باشد. همچنین برای آن دسته از متقاضیانی که نتایج ارائه شده را مطابق با برنامه خود نمی دانند، می توانند برای ثبت اعتراض اقدام نمایند لازم به ذکر است ثبت اعتراض تنها در موارد تعیین شده امکان پذیر است.. برای نتایج نهایی مصاحبه اعزام به خارج فرهنگیان باید به سامانه دیگری مراجعه نمایید.

  شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان

  در زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99 آن دسته از داوطلبانی نام آنها در سامانه قرار خواهد گرفت که واجد شرایط زیر باشند.

  خلاصه مطلب

  در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی در رابطه با زمان اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 99 و همچنین نحوه دریافت اسامی قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان ارائه نماییم. در صورتی که مایل به دریافت نتایج قبولی دانشگاه فرهنگیان توسط کارشناسان ما می باشید و یا اینکه با توجه به تغییرات ایجاد شده در کشور می خواهید از این موضوع که نتایج دانشگاه فرهنگیان کی اعلام میشه مطلع شوید، می توانید با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید تا به کارشناسان دانشگاه فرهنگیان متصل شوید.

  مطالب مرتبط

  منبع مطلب : irantahsil.org

  مدیر محترم سایت irantahsil.org لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان و نحوه اعلام نتایج اولیه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99

  آن دسته از داوطلبانی که در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 شرکت کردند احتمالا باید همانند سال گذشته به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه کرده و با توجه به لیست اسامی معرفی شدگان دانشگاه های فرهنگيان در مرحله تكميل ظرفيت نام خود را جست و جو کنند  .

  داوطلبان بعد از دیدن نتایج اولیه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان مطلع می شوند که برای شرکت در مصاحبه دعوت شده اند یا خیر . اگر داوطلبی نام خود را در اسامی معرفی شدگان تکمیل ظرفیت مشاهده نمود می تواند در صورت تمایل برای شرکت در مصاحبه آماده شود .

  با توجه به اینکه در حال حاضر زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان ۹۹ ، اعلام نشده است به داوطلبان توصیه می شود با عضویت در کانال تلگرام کنکور سراسری هیوا یا صفحه اینستاگرام کنکور سراسری هیوا ، از زمان اعلام نتایج اولیه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 ، مطلع شوند .

  به محض مشخص شدن زمان اعلام نتایج اولیه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 مقاله به روز رسانی می شود .

  زمان و نحوه اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99

  داوطلبانی که با توجه به اعلام نتایج مرحله اول در مصاحبه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 شرکت کرده و شرایط عمومی ، اختصاصی ، سلامت جسمانی و روانی آن ها بررسی شد اکنون منتظر انتشار نتایج نهایی تکمیل ظرفیت ئانشگاه فرهنگیان ۹۹ هستند .

  داوطلبان برای مشاهده نتایج خود می بایست به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org رفته و با وارد کردن یکی از اطلاعات شماره داوطلبی ، شماره پرونده به همراه شماره شناسنامه نتیجه این مرحله از تکمیل ظرفیت دانگاه فرهنگیان را مشاهده نمایند .

  با توجه به اینکه هنوز اطلاعیه ای در خصوص زمان اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان ۹۹ ، منتشر نشده است به داوطلبان توصیه می شود به عضویت در کانال تلگرام کنکور سراسری هیوا یا صفحه اینستاگرام کنکور سراسری هیوا ، از زمان اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 ، مطلع شوند .

  به محض مشخص شدن زمان اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 مقاله به روز رسانی می شود .

  مشاوره ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99

  داوطلبانی که جزو پذیرفته شدگان مرحله اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان ۹۹ می باشند باید طبق زمان بندی اعلام شده توسط سازمان سنجش به دانشگاه محل قبولی خود مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام و ادامه تحصیل اقدام نمایند . لازم به ذکر است چنان چه داوطلبی به دلیل عدم رضایت از نتایج نهایی کنکور سراسری 99 در این مرحله شرکت کرده و مجددا پذیرفته شود ، قبولی قبلی وی لغو شده و می بایست برای ادامه تحصیل به دانشگاه محل قبولی جدید مراجعه کند . 

  در نظر داشته باشید کارشناسان سامانه مشاوره تحصیلی هیوا نیز طی این فرایند همراه داوطلبان بوده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا به متقاضیان کمک خواهند کرد تا نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان ۹۹ را مشاهده کنند .

  به داوطلبانی که در فرایند اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 موفق به کسب قبولی نشده اند توصیه می کنیم ضمن بررسی شرایط و ضوابط نسبت به ثبت نام کنکور 1400 اقدام نمایند . 

  سوالات متداول

  هنوز اطلاعیه ای در خصوص زمان اعلام نتایج اولیه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 منتشر نشده است به محض اعلام در این مقاله اطلاع رسانی می شود .

  به صورت اینترنتی اعلام می شود که به محض اعلام راهنمای تصویری نحوه اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 در این مقاله قرار می گیرد .

  مطابق متن مقاله قبولی شهریور این دسته از داوطلبان باطل می شود و باید در رشته محل جدید ثبت نام کنند .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  دانلود کنید
  یغما 54 دقیقه قبل
  0

  سلام
  دوستان یه سوالی؟
  من اگه دولتی قبول بشم ونرم چند سال محروم میشم؟
  یا اینکه اگه برم میتونم سال دیگه دوباره کنکور بدم؟
  یا اینکه باید انصراف بدم وبعد کنکور بدم؟
  یا اینکه میتونم چند ماه مونده ب کنکور از دانشگاه مرخصی بگیرم؟
  اخه من عاشق معلمیم، با اینکه امسال با رتبه وتراز خوب دعوت نشدم اما حاضرم بازم نهایت تلاشمو بکنم...

  امیرحسین 17 ساعت قبل
  0

  سلام دوستان منو راهنمایی کنید من از آزمون عملی تربیت بدنی جا مانده بودم 24 مهر آزمون عملی دادم الان منتظرم اسامی اعلام کنند برای من پیام می فرستند یا اینکه من هر روز اخبار را دنبال کنم

  بهار 1 روز قبل
  0

  سلام دوستان کسی هست از همدان دعوت شده باشه؟؟اگه میشه بگید رتبتون چند بوده؟

  یغما 2 روز قبل
  0

  میگم دوستان، کسانی که امسال مصاحبه رد شدن، میتونن تو تکمیل ظرفیت که ابان برگزار میشه، دوباره شرکت کنن؟
  اخه قراره اون ده هزار نفر تو تکمیل ظرفیت ک نیمه اول ابان هس دعوت بشن

  شکوفه 5 روز قبل
  0

  من دعوت ب مصاحبه دانشگاه فرهنگیان نشدم با رتبه۹۵۰۰ حالا جای اعتراضی هست؟

  0
  یغما 2 روز قبل

  واقعا نباید اینجوری سهمیه بندی کنن😶
  باید رتبهای برتر هر استان رو دعوت کنن نه فقط چند نفر..........

  0
  فالی 2 روز قبل

  احتمالا شهر ما یا سهمش یکیه یا دوتا که چند تا زیر هزارم هست
  بازم من یکی شانسی ندارم😔😭

  0
  یغما 5 روز قبل

  سلام
  دوستان طی نامه ودرخواستی ک رئیس دانشگاه فرهنگیان داشتن
  قرار بر این شده که 30درصد دیگه دعوت ب مصاحبه بشن یعنی حدود ده هزار نفر

  0
  Seyedeh 5 روز قبل

  میگن احتمالا دوباره یه عده دعوت به مصاحبه بشن یعنی رئیس آموزش و پرورش از سازمان سنجش خواسته اگه داوطلب دارای شرایط هست ده هزار نفر معرفی کنن

  شکوفه 5 روز قبل
  0

  سلام من رتبم ۹۵۷۲ و ترازم ۷۵۰۰اومده حالا دانشگاه فرهنگیان من رو ب مصاحبه دعوت نکرد حالا جای اعتراضی هست؟یا اینک باید واس سال بعد خون

  فاطمه 6 روز قبل
  0

  سلام بچه هامن امسال چون مطمئن بودم که فرهنگیان پذیرفته میشم یه سری رشته ها رو هم بعد از فرهنگیان زدم که صددرصد میدونم میارم میخوام امسال رفع محرومیت بگیرم و مجدد بخونم فقط میخوام بدونم کسی از این موضوع اطلاع داره یا به نظرتون برم دانشگاه و دوسال بعد کنکور بدم ممنون میشم جواب بدین🌷✌️

  -1
  فالی 2 روز قبل

  من انتخواب رشته نکردم موندم سال بعد میگن سال بعد بیشتر برا فرهنگیان میگیرن

  Fahi 7 روز قبل
  1

  چرا من اعتراض میکنم نمیشه خطا میاد!؟؟

  1
  یغما 5 روز قبل

  فارس، لارستان

  0
  فاطمه 6 روز قبل

  یغما جان ببخشید شما کدوم شهرید??

  یغما 13 روز قبل
  0

  دوستان من راستش خیلی پرس وجو کردم
  حتی تو کانال معلم یار خوندم این مسئله سال قبل هم بوده و با پیگیری دوباره دعوت شدن
  بخاطر همین به اداره اموزش پرورش سر زدم، اونجا بهم گفتن تو شهر من واستان فارس برای خیلی ها این مسئله پیش اومده وگفتن دارن پیگیری میکنن واعراض فرستادن برای سازمان سنجش وقراره اصلاحیه بیاد
  دوستان شماهم اگه رتبتون خوبه ودعوت نشدید لطفا بیخیال نشید وپیگیری کنید😊

  0
  یغما 11 روز قبل

  بچها لطفا به این لینک برید ودرخواست تجدید نظر بدید واین لینک منتشر کنیدددددد
  www.farsnews.ir/my/c/41952

  0
  A 11 روز قبل

  هر کس اعتراض داره به سایت darghast sanjesh.org بره و بعد یه سری مشخصات و خلاصه درخواست نوشت جوابش از طریق سایت سنجش اعلام میشه

  0
  اعظم 12 روز قبل

  کدوم قسمت سایت بایداعتراض روواردکرد؟ من اونجایی ک نوشته ارسال درخواست واعتراض به نتیجه قبولی میزنم امامیگه موردی یافت نشد؟؟

  0
  یغما 12 روز قبل

  راستی تو خود سایت سنجش هم میتونید اعتراض بزنید

  0
  یغما 12 روز قبل

  من با ریس اداره اموزش پرورش شهرم تماس گرفتم و چون این تعداد تو شهر من زیاد بودن
  از طرف اداره ب سازمان سنجش اعتراض نامه فرستادن دیروز وامشب نتیجه داد وتعدادی دوباره دعوت شدن
  البته من دعوت نشدم 😔

  یغما 13 روز قبل
  2

  چرا سازمان سنجش اینطوری با روح وروان دانش اموزان بازی میکنه آخههههههه؟!!!
  منم سال دومم هست کنکور دادم، دیگه نمیکشم بخونم برا سال بعد،رتبم خوب شده اما دعوت ب مصاحبه نشدم
  حرصم از این میگیره ک تو شهر ما رتبهای خیلی بالاتر با تراز پایین تر دعوت ب مصاحبه شدن اما رتبهای خوب تر نه
  حتی رتبه 600 دعوت نشده اما 8000دعوت شده!
  دوستان راه چاره ای هست؟ اعتراضی.؟چیزی؟

  0
  فالی 13 روز قبل

  همش به خاطر بومی گزینیه به خدا
  کاشکی بشه به قول یغما جان اعتراضی چیزی بزنیم به خدا امسال خیلی بی عدالتی شد

  0
  مهسا 13 روز قبل

  منم با رتبم دو هزار اسمم نیومد من از اینکه کنکور بدم برا سال دیگه نمی ترسم از این میترسم که بخونم سال بعد دیگه هم دغل بازی کنن اسمم نیاد

  فالی 13 روز قبل
  0

  دوستایی که سالا قبل کنکور دادین رتبه و ترازتون بهتر از سالاقبل میشد؟

  0
  م 12 روز قبل

  اگه برید نگاه کنید کارنامه ها سالا قبل خیلی درصداشون کم ولی ترازشون بالا هشت هزار من امسال درصدام خیلی بالاتر از اونایی پارسال زدن ولی ترازم هفت هزار

  0
  م 12 روز قبل

  حرفتون قبول دارم سالا قبل همین درصدا امسال من ترازشون نه هزار شده من هر سال از رو کارنامه ها سالا قبل خوندم درصدام مثل اونا زدم ولی ترازم کم هر سال تعداد زیاد تر میشه باید خیلی درصدا بالاتری بزنی

  0
  ش 12 روز قبل

  ن بخدااینطورنیس من پارسال هیچی نزدم میانگین دریان 35حدوداترازم 7000اماامسال میانگین درسام80تراز6700چون هرساله ب تعداد کنکوریا اضافه میشه اوناییم ک موندم خیلی تلاش میکنن...من درصدام خیلی خوب بود اما رتبه وترازم اونی ک میخواستم نبود ولی می‌تونستم قبول شم فرهنگیان ک دعوت نشدم.میرم ی چیز دیگه..

  0
  یغما 13 روز قبل

  اره بهترر میشه اگه تلاش کنی
  من ترازم رو از 6500رسوندم به8600

  0
  M 13 روز قبل

  بله من هر سال ترازم هزار تا بیشتر شده

  0
  فالی 13 روز قبل

  بد تر شدین؟

  فالی 14 روز قبل
  0

  یعنی واقعا اشتباه کردم موندم؟🥺
  نا امیدم کردن😭

  0
  M 13 روز قبل

  این سال خیلی نیرو کم دارن من کسایی میشناسم بعد ده سال بازنشستگی دوباره امسال گرفتنشون سرکار

  0
  فالی 13 روز قبل

  رهبر گفته معلم فقط از فرهنگیان بگیرین اگه بخوان حرفشو اجرا کنن شانسی تو علوم تربیتی هم ندارم

  0
  فالی 13 روز قبل

  من ترازم ۸۳۰۰بود ولی شهرستانمون سه تا بیشتر نمیخواست

  0
  M 13 روز قبل

  به نظرتون بخونم برا سال دیگه ترازم هشت هزار برسه

  0
  M 13 روز قبل

  من ترازم ۷۵۰۰ بوده از تو شهرستانمون که شهر کوچکی هست ۸ نفر میخواسته و اونایی معرفی شدن ترازشون هشت هزار بوده

  0
  M 13 روز قبل

  ترازت چند بود

  0
  M 13 روز قبل

  منم سال اول قبول دعوت نشدم مصاحبه در کنارش رفتم پیام نور علوم تربیتی خوندم از این رشتع هم ازمون استخدامی هر سال میخواد بعد در کنارش هر سال برا کنکور مبخونم تازه امتحانا مجازی هستن خیلی خوبه کلاسا رو نگاه نمیکنیم استادامون نمره امون میدن برا امتحانا مجازی هم راحته از رو کتاب جواباشون میدیم میفرستیم استاد بعد در کنارش وقتم زیاد داری برا کنکور بخونی

  0
  فالی 13 روز قبل

  خواستم همین کاروکنم ولی گفتن شاید کشش اینو نداشته باشی که دوتا رو باهم بخونی بمونی توش اگه میخوایی درست بخونی اونی که دوس داری قبول شی دانشگاه نرو فقط برا کنکور بخون
  امیدم به همینه کتابارو یه دور واسه کنکور خوندم الان هم وقت بیشتری دارم هم انگیزه بیشتری وای میترسم نشه اخه کلاسا مجازیه بازم توخونه ایم اگه مث قبلا بود فک نمیکنم واسه سال بعد میموندم

  0
  M 13 روز قبل

  سال اول کتابا رو خوندی سال دومم راحت تر هستی خوندشون برات راحت میشه

  0
  M 13 روز قبل

  اگه کتابا رو خوندنی مشکلی نیست امسال راحتی در کنارش برو دانشگاه پیام نور رشتع خوبی بخون کنکورم هر سال شرکت کن

  0
  یارامام 14 روز قبل

  نگران نباش دوست عزیز من سال چهارمم که میخوام بخونم امسال دعوت نشدیم سال دیگه هم هست امیداورباش

  فالی 14 روز قبل
  0

  کاشکی سال بعد بومی گزینی نباشه😔

  0
  فالی 13 روز قبل

  منم از همین میترسم
  ولی یکی بهم گفت اگه میخوایی قبول شی امسال جوری بخون که اگه یه نفر میخوان اون یه نفر تو باشی

  0
  M 13 روز قبل

  من از این میترسم سال دیگه ترازم خوب شه باز از تو شهرمون کسی ترازش بیشتر از من باشه اگه مطنئن بودم قبول میشم سال دیگه میخوندم

  0
  زهرا 13 روز قبل

  من امسال سال سومم بود با رتبه و تراز بالا قبول نشدم ولی میخوام برا سال چهارم بخونم من از هدفم دست نمیکشم مهم این نیست چند سال دیگه قبول شی مهم این یه روزی به هدفت برسی هر سالم بیشتر تلاش میکنم البته من لیسانس علوم تربیتی امسال میگیرم هم از طریق ازمون استخدامی هم کنکور تلاش میکنم تا قبول شم

  0
  فالی 14 روز قبل

  ولی بعضیا نا امیدم میکنن میگن اشتباه کردی واسه سال بعد موندی میاس رشته ها دیگه ام بزنی شاید سال دیگه اوضاع بد ترشه

  زهرا محمدی 14 روز قبل
  0

  از کجا نگاه کنم تا ببینم برا مصاحبه انتخاب شدم یا نه؟

  ش 14 روز قبل
  1

  سال چندمتون کنکور میدید؟؟؟من دیگه واینمیسم،😔😭😔

  0
  فالی 14 روز قبل

  من امسال سال اول بودم میخوام برا سال دوم بخونم چون فقط فرهنگیان زدم که نشدم دوباره براش تلاش کنم

  0
  نرجس 14 روز قبل

  من چنتا رشته دیگه عم زدم اگ اوناروهم قبول نشم دیگه مجبورم بمونم

  0
  زهرا 14 روز قبل

  من سومین بار بود کنکور دادم با رتبه و تراز خوب به خاطر ظرفیت کم شهرمون اسمم نیومد خیلی ناراحتم ولی سال دیگه تصمیم گرفتم بخونم دوباره کنکور بدم برا چهارمین بار

  0
  ش 14 روز قبل

  منم دومین بار بود.....

  0
  نرجس 14 روز قبل

  امسال دومین باربود

  0
  یارامام 14 روز قبل

  سوم

  الهام 14 روز قبل
  0

  سلام بچه ها وقتتون بخیر برای اطلاع از مکان و زمان مصاحبه باید به کجا مراجعه کرد؟؟؟

  0
  الهام 14 روز قبل

  میشه لطفا بیشتر راهنمایی کنی هرچی میزنم پیدا نمیکنم

  0
  ش 14 روز قبل

  توسایت سنجش نوشته..

  Olencka 14 روز قبل
  0

  اره فالی جان.ان شالله سال دیگ همین جا همدیگروخوشحال میکنیم.خداروشکرکه تصمیم گرفتی شروع کنی👏🏻 وبدون هرشکستی مقدمه پیروزیه چ بسا این شکست نبود بلکه یه تجربه بود وتجربه نمیتونه ک تلخ باشه چون ما ازتجربه هااستفاده میکنیم وآیتده بهتری میسازیم.💪🏻
  🌴⚘⚘🌴

  0
  یارامام 14 روز قبل

  منم میخوام واسه سال دیگه تلاشم بکنم ازامروزم شروع کردم

  1
  فالی 14 روز قبل

  هممون داغونیم

  1
  یغما 14 روز قبل

  من با رتبه سه هزار منطقه دو وتراز 8600 دعوت ب مصاحبه نشدم
  درصورتی ک دوستام با همین رتبه دعوت شدن وحتی یکی از اقوام با رتبه6 هزار دعوت شده
  داغونم

  1
  فالی 14 روز قبل

  دقیقا...موفقیت پاداش افراد شکست خورده ایست که نا امید نشده اند

  Olencka 14 روز قبل
  3

  بچه ها به گذشته وخاطرات تلخش فکرنکنید بخاطرحسرت گذشته آیندمونوپرحسرت نکنیم بیاین باهم عهدببندیم ک برای سال دیگ بادل وجون تلاش کنیم شایدخیلیاتون باورتون نشه اما من هم کارمیکردم هم درس میخوندم هم بچه کوچیک نگه داری میکردم اماباهمه سختی وزحمتا بازم درس میخوندم رتبه ام بدنشد ترازمم خوب بود منطقه ۳ هم هستم اما خب...
  گاهی اونجوری ک مامیخوایم پیش نمیره امامیتونیم حداقل تلاشمونوبکنیم ک بعدبخاطرکم کاری خودمون حسرت نخوریم.مهم نیس الان کجایم وچیکارمیکنیم مهم رسیدن ونرسیدنمون نیس مهم اینه ک راه زندگی رویادبگیریم زندگی مثل ی جاده پرازپیچ وخمه الان هرکجای جاده ک قرارداری اینوبدون ک توتاالان ک به اینجارسیدی تلاش کردی وگرنه نمیرسیدی پس به تصمیم خودت احترام بزارو واقعیت طلب باش واقعیت اینه ک اره مادعوت نشدیم امااینم بدونید ک واقیعت بااحساس منوتوعوض نمیشه.اگ میدونی ک تصمیت درسته پس دوباره انجامشش بده ودیت ازهدفت نکش آدم ک هدف نداشته باشه مثل اینه ک خرابه.بیاین خراب نباشیم. باورکنیدهیچ چیزغیرممکن نیست اگ رتبه برتربه ذهنت رسیدپس باورکن ک میتونی رتبه برتربشی چون اگ قراربودونمیتونستی ک نشی اصلابه ذهنت نمی اومد ماآدمایادگرفتیم راه های ساده روانتخاب کنیم وسخت جلوه بدیم امانمیدونیم ک آخرش سخت ترازجلوه سخت ماست.
  من امروزخبردعوت نشدنموهضم کردم وفردامیشینیم ب تمام کارای پارسال فکرمیکنم اما ن برای حسرت برای اینک دوباره برگردم به فضای کنکور واشتباهاتمودرست کنم وازپس فرداشروع میکنم به خوندن برای رتبه برترسال آینده.میدونم ک میتونم چون لایق بهترین هاهستم شماهم هستیدفقط خودتونوباورکنید همیشه ازخدابهترین هاروبراخودت بخواه.آدم زندگی خودت باش.
  ویادت باشه ک :قطعابایادخدادل هاآرام میگیرد🤍💫

  0
  فالی 14 روز قبل

  باهات موافقم...،منم از این هفته میخوام دوباره تلاشمو شرو کنم
  انشالله سال دیگه همین جا خبر قبول شدنمونو بدیم🙂🤞

  ناشناس 14 روز قبل
  0

  سلام دوستان کسی نمیدونه با رتبه۲۵۰۰۰منطقه سه احتمال قبولی پیرا پزشکی شهرستان ها هست یا نه؟؟

  بی اسم 15 روز قبل
  0

  من دعوت شدم اما یه نگرانی بدی دارم
  به نظرتون حین مصاحبه چقدر ظاهر شخص تاثیر گزاره
  ایا به عکس شناسنامه و کارت ملی گیر میدن
  چون من عکسام نامناسبه

  0
  مریم 13 روز قبل

  تبریک بهت میگم عزیزم
  ن منکه فکر نمیکنم گیر بدن مهم ظاهر الانته ن عکس شناسنامت تا اینجارو به امید خدا اومدی بقیشو با استرس خراب نکن

  فالی 15 روز قبل
  3

  کسایی که مث من قبول نشدن غصه نخورن اگه مث سالا قبل بود همهمون قبول بودیم ولی خوب امسال به خاطر بومی گزینی نتونستیم به ارزومون برسیم تقصر ما نیست ما تلاشمونو کردیم فقط شانس نداشتیم

  0
  فالی 15 روز قبل

  نمیدونم

  1
  فالی 15 روز قبل

  شاید باورتون نشه یکی زیر هزار شده ولی واسه مصاحبه دعوت نشده

  0
  M 15 روز قبل

  اره شانس میخواد من میخوام برا سال دیگه بخونم به نظرتون سن ۲۴ هست

  زحرا 15 روز قبل
  3

  من ترازم ۷۷۰۰ رتبم نه هزار ولی دعوت نشدم . منطقه سه

  0
  فالی 15 روز قبل

  دروغ میگی ...چهار صد؟؟؟؟؟
  مگه میشه
  واقعا چرا؟

  2
  ش 15 روز قبل

  همه همین دردوداریم..،😐😭😔

  الهام 15 روز قبل
  0

  دوستان از کجا باید چک کنیم که دعوت شدیم یا نه

  0
  الهام 15 روز قبل

  البته بهتون از طریق پیام هم اطلاع میدن الان به من پیام دادن

  0
  فالی 15 روز قبل

  برو تو سایت سازمان سنجش بزن رو اعلام نتیجه که اولیه بعد یه صفحه میاد اونجا اطلاعاتو وارد کن

  0
  الهام 15 روز قبل

  از سایت سنجش

  ناشناس 15 روز قبل
  0

  خدارو شکر
  ترازم ۶۹۰۰رتبه ۲۱هراز منطقه ۳
  دعوت به مصاحبه شدم

  0
  مریم 13 روز قبل

  تبریک میگم موفق باوشی
  من ترازم شبیه توعه رتبمم 16هزار شد ولی دعوت نشدم

  0
  ناشناس 15 روز قبل

  سیستان و بلوچستان

  0
  Olencka 15 روز قبل

  کدوم استانی؟ البته اگ امکانش هست بگید

  1
  Olencka 15 روز قبل

  منم منطقه ۳ ام رتبه ام ۱۹۰۰۰شدوترازم ۶۹۸۲ولی دعوت نشدم عجیبه؟؟!!
  😔😔

  0
  الهام 15 روز قبل

  چطوری متوجه شدین

  0
  ناشناس 15 روز قبل

  ولی منطقه ماظرفیت پذیرش بالاس

  2
  فالی 15 روز قبل

  چرا من نشدم
  ترازم 8300رتبه ام 4000منطقه سه😔

  0
  ش 15 روز قبل

  کدوم شهری...

  سلام 15 روز قبل
  0

  کسی هست دانشگاه شاهد تهران قبول شده باشه؟؟
  اونایی که قبول شدن میشه رتبه و ترازشون هم بگن؟؟
  لطفا

  Yas 15 روز قبل
  0

  دوستان یکی ب من بگه چرا هرچی عبارت امنیتی رو وارد میکنم ارور میدا😕

  0
  فالی 15 روز قبل

  هر دوتا اطلاعاتی که میخواد هم سمت راست هم چپ رو بزن بعد مشاهده رو بزنی وارد میشی

  پرهام 15 روز قبل
  1

  از کجا باید از زمان و مکان مصاحبه مطلع بشیم؟

  سینا اماره 15 روز قبل
  0

  دوستانی ک مثل من وقتی اطلاعاتشونو میزنن سمت راست میگه داوطلب یافت نشد
  و سمت چپ هم میگه کد اشتباهه...
  واسه دو نفر از دوستانم هم همینطوره...
  تو اولویتامونم رجائی بوده...
  این نشون دهنده دعوت نشدنتون نیس...
  مشکل سایته..هر ساعت امتحان کنین

  0
  پرهام 15 روز قبل

  اعداد باید لاتین باشه

  0
  الهام 15 روز قبل

  لطفا چند بار امتحان کنید انشالله سایت باز میشه من بعد از چند بار امتحان مشکلم رفع شد

  مریم 15 روز قبل
  0

  راستی این تکمیل ظرفیت که میگین میشه با جزئیات بیشتری توضیح بدید تا جایی که من میدونم بهمن ماهه اونم نه همه ی شهرا.

  0
  ش 15 روز قبل

  ی جاخوندم شاید آذرماه بیادولی دل خوش نکنید

  0
  ش 15 روز قبل

  بی ادبانه چ بود اشتباه نوشتم،😂

  1
  ش 15 روز قبل

  اون پارسال بودحالامعلوم نیس امسالم بی‌ادبانه و اینکه اگرم بیادچ شهرهایی میخواد وچندنفر...

  الهام 15 روز قبل
  0

  بچه ها ببخشید الان دیدم جلوی دانشگاه معرفی شده نوشنه فرهنگیان و شهید رجایی یعنی معرفی شدم؟؟؟

  0
  M 15 روز قبل

  آره شما دعوت شدید به مصاحبه

  0
  سینا اماره 15 روز قبل

  شما اون مشکل کد امنیتی درست شد واست؟
  واس من هر چقدر زدم باز ارور میده

  1
  ش 15 روز قبل

  yes

  نرجس 15 روز قبل
  9

  منم دعوت نشدم،غصشو نخورید،توکل کنید ب خدا و مطمئن باشید بهترین و مناسب ترین چیزارو برامون درنظر گرفته.هرچی صلاحه،زیاد پیش میاد چیزی رو با التماس از خدا میخوام ولی نمیده و شاکی میشم،کمی بعد میفهمم ک چقددد خوب شد ک اونی ک میخواستم پیش نیومد.بهترین موقعیت همیشه اونی نیست ک فک میکنی،بهترین هایی هستن ک ب ذهنتم نمیرسه و خدا جلوی پات قرار میده ک هزار برابر بهتر از ایده آل ذهنت بوده،بهش اعتماد کن(:

  3
  عباس 15 روز قبل

  زیباترین متن برای تعریف " توکل " همینه
  اگه هر چی از خدا بخوایم اونم برای ما ردیفش کنه که نعوذبالله خدا میشه بله چشم قربان گوی ما علاوه براون حکمتی که نرجس خانم ازش نام برده هم زیر سوال میره
  خدا خیرتون بده

  3
  شقا 15 روز قبل

  دقیقا

  2
  ش 15 روز قبل

  😭😭😭من حقوق زدم امسال میرم ازشرکنکورراحت میشم اصلامعلمی بدردنمخوره...،😐

  2
  عارف 15 روز قبل

  خانم نرجس👌👌👌

  0
  مریم 15 روز قبل

  از یه طرف هم که حرف مردم داره دیوونه ام میکنه

  3
  عرفان 15 روز قبل

  منم قبول نشدم
  ولی حرفات واقعا تاثیر گزار بود
  ممنون

  2
  مریم 15 روز قبل

  سلام
  باهات موافقما ولی واقعا خسته شدیم‌اخه تا کی باید منتظر معجزه باشیم من دوسال پشت کنکورم واسه دندون میخوندم ولی رتبه م به دندون نمیرسید اول فرهنگیان هارو زدم امسال هم باز دعوت به مصاحبه نشدم

  2
  :)) 15 روز قبل

  مرسی با حرفات آرومم کردی...

  الهام 15 روز قبل
  0

  سلام بچه ها هی مینویسه کد امنیتی اشتباها!!!
  کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟

  0
  پرهام 15 روز قبل

  کلا از سایت خارج شو و صفحه رو ببند مجدد مراجعه کن

  ش 15 روز قبل
  1

  هی...تا دوهفته دیگه ببینیم رشته های دیگه چ قبول شدیم.... خدافظ معلمی،😔😔😔😔

  safaie 15 روز قبل
  0

  دوستان امکان داره بعداز مصاحبه ها تکمیل ظرفیت بزنن حواستون به اونم باشه

  0
  ا 12 روز قبل

  میشه بیشتر توضیح بدی ؟

  0
  M 15 روز قبل

  بعد از اعلام نتایج نهایی تو آبان میشه اعتراض کرد

  مهدی 15 روز قبل
  0

  دوستان چطوری باید نتیجه رو بگیریم

  فالی 15 روز قبل
  0

  منم نشدم

  ش 15 روز قبل
  0

  لعنت من خیلی زحمت کشیده بودم..،😭😭😭😭

  0
  نرجس 15 روز قبل

  مال ماعم دونفر بود

  1
  ش 15 روز قبل

  چون امسال ظرفیت شهرما دونفربود خیلی کم دعوت کردن

  1
  safaie 15 روز قبل

  کسی می‌دونه چرا نوشته معرفی نشده اید؟

  عارف 15 روز قبل
  0

  اگ واقعا کسی قبول شده
  لطف کنه ترازشو بگه ممنون

  0
  پرهام 15 روز قبل

  من ترازو حدودا ۱۰۰۰۰ بود و قبول شدم

  3
  M 15 روز قبل

  مرسی عزیزم🙂😘

  1
  ش 15 روز قبل

  ترازت خوبه مصاحبه روخوب بدی قبولی..

  0
  ش 15 روز قبل

  کدوم شهربودی دعوت شدی..

  2
  M 15 روز قبل

  من ترازم 8300 بود منطقه ۳ و فرهنگیان دعوت شدم,😍😍😍😍

  safaie 15 روز قبل
  0

  اونایی که قبول شدن رتبه و منطقشونو می‌گن؟ لطفا

  3
  M 15 روز قبل

  سلام
  من ترازم 8300 بود منطقه ۳ و فرهنگیان دعوت شدم,😍😍😍😍

  1
  safaie 15 روز قبل

  انگار امسال رتبه ها فرهنگیان زدن😭

  نسرین 15 روز قبل
  0

  دوستان منم با ترا۷۹۰۰انسانی منطقه ۳قبول نشدم😭😭بعد شماره ها رو به انگلیسی باید وارد کنین

  0
  باران 15 روز قبل

  منم بارتبه۵۷۰۰منطقه سه تراز۸۱۵۰دعوت نشدم 😔😔😔

  1
  ش 15 روز قبل

  هرچی بیشتر بمونی پشت کنکور بدتر میشه.. مطمئن باش..

  0
  یارامام 15 روز قبل

  اشکال نداره من همین طوریم شایدما برای رشته های بهتری ساخته شدیم بیاواسه سال بعدتلاش کنیم

  شاد 15 روز قبل
  1

  دوستان من از طریق شماره پرونده و شماره شناسنامه برای خواهرم تونستم وارد سایت بشم ولی متاسفانه قبول نشده بود
  مینویسه: ((داوطلب گرامی شما در هیچ رشته دارای شرایط خاص دعوت به مصاحبه نشده اید.))
  ترازش ۷۹۵۰ تجربی بود منطقه ۲ رتبه ۱۶۷۰۰  امیدوارم شما دعوت شده باشید
  با آرزوی موفقیت برای همتون

  عرفان 15 روز قبل
  0

  اگ اینجا کسی قبول شده ب مصاحبه


  لطفا ترازشو بگه

  0
  پرهام 15 روز قبل

  ۱۰۰۰۰

  0
  M 15 روز قبل

  ۸۳۰۰ منطقه ۳

  فالی 15 روز قبل
  0

  هی عبارت امنیتی عوض میشه نمیتونم ببینم قبول شدم یا ن چیکار کنم

  0
  M 15 روز قبل

  منم اولش همین جور بود الان درست شده برو ببین

  ش 15 روز قبل
  0

  من الان دیدم دعوت نشدم خدافظ همگی،😶😶😶😶😶

  0
  یارامام 15 روز قبل

  من قبول نشدم 😭😭😭😭

  سینا اماره 15 روز قبل
  0

  داوطلب مورد نظر یافت نشد میزنه یعنی دعوت نشدی؟

  0
  safaie 15 روز قبل

  اگه اطلاعات غلط بود می‌نوشت اطلاعات وارد شده صحیح نمی‌باشدا من شماره پروندمو اشتباه زدم اینجوری نوشته بود

  1
  safaie 15 روز قبل

  خیر فکر کنم کلا درخواست ندادین تو انتخاب رشته

  0
  Seyedeh 15 روز قبل

  بعنی اطلاعاتتون رو اشتباه وارد کردین

  0
  نرجس 15 روز قبل

  ینی اطلاعاتتو اشتباه وارد کردی،من ک دعوت نشدم نوشته شما در هیچ رشته دارای شرایط خاص معرفی نشده اید.

  دانیال 15 روز قبل
  0

  اگر دعوت بشیم احتمال قبولیمون به چند درصد میرسه؟

  0
  فالی 15 روز قبل

  همه چی بستگی به مصاحبه داره پنجاه پنجاه چون خیلیارو میشناسم رتبشون خوب بوده ولی تو مصاحبه رد شدن اونی که رتبه اش بد تر بوده قبول شده

  0
  عرفان 15 روز قبل

  بنده با تراز ۸۰۰۰ قبول نشدم
  حیف شد

  1
  ش 15 روز قبل

  من پارسال دعوت شدم مصاحبه هم عالی بود ولی قبول نشددددم

  سینا اماره 15 روز قبل
  0

  کسی اگه میدونه بگه لطفا..
  وقتی اطلاعاتتو زدی
  چجوری نشون میده دعوت شدی؟
  و چجوری نشون میده رد شدی؟

  0
  safaie 15 روز قبل

  می‌نویسه داوطلب گرامی شما در هیچ رشته دارای شرایط خاص معرفی نشده اید

  0
  ش 15 روز قبل

  اگه دعوت شده باشی می‌نویسه دعوت شده ب کدام دانشگاه فرهنگیان..اگه ن نمی‌دونم سوال خودمم هست،

  سینا اماره 15 روز قبل
  0

  واسه من اون صفحه شماره شناسنامه و فلان اومده ک باید اطلاعاتتو وارد کنی...
  ولی کد امنیتی و میزنم میگه اشتباهه..ده تا کد عوض کردم زدم...
  نمیدونم چرا میگ اشتباهه..سایت بدجور باگ داره

  0
  ناشناس 15 روز قبل

  باید عدد انگلیسی واردکنی

  0
  فالی 15 روز قبل

  منم🥺😭

  0
  زهرا 15 روز قبل

  منم دقیقا

  0
  ش 15 روز قبل

  مال منم اینطوره،😤😤😤😤

  0
  عرفان 15 روز قبل

  باگ ینی چی؟

  فالی 15 روز قبل
  0

  عبارت امنیتی چیه؟🤨
  میشه یکی بگه😁

  0
  safaie 15 روز قبل

  نزدیک به 8000 منتهی بنده شیراز هستم منطقه یک حساب میشه

  0
  عرفان 15 روز قبل

  آقا یا خانم صفایی ببخشید تراز شما چقد بود؟!

  0
  ش 15 روز قبل

  چی می‌نویسه اگه قبول نشی....

  0
  فالی 15 روز قبل

  میزنم ولی میگه اشتباه

  0
  safaie 15 روز قبل

  من دیدم😭 قبول نشدم متاسفانه

  0
  Seyedeh 15 روز قبل

  یه شماره سه رقمی که پایین همون صفحه نوشته

  عرفان 15 روز قبل
  0

  سلام
  اطلاعاتم رو زدم
  میگه the service unavailable

  ینی قبول نشدم ب مصاحبه؟!
  تو رو خدا جواب بدید😔😔😔

  0
  مریم 13 روز قبل

  سلام
  ن همچین چیزیو نمینویسه به امید خدا قبول شدین ولی اگه نشده باشینم به فارسی مینویسه ک در هیچ یک دانشگاه های خاص قبول نشدین

  نسرین 15 روز قبل
  0

  مهسا خانم ترازت چند بود که دعوت شدی؟اصلا چطوری نگاه کردی ؟چرا واسه ما سایت بالا نمیاره😥😥

  0
  فاطمه 15 روز قبل

  قشنگ می فهمم چی میگی منم همیطوری شدم به امام موسی اگه سکته میزدم باید از سنجش دیه میگرفتم

  1
  نرجس 15 روز قبل

  الکی میگه باو،سایت مشکل داره واسه هیشکی باز نمیشه

  فالی 15 روز قبل
  0

  فقط میخوان مارو سکته بدن به خدا راهای دیگه ای هم هستااا بگن جور دیگه ای تصویه کنیم

  z 15 روز قبل
  0

  دوستان جواب نیومده هنوزمن از استرس مردم

  0
  به نام خدا 15 روز قبل

  جوابها اومده، برید داخل سایت سنجش، از گوشه سمت راست بزنید روی سراسری، بعد در سمت راست صفحه بزنید روی اعلام نتایج، بعد اطلاعاتتون رو وارد کنید، نتیجه رو میاره

  0
  فاطمه 15 روز قبل

  نه هنوز سایتم برا ما عشوه میاد

  نرجس 15 روز قبل
  2

  کسی هس ک تونسته باشه نتیجشو ببینه؟!

  0
  `?z 15 روز قبل

  اره من گرفتم دعوت شدم

  0
  به نام خدا 15 روز قبل

  کلا سایتشون هنگه ، سایتا ایرانی همینن

  فالی 15 روز قبل
  0

  یکی بگه این اسما کجان من سکته میکنم خونم میفته گردنتوناااا

  0
  Seyedeh 15 روز قبل

  گوشه سمت راست بزنین رو سراسری بعد اعلامـنتایج بعدم اطلاعاتتونو وارد کنید میاد

  0
  نرجس 15 روز قبل

  تو سایت سنجش بالاترین چیزی ک جلوش نوشته شده جدید،اونو میزنی بعد میتونی اطلاعاتتو وارد کنی نتیجتو ببینی ولی واسه من ک کار نمیکنه

  1
  اعظم 15 روز قبل

  خودمم گیج شدم نیست ک نیست.
  به قول معروف اندکی صبر سحر نزدیک است👩‍🎓

  0
  باران 15 روز قبل

  هنوزفقط اطلاعیش اومده توکانال فرهنگیان نوشته اسامی چنددقیقه دیگه اعلام میشه

  عرفان 15 روز قبل
  1

  اگه کسی تونست بفهمه چجوری باید بفهمیم قبول شدیم یا نه لطفا اطلاع بده

  0
  به نام خدا 15 روز قبل

  بچه ها داخل سایت از گوشه سمت راست سراسری رو بزنید بعد بزنید روی اعلام نتایج

  ناشناس 15 روز قبل
  1

  فک کنم سازمان سنجش میخاد آمار بازدید سایتشو ببره بالا😂

  1
  باران 15 روز قبل

  😅😅😅موافقم

  1
  ناشناس 15 روز قبل

  😊

  2
  فاطمه 15 روز قبل

  هر چی زنگ میزنم جواب نمیدن یا مشغوله یا تمام اپراتور ها مشغول کارند منم باهاش کات میکنم برای همیشه😕

  زهرا 15 روز قبل
  2

  سلام پس کی اعلام میکنن انقد رفتم تو سایت خسته شدم با تراز ۷۵۷۳ انسانی امیدی هس ؟؟

  1
  دانیال 15 روز قبل

  من 7560 چقدر نزدیکیم انشالله قبول میشیم منم منطقه 3 خوزستان هستم

  2
  ناشناس 15 روز قبل

  تراز خودم ۶۹۰۰ منطقه ۳ انشاءالله قبولی

  2
  فاطمه 15 روز قبل

  ترازو خوبه معدلت هم بالا باشه اره انشالله که موفق باشی

  2
  ناشناس 15 روز قبل

  بستگی به قبولی های منطقه ات داره

  ناشناس 15 روز قبل
  1

  سلام پس چی شد این نتایج ؟!!!

  L K 15 روز قبل
  2

  تورو خدا یوی جواب درست بده کی دعوت مصاحبه فرهنگیان اعلام میشه مردیم از استرس

  فاطمه 15 روز قبل
  1

  سلام گفتن تا چند ساعت دیگه میزنن 😱

  Olencka 15 روز قبل
  1

  باتراز۶۹۸۶بنظرتون دعوت میشم؟؟

  کیا 15 روز قبل
  5

  خداوکیلی چرا اینکارو میکنن خب بگین دوشتبه چهارده مهر میاد چرا ملت و اذیت میکنی

  M 15 روز قبل
  5

  سلام با تراز ۷۳۰۰ رشته ریاضی احتمالش‌هست دعوت به مصاحبه بشم؟

  Fahi 15 روز قبل
  1

  با تراز 8300امیدی هس رشته انسان‌ی!؟

  4
  محدثه 15 روز قبل

  ۱۰۰ درصدی اسمت میاد

  مختاری 15 روز قبل
  2

  چرا یه زمان دقیق برا اعلام نتایج مسخص نمی کنند

  باران 15 روز قبل
  0

  الان فردابعدازظهر میادحتما دیگه نریم توسایت لطفایکی جواب بده

  یارامام 15 روز قبل
  2

  خداکنه زودتراعلام کنند

  سلام 15 روز قبل
  1

  سلام من ترازم ۵۹۰۳ شد رتبه ام ۱۸۸۵ منطقه ۱
  ساکن تهرانم . به نظرتون دعوت به مصاحبه میشم؟

  1
  سلام 15 روز قبل

  نوشته مجاز شدم

  1
  سلام 15 روز قبل

  ولی توی کارنامه نوشته شما حداقل نمره را دارا می باشید

  z 15 روز قبل
  2

  دوستان استرس نداشته باشین نتایج فردا بعد از ظهر میاد سایت سنجش منتشر کرده

  1
  یارامام 15 روز قبل

  واقعا؟

  1
  فاطمه 15 روز قبل

  مرسی💓

  2
  عشق معلمی 15 روز قبل

  مرسی⚘

  Sana 15 روز قبل
  1

  سلام ما از صبح منتظریم پس چی شد؟ هیچ خبری نداریم

  `?z 15 روز قبل
  1

  سلام ببخشید اگه کسی دعوت بشه فردا زمان مصاحبه هست یا ۱۹میشه

  چیمن 16 روز قبل
  2

  ببخشید کسی میدونه میشه با ترا۶۸۰۰ دعوت به مصاحبه شد

  1
  گلناز 15 روز قبل

  دوستم پارسال ترازش ۶۷۳۱ بود
  الان دانشجو معلمه

  یاسمین 16 روز قبل
  1

  ای بابا بیخوشه چرا اذیت میکنی اعصابم خراب کردی گفتم دیگه هیچ

  فاطمه 16 روز قبل
  6

  بهتره بریم سایت سازمان سنجش خیمه بزنیم ببینیم چی میشه

  علیرضا 16 روز قبل
  2

  ❇️ سازمان سنجش اسامی دعوت شدگان را برای دقایقی بر روی سایت قرار داد اما مثل اینکه در اطلاعیه ویرایش اعمال کرده و سریعا از خروجی برداشته شد

  2
  حدیث 16 روز قبل

  بچه ها بابام میگه تا اطلاعیه سازمان سنجش نده نباید به سایتا اعتماد کرد نمی دونم باید حرف کی رو باور کنم یه چیز قطعی بگین

  2
  فاطمه 16 روز قبل

  اینم شانس ماست

  3
  علیرضا 16 روز قبل

  خبری که الان من دیدم⁦☝️⁩

  زینب عاشق معلمی 16 روز قبل
  1

  بخدا از استرس قلب درد میکنه، چرا اطلاع رسانی نمیکنن.. کسی به شما خبر نداده؟

  Atefe 16 روز قبل
  4

  خب واس چی نمیاد 🙄🙄

  Atefe 16 روز قبل
  2

  خب واس چی نمیاد

  مریم 16 روز قبل
  1

  و فقط دعا کنید و اروم باشید

  فاطمه 16 روز قبل
  1

  تو رو خدا هر کسی خبری گرفت بگه من زنگ زدم گفتن یکی دو ساعت دیگه میزنن

  حدیث 16 روز قبل
  1

  من قلبم اومد تودهنم به خدا دیگه بسه این همه استرس

  الهام 16 روز قبل
  2

  خبری نشد!!!!!

  Mo 16 روز قبل
  2

  سایت سنجش جوابا رو میزنه؟

  1
  علیرضا 16 روز قبل

  آره

  علیرضا 16 روز قبل
  2

  کسی نیست جواب بده؟

  علیرضا 16 روز قبل
  3

  بزنید دیگه مردیم از استرس😫😰😭😭

  علیرضا 16 روز قبل
  2

  چی شد پس😫😫😫

  عرفان 16 روز قبل
  3

  قابل توجه همه ساعت ۱۸ سازمان سنجش اعلام میکنه

  زینب عاشق معلمی 16 روز قبل
  1

  جواب مصاحبه ها چی شد؟ قراربود امروز اعلام بشن.. لطفا هرکی میدونه اطلاع رسانی کنه.

  کوثر 16 روز قبل
  1

  بابا مردیم از استرس

  عرفان 16 روز قبل
  2

  سلام
  برای دعوت به مصاحبه فقط باید از سایت سازمان سنجش بفهمیم یا پیامک یا زنگ بهمون میزنن؟

  الهام 16 روز قبل
  1

  ببخشید بچه ها برای مصاحبه تماس میگیرن یا تو سایت قرار میدن؟

  فاطمه 16 روز قبل
  1

  تو کانال قلم چی،نوشتن اسامی دعوت شده ها اومده
  ولی تو سایت سنجش،چیزی نبود ک

  شقایق 16 روز قبل
  2

  چرا اسامی دعوت به مصاحبه نیومده هنوز🥺

  یگانه 16 روز قبل
  2

  پس کی جواب مصاحبه میاد

  Mm 16 روز قبل
  2

  کی جواب دعوت به مصاحبه میاد

  زینب 16 روز قبل
  1

  تورخدا چی شد این جواب مصاحبه ها..؟

  راضیه 16 روز قبل
  0

  کانال دانشگاه فرهنگیان روز پیش اعلام کرد که صبح امروز کارنامه قبول شدگان در دانشگاه منتشر میشه اما تا الان هیچ سایتی چنین خبری و تایید نکرده
  وهیچ کارنامه ای هم نتشر نشده

  مهدی 17 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید